‘افزایش در راه است’: مغلوب ساختن پیشی جستن اروپا و آمریکا بسیار دردناک دو هفته

Pساکن تهمت هشدار داد بدترین coronavirus همه گیر نشده آمده است.

در جلسه روز سه شنبه رئیس جمهور flanked توسط اعضای خود coronavirus وظیفه نیروی مشترک گریم برآورد برای کوروناویروس “طاعون” است که فراگیر در سراسر کشور و خروج هزاران نفر از آمریکایی ها مرده در پی آن است.

اگر چه دولت فدرال شده است از دادن تجهیزات پزشکی به کشورهای در نیاز به برخی از این ذخایر در حال نکردن برای زمانی که تعداد زیادی از coronavirus موارد انتظار می رود به پرش.

“ما در حال دادن حجم انبوهی از تجهیزات پزشکی و لوازم به 50 ایالت. ما همچنین در حال برگزاری بسیار کمی” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. “ما تقریبا 10,000 هواکش که ما آماده برای رفتن. ما را به نگه داشتن آنها را به دلیل این که موج آینده است و این آینده خیلی قوی است. و ما می خواهم که قادر به بلافاصله حرکت آن را به محل.”

قابل توجه جدی تن مغلوب ساختن پیشی جستن از مردم خواست تا خود را کنترل, به خصوص برای چند هفته آینده.

“من می خواهم هر آمریکایی به آماده برای روز سخت که پیش رو ما قصد داریم از طریق یک راه بسیار سختی در دو هفته” رئیس جمهور اضافه کرد: بعد از آن که وجود دارد به زودی “املاک نور در انتهای تونل.”

“اما این است که رفتن به بسیار دردناک بسیار دردناک دو هفته,” او گفت:.

دبورا Birx پاسخ هماهنگ کننده کاخ سفید Coronavirus نیروی کار ارائه تعداد زیادی از گرافیک و توضیح داد که پیش بینی های فعلی نشان می دهد که اگر کامل کاهش تلاش های در حال اجرا 100,000 240,000 به شهروندان ایالات متحده پیش بینی شده به مرگ در این بیماری همه گیر. بدون کاهش تلاش های که برآورد بالن به 1 به 2 میلیون و مرده است.

Dr. Deborah Birx
دکتر دبورا Birx کاخ سفید coronavirus پاسخ هماهنگ کننده صحبت می کند در مورد کوروناویروس در جیمز بردی نشست خبری در کاخ سفید سهشنبه, مارس 31 سال 2020 در واشنگتن است.

او یک گراف نمایش داده می شود که در مقایسه با منحنی تجمعی COVID-19 موارد در کشورهای مختلف است. داده ها به صورت تجمعی مورد در هر 100,000 نفر نشان داد خوشه در نیویورک و نیوجرسی در حالی که واشنگتن و کالیفرنیا متحده که در آن ویروس به نظر می رسد برای اولین بار در ایالات متحده دیده می شود تا حدودی مسطح منحنی.

ایالات متحده اندکی بیشتر مرگ و میر ناشی از این بیماری همه گیر کوروناویروس از در چین روز سه شنبه اگر چه چین گزارش داد آمار و ارقام اختلاف شده اند. شده اند وجود دارد در مورد 184,000 موارد coronavirus و حداقل 3,721 مرگ و میر در ایالات متحده از این بیماری همه گیر شروع شد و با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز ردیاب.

بیش از آخر هفته مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که او گسترش اجتماعی فاصله دستورالعمل در سراسر کشور حداقل تا مارس 30. بود که پس از Anthony Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی برای اولین بار پیشنهاد کرد که میلیون ها نفر آلوده می تواند در ایالات متحده و در نتیجه 100,000 تا 200,000 مرگ و میر.

در طول پنج شنبه جلسه Fauci خواست مردم را دلسرد با دلهره آور اعداد.

“ما باید بریس خودمان: در چند روز آینده برای یک هفته یا بیشتر, ما قصد داریم به ادامه برای دیدن چیزهایی که بالا برود. ما نمی توانیم منصرف شود که. به دلیل کاهش است و در واقع کار و کار خواهد کرد” او گفت:.

مغلوب ساختن پیشی جستن از ایشان تشکر پزشکان برای شجاعت خود را در حالی که عامل وحشت است که این بیماری به ارمغان آورده است در سخت ترین-آمار مناطق از جمله شهر نیویورک است.

“همانطور که ما ارسال planeloads از ماسک و دستکش و لوازم به جوامع مبارزه با طاعون — و آنچه در آن است آن را طاعون — ما همچنین ارسال دعاهای ما” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. “ما دعا می کنیم برای پزشکان و پرستاران برای امدادگران و رانندگان کامیون و افسران پلیس و بهداشت کارگران و بالاتر از همه مردم و مبارزه برای زندگی خود را در نیویورک و سراسر زمین ما است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن ستایش شجاعت از پزشکان مبارزه با “جنگ” در برابر “نامرئی دشمن.”

“آنها نمی توانند باور آنچه که آنها در حال دیدن. و من تماشا پزشکان و پرستاران که راه رفتن به بیمارستان بود ، آن را مانند نظامی از مردم از رفتن به جنگ از رفتن به جنگ” رئیس جمهور گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de