اثر ویروسی: A self-اعمال قرنطینه می اندازد تا برخی از عجیب و دلتنگ می یابد

viral effect, coronavirus, self imposed quarantine, Coronavirus scare, Tarhana, Mason & Co chocolate, Italian redsبرای من تا به حال هرگز rummaged به من کابینت که عمیق و در حال حاضر با انجام این کار باید برگرفته طولانی-تهیه-اما-را فراموش کرده اید جعبه ادویه جات ترشی جات و مخلوط است که در حال حاضر قرار داده به خوبی استفاده کنید.

فقط یک کمی بیش از یک هفته به عقب زمانی که Coronavirus ترساندن بود و در عین حال به آمار سواحل هند من را گرفته بود من پرواز بازگشت به کشور و تقریبا آماده کیف برای یورش بعدی به ملبورن. من در حال حاضر خانه محدود و ماندن بصورتی پایدار و محکم قرار داده است. بسیاری از تعاملات اجتماعی محدود به تماس های تصویری و رسانه های اجتماعی متون اما با توجه به من به طور کلی طبیعت و اولویت برای تنهایی آن نشده است بیش از حد دشوار است. من گم شده بودن در ملبورن اما با نگاهی به گذشته, من خوشحالم که من را ندارد که پرواز.

بودن در خانه برای یک دوره طولانی در مدت زمان طولانی اما باز کرده است تا یک راه کاملا جدید برای رویکرد من مواد غذایی و آشامیدنی مورد نیاز است. برای من تا به حال هرگز rummaged به من کابینت که عمیق و در حال حاضر با انجام این کار باید برگرفته طولانی-تهیه-اما-را فراموش کرده اید جعبه ادویه جات ترشی جات و مخلوط است که در حال حاضر قرار داده به خوبی استفاده کنید. حتی انتخاب نوشیدنی به نظر می رسد را گسترش داده اند که من شانس به بطری است که من حتی نمی دانند که من متعلق به. به جرات میتوان گفت یکی خوردن و نوشیدن خوبی در این سن و سال از حبس. در میان کنجکاو می یابد که در حال نوستالژیک و در عین حال رمان اینجا میدارد من:

اخبار مرتبط

Tarhana: اولین سوپ فوری در جهان ساخته شده در ترکیه زمانی که مردم منطقه با استفاده از این بومی eponymous گیاه را جوشانده ترکیب با فلفل و گوجه فرنگی و ادویه جات ترشی جات که پس از آن خشک شده و خرد شده و حفظ شود. بعد از آن می تواند آب پز با آب در حالی که به طور مداوم هم زده برای تهیه سوپ. اعتراف میکنم این یک کسب اخیر و در مفید آمده است. من فقط آرزو می کنم من تا به حال خریداری شده بیشتر است.

Mason & Co شکلات: هنگامی که آن را برای اولین بار راه اندازی شد من کاملا متقاعد شده است که آنها مککوی واقعی. در طول زمان برداشت من اتحادش را تغییر بسیار کمی است و برای بهتر من با عجله اضافه کنید. خوب چند میله مصرف شده است پس (عمدتا در 75 درصد کاکائو و فراتر از رده) و اگر چه من آن را خریداری نیست صرفا به این دلیل است که آن را کمک می کند بدانید که اینها همه آلی (همچنین وگان اما من هرگز در آن است). اخیر کوینولا بحران بود که با همکاری فاب کافه خوب است لامسه و بافتنی, بازی کاکائو و کوینولا در 75% پایه. پیدا کردن برخی از در یخچال بود فوری لبخند-القاکننده.

حمل و نقل هوایی gin: رایان رینولدز عزیزم از رسانه های اجتماعی نه تنها سرمایه گذاری در این نام تجاری او یک فن حتی قبل از خود و با نام تجاری است منافع شخصی رو در تراز وسط قرار دارد. عینی صحبت کردن آن را به خوبی ساخته شده جین و آن را غیر معمول است چرا که بر خلاف بسیاری از gins این ارس نشسته در پشت هماهنگ و پایه-flavour, اما هرگز گسسته دیگر معطر گیاهی در مخلوط—اسطو خودوس عادی, رازیانه و عشبه بیابانی همراه با برخی از ادویه جات ترشی جات. آن را با تونیک و برای من انتخاب بین چند برندها—تب درخت Franklin & Sons یا وطنی و بسیار آسان تر برای پیدا کردن (و ندارند) Svami که باعث می شود برای یک دختر دوست داشتنی به بالا است.

Barolo: هرگز وجود کمبود ایتالیایی لیورپول در خانه, اما chancing بر این بطری خاص بود دلپذیر نتیجه یک rummage از طریق انبار. آن را به نام Dallalto و تا به حال تولید شده توسط اعضای همان خانواده را که مشهور Sassicaia در توسکانی. همه Barolos تنگ و جوهر مازو زمانی که جوان و حتی با سن آنها به عنوان به دست آوردن برخی از زنگار و roundedness آنها از دست دادن نیست و همه خود را آتشین قدرت. این بطری نیز بیش از یک دهه و هنوز هم نشان داد عضلانی و انعطاف پذیری برای یک دهه دیگر به راحتی. اما یک ساعت در تنگ تا به حال قابل ملاحظه ای نرم آن موضع و شراب به نظر می رسید به میل و علاقه به معاشرت. به احترام از آن شجره نامه ما با استفاده از بزرگترین لیوان شراب ما می تواند پیدا کردن در خانه به خدمت آن است.

تلویزیون را نشان می دهد: من می دانم این است که نمی حلال مطلب برای من نوع از ستون ها اما از آنجایی که ما در حال صحبت کردن در مورد خشنود تمام حواس چرا چشم و گوش? من در نهایت بدست زمان به دوباره شراب خواری نشان می دهد که من همیشه دوست داشتم از دستگیر توسعه به ریک & Morty و هیچ وقت از بازداشت خانگی خوب است برای چنین indulgences. من دوچرخه سواری مربی قلاب درست در مقابل یک تلویزیون تا آخر هفته طولانی سواری اختصاص داده شده به بازبینی کلاسیک قدیمی. حالا سوال من از شما این است: اگر من به جای دوچرخه سواری, دوچرخه سواری بر روی دوچرخه ثابت با بهره گیری از برخی از شکلات تیره و شاید یک نقطه از Barolo آنچه را که شما انتخاب می کنید به تماشای ؟

نویسنده sommelier

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>