نیمه دوم سال 2020 خواهد بود بهتر از نیمه اول: ساعت مودی

نیمه دوم سال 2020 خواهد بود بهتر از نیمه اول سال نارندرا نخست وزیر مطمئن در Mann ki Baat پخش. تاثیر افزایش Coronavirus عفونت رکود اقتصادی و ژئوپلیتیکی تنش ایجاد یک حس دل تنگی و عذاب در میان بسیاری از سرخپوستان.

هموطنان هیچ دلیلی برای بدبینی درخواست مردم به “منطقی”.

“در طول سال 2020 خیلی از ما گفتگو حول جهانی همه گیر; این فاجعه که مواجه نژاد بشر اما من شده اند با توجه به این روز بی پایان موضوع بحث در میان مردم است “هنگامی که از این سال توسط”مودی گفت.

با اشاره به رویارویی اخیر در لاداخ مودی اظهار داشت: “کسانی که بازیگران یک چشم بد در خاک هند در Ladakh کردم خور پاسخ. هند افتخارات روح دوستی…او نیز قادر به دادن پاسخ مناسب به هر دشمن بدون shying دور.”

“سربازان شجاع ما ثابت کرده اند که آنها نمی خواهد اجازه دهید هر کسی بازیگران بد چشم بر شکوه و افتخار مادر هند” افزود: نخست وزیر.

پرداخت ادای احترام به شهدا در لاداخ PM گفت: “دوستان کل کشور می آید با هم در پرداخت مراسم تجلیل از شجاعت ما jawans که زهری در Ladakh. کل کشور, کمان به آنها احترام با سپاس. درست مثل اعضای خانواده خود را از شدت تاسف از دست دادن. درونی حس غرور و افتخار است که خانواده ها احساس می کنم در جانفشانی از خود شجاع پسران…احساسات خود را برای کشور به منزله قدرت واقعی ممکن است از این کشور است.”

“حل و فصل است که با ما jawans ساخته شده قربانی عالی امنیت مادر هند باید هدف از زندگی ما….و این امر به هر یک از ما. ما حرفه و تلاش باید در همان جهت…ما باید تلاش در جهت افزایش این کشور قابلیت و ظرفیت در حفاظت از مرزهای ما. یک متکی به هند خواهد بود ادای احترام به شهدای ما در حقیقی ترین, عمیق ترین حس” نخست وزیر گفت: که اشاره به پدر و مادر شهدا که نمی جلوگیری از امیدوار کننده برای ارسال (خود) جوان دیگر اعضای خانواده بیش از حد به پیوستن به ارتش.

در این زمینه امید بستن برای تولید محلی کمک خواهد کرد که هند تبدیل شدن به خود متکی تصریح کرد این ساعت حتی به عنوان او خواسته سرخپوستان مراقب باشید به عنوان Covid-19 مستند آسانسور.

با اشاره به کمتر-هزینه های داخلی, بازی های سنتی رایج در هند که بسیاری از آنها در حال انقراض PM اضافه شده است که فرصت را برای تامین کنندگان و شروع یو پی اس های مرتبط با سنتی بازی های داخلی هند در یک فیلم جدید و جذاب آواتار.

“در حال حاضر که در آن آمده است مطالعه حاضر به منظور برقراری تعادل و همچنین برای خلاص شدن از بازی های آنلاین” پدربزرگ و مادربزرگ باید به کودکان آموزش بازی های سنتی. “در اینجا نیز نهفته است یک رمان و یک قوی فرصت برای ما شروع یو پی اس و حتی برای ما نسل جوان” مودی گفت.

نامه از سردبیر


خوانندگان عزیز

Coronavirus بحران جهان تغییر کرده است به طور کامل در چند ماه گذشته است. همه ما قفل شده به خانه ما فعالیت های اقتصادی به نزدیکی متوقف.

در این زمان دشوار است ما در BusinessLine در حال تلاش ما بهترین را به اطمینان حاصل شود این روزنامه می رسد دست های خود را هر روز. شما همچنین می توانید دسترسی BusinessLine در e-paper format – فقط به عنوان آن را به نظر می رسد در چاپ. وب سایت ما و برنامه های بیش از حد در حال به روز رسانی در هر دقیقه است.

اما این همه می آید در هزینه های سنگین. همانطور که شما آگاه هستند از این مستندات باید از بین برود تقریبا همه ما کل جریان درآمد. که ما موفق شده اند تا کنون با تشکر از حمایت شما. من با تشکر از همه ما مشترکین – چاپ و دیجیتال – برای حمایت خود را.

من درخواست تجدید نظر به همه خوانندگان ما برای کمک به ما در حرکت این زمان به چالش کشیدن و کمک به حفظ یکی از واقعا مستقل و معتبر صداها در جهان از هند و روزنامه نگاری. شما می توانید به ما کمک کنید با اشتراک دیجیتال ما یا e-paper نسخه. ما با ارائه چندین مقرون به صرفه طرح ثبت نام و اشتراک به وب سایت ما که شامل نمونه کارها ما مشاوره سرمایه گذاری بخش است.

ما اشتراک شروع به عنوان کم به عنوان Rs 199/- در هر ماه. سالانه هزینه های بسته بندی فقط Rs. 999 – صرف Rs 2.75 در هر روز کمتر از یک سوم قیمت یک فنجان کنار چای..

کمی کمک از شما می تواند یک تفاوت بزرگ به علت کیفیت روزنامه نگاری!

پشتیبانی از کیفیت روزنامه نگاری

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *