وجود دارد کمبود coronavirus تست کیت: West Bengal وزیر Mamata بانرجی

West Bengal وزیر Mamata بانرجی به خواست این مرکز را بیشتر coronavirus تست کیت های موجود حتی به عنوان دولت اجرا پنج روز مستند آغاز و تا روز دوشنبه.

تماس به افزایش عرضه کیت آمد و حتی به عنوان دولت گزارش خود اولین مرگ ناشی از کوروناویروس.

“ما فقط 40 تست کیت در دولت است. من خواسته اند برای اطلاعات بیشتر. این مرکز در عین حال به تن دادن به درخواست من. در این ویدئو کنفرانس تماس من با نخست وزیر من مطرح شده این موضوع از عدم در دسترس بودن بیش از حد کیت,” او گفت که نمایندگان احزاب مختلف سیاسی بودند که در حال حاضر در طول یک نشست در دولت دبیرخانه.

غرب بنگال دولت به نام برای یک نشست به منظور بالا بردن آگاهی در Coronavirus و به دنبال پیشنهادات خود را برای اقدامات بیشتری انجام شود به منظور جلوگیری از گسترش ویروس در اینجا.

ساخت یک درخواست مستقیم به BJP رهبران حاضر در این نشست بانرجی گفت: “لطفا مساله را با این مرکز و مرجع تخصصی مورد نیاز. ما مطرح کمبود کیت در یک دولت-به-دولت سطح. درخواست شما را به انجام همان بیش از حد,” او گفت: BJP رهبران در حال حاضر وجود دارد.

پیش از آن در روز, وزیر نوشته بود به نخست وزیر خواستار تعلیق پروازهای داخلی. مرکز اتفاقا در حال حاضر تصمیم به تعلیق داخلی پروازهای مسافری از 25 مارس.

Covid-19 موارد

دولت در گزارش اول خود را به مرگ امروز پس از 57 ساله مقیم کلکته که تا به حال مورد آزمایش قرار Covid-19 مثبت دچار حمله قلبی. او پذیرفته شده بود در یک بیمارستان خصوصی در شب جمعه است.

در واکنش به مرگ این وزیر گفت: مرحوم اعضای خانواده که سابقه سفر به ایتالیا. اعضای خانواده متوفی بوده است در قرنطینه و تحت نظارت.

همانطور که در حال حاضر هفت نفر (از جمله مرحوم) باید آزمایش مثبت برای Covid-19. این شامل سه نفر با فوری سفر خارجی تاریخ است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im