هیچ موضوع را با NPR می گوید: Tamil Nadu, CM, K Palaniswami

تامیل نادو وزیر K Palaniswami روز چهارشنبه گفت که جنبه های مانند مجمع قطعنامه علیه ملی ثبت نام از شهروندان (NRC) بودند “تحت نظر گرفتن” از دولت است.

رئیس جمهوری همچنین گفت: این مرکز ساخته شده است که اختیاری تجهیز از اطلاعات مانند پدر و مادر محل تولد در جمعیت ملی ثبت نام (NPR) و در نتیجه “هیچ مسئله وجود دارد” با NPR.

“تمام آنچه که تحت حکومت در نظر گرفتن” Palaniswami گفت: زمانی که خبرنگاران به دنبال می دانم که اگر تامیل نادو را تصویب یک قطعنامه در مجمع خطوط بیهار که تا به حال حل و فصل در خانه به اتفاق آرا وجود دارد که بدون نیاز به NRC در آن دولت است.

Palaniswami نداد ،

رئیس جمهوری که پیشتر گفته هیچ کس در تامیل نادو تحت تاثیر قرار خواهد شد ستیز تابعیت متمم قانون (CAA) که در برابر اعتراضات هنوز در چنای گفت: سرشماری ورزش در حال انجام یک بار در 10 سال در کشور است.

او به یاد می آورد NPR شد “آورده” در سال 2003 در طول بی جی پی به رهبری NDA حکومت در حالی که آن را به اجرا در سراسر کشور توسط کنگره در سال 2010 اشاره کرد که DMK بود تشکیل دهنده در هر دو ائتلاف. سپس DMK دولت تا به حال در سال 2011 اجرا شده NPR در سراسر Tamil Nadu, او گفت:.

“در حال حاضر این مرکز شامل سه جنبه های اضافی — زبان پدر و مادر محل تولد و (تجهیز) از اسناد مانند Aadhaar جیره کارت و رای دهندگان ID…در حال حاضر این مرکز ساخته شده است که این اختیاری است نه اجباری. وجود دارد بدون موضوع, در, NPR” Palaniswami گفت.

در استخدام یک استراتژیست سیاسی

رئیس جمهوری همچنین در زمان تطبیق در DMK roping سیاسی استراتژیست Prashant Kishor هند عمل سیاسی کمیته (I-PAC) به صورت سال آینده مجمع انتخابات گفت: “رای دهندگان نمی تواند خریداری شده” با استفاده از یک آژانس.

“ما به مردم است. ما رو نظر سنجی بود که تا کنون. حزب مردان آن مأموران و مردم در تعیین نتیجه انتخابات. آن چیزی است که مانند یک آژانس استخدام به صورت یک محصول…شما نمی توانید خرید رای دهندگان با استفاده از آژانس,” او گفت:.

پرسید که آیا این را می توان فرض کرد که “DMK ضعف” رئیس وزیر شات برگشت و گفت: “شما گفته اند ، “اجازه دهید آن را, نظر خود را,” او اضافه شده است.

در Mekedatu سد

به یک سوال در کارناتاکا پیشنهاد برای ساخت یک سد در سراسر رودخانه Cauvery در Mekedatu او گفت: همانطور که در حکم نهایی دیوان عالی کشور این امکان پذیر نخواهد بود. او با اشاره به این که دولت منتقل شده است دادگاه راس برابر کارناتاکا در این ارتباط.

اتفاقا تامیل نادو بود روز سه شنبه ادعا کرد آن مانع کارناتاکا از بحث در مورد این موضوع بحث انگیز در Cauvery مدیریت آب اقتدار (CWMA) جلسه ای در دهلی نو با اشاره به انتظار دادخواست در دیوان عالی کشور است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>