جهان نیاز به بیش از یک COVID-19 واکسن می گوید: مدیر عامل شرکت GSK اما Walmsley

coronavirus, coronavirus pandemic, coronavirus outbreak, coronavirus in India, coronavirus treatment, coronavirus vaccine, coronavirus vaccine developmentsاین داروسازان گفت: آنها انتظار می رود برای شروع آزمایشات بالینی برای واکسن در نیمه دوم این سال است. (بازنمودی تصویر: فردا نیوز)

جهان نیاز به بیش از یک COVID-19 واکسن بنابراین شرکت های دارویی باید شریک در مسابقه برای توسعه سلاح برای مبارزه با رمان coronavirus گلاکسو اجرایی اما Walmsley روز چهارشنبه گفت:.

گرفتن به روز رسانی های زنده بر روی اینجا coronavirus

اخبار مرتبط

گلاکسو Plc و سانوفی SA گفت: در روز سه شنبه آنها را توسعه یک واکسن برای مبارزه با این سرعت گسترش coronavirus.

این داروسازان گفت: آنها انتظار می رود برای شروع آزمایشات بالینی برای واکسن در نیمه دوم این سال است. اگر موفق واکسن در دسترس خواهد بود در نیمه دوم 2021.

Walmsley گفت: GSK را با همکاری شرکت سانوفی به ارمغان می آورد مقیاس به تلاش برای به دست آوردن یک covid-19 واکسن, اما هنوز هم وجود دارد مقدار زیادی از کار را به انجام.

“جهان را برای رفتن به قطعا نیاز به بیش از یک واکسن هنگامی که شما در مورد فکر می کنم و تقاضا در این شدیدا به چالش کشیده بهداشت جهانی بحران,” او گفت: رادیو بی بی سی.

این adjuvanted واکسن توسعه یافته خواهد بود با ترکیب سانوفی S-پروتئین COVID-19 آنتی ژن و GSK را همه گیر کمکی فن آوری است.

“این به طور معمول طول می کشد یک دهه گاهی اوقات حتی بیشتر به توسعه یک واکسن اما بدیهی است که ما در یک وضعیت بی سابقه ای نیاز است فوق العاده فوری است. ما در حال همکاری با تنظیم کننده را امتحان کنید و رفتن به همان سرعتی که ما با خیال راحت می توانید.”

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im