خطر برای مغلوب ساختن پیشی جستن در حال اجرا به عنوان “قانون و نظم” نامزد: او مسئول

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن جونیور و تهمت کمپین مشاور بوریس Epshteyn را بازتوییت کرد تصاویر پورتلند سوزاندن با یک پیام مشابه: این است که جو بایدن امریکا است.

پس از آن آمد rejoinders: اما دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن رئيس جمهور است.

این برجسته معضل تهمت چهره به عنوان او تلاش می کند برای اجرای یک قانون نظم و پلت فرم در برابر ناآرامی های مدنی آوردن شهرستانها عمده آمریکا یکنواخت با دموکراتیک شهرداران پس از مرگ جورج فلوید در بازداشت پلیس در اوایل این سال است. بر خلاف ریچارد نیکسون در سال 1968 که زد به عنوان یک قانون نظم و نامزد مغلوب ساختن پیشی جستن است وقت رئیس جمهور muddying پیام خود را که دموکرات ها به سرزنش برای بی قانونی است. اما بیشتر مغلوب ساختن پیشی جستن به اعمال سرکوب و خشونت بیشتر مالکیت او را از مشکل.

مغلوب ساختن پیشی جستن است با این وجود ياوه پیش رو اعلام تشدید عملیات “افسانه” ابتکار ارائه کمک های فدرال به شهرستانها برای مقابله با افزایش خشونت است. آن را به نام افسانه Taliferro 4 ساله ای که به ضرب گلوله کشته شد به مرگ در حالی که خواب در شهر کانزاس. “این خونریزی باید پایان این خونریزی به پایان خواهد رسید” مغلوب ساختن پیشی جستن در روز چهارشنبه گفت:.

“رئیس جمهور تهمت روشن ساخته است: دولت فدرال آماده و مایل به کمک به هر یک از ما اجرای قانون ایالتی و محلی همکاران در سراسر کشور در پاسخ به جنایت خشونت” موافقت دادستان کل ویلیام Barr.

اما دموکراتیک شهرداران در شهرهای پورتلند و شیکاگو در حال مقاومت در برابر. شهردار شیکاگو لری Lightfoot گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن تمرکز بر قتل در شهرستان در نظر گرفته شده برای منحرف کردن اذهان از آنچه او به عنوان توضیح داده شده خود را COVID-19 سوء مدیریت. اورگان دولتی کیت براون دموکرات تشبیه Department of Homeland Security عوامل حاضر در پورتلند حفاظت از یک دادگاه فدرال به ارتش مهاجم.

“رئیس جمهور تهمت گرفته بی سابقه رویکرد به برقراری ارتباط و کار کردن با ملت ما فرمانداران و شهرداران برای تضمین آنها منابع آنها نیاز دارید و این توانایی را به بهترین ها در زمین تصمیم گیری, اما او حمایت نمی به دور از افشای این مقامات خود را برای انفعال و نه بر اساس تعصب اما از آنجا که آن را درست انجام دهیم” گفت: کاخ سفید معاون مطبوعاتی وزیر جاد Deere. “اساسی ترین مسئولیت مقامات منتخب در هر سطح از دولت است که ما نگه داشتن شهروندان سالم در حالی که احترام به حقوق قانونی خود. رئیس جمهور تهمت روشن ساخته است که اگر دولت و مقامات محلی را برآورده نمی کنند این مسئولیت مقدس او را به اقدام برای حفاظت از شهروندان و اطمینان از امن و سالم جوامع است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین و آن عملیاتی نشده تردید به کراوات لیبرال شهرداران انفعال به بایدن این, presumptive دموکراتیک نامزد. “با وجود نمرات از فیلم بیرون آمدن از شهرستانها مانند پرتلند برجسته مخرب اقدامات جناح چپ اوباش زمانی که بایدن نیست که یک ‘قطع اطرافیان او را دفاع از تظاهر کنندگان به عنوان ‘صلح آمیز معترضان'” گفت: کمیته ملی حزب جمهوری خواه واکنش سریع تیم در روز پنج شنبه. “بایدن عدم واکنش به خشونت است استارک یادآوری است که شما نمی تواند امن در جو بایدن امریکا است. رئیس جمهور تهمت از سوی دیگر خاطر نشان کرد مردم آمریکا که او نظم و قانون رئیس جمهور.”

“جو بایدن و تیم خود را از چپ رادیکال های خوب هستند با این اتفاق می افتد در هر شهر و شهرستان در سراسر امریکا” همین جونیور نوشت که او را بازتوییت کرد روزنامه نگار اندی Ngo تصویری از شعله های آتش مثل نور سوسو در پورتلند. “آنها حاضر به محکوم کردن این جنایتکاران!” نوشت: Epshteyn که ترجمه همان تصویری اضافه کردن “یک جو بایدن در انتخابات ریاست جمهوری را در این تخریب و هرج و مرج به همه از امریکا است.”

اما سی ان ان Kaitlan کالینز به چالش رئیس جمهور در روز چهارشنبه در مورد اینکه چرا جفتک انداختن متوقف نمی او با اشاره به انتقاد خود از باراک اوباما برای خشونت های شهری. به وال استریت ژورنال لایحه McGurn استناد کالین پاول هشدار جورج دبلیو بوش در مورد حمله به عراق: “هیستریک واکنش به محدود DHS مداخله در پورتلند روشن Pottery Barn قانون: لحظه آقای تهمت دخالت در یک مشکل شهر او صاحب آن است.”

مسائل حقوقی درگیر نیز تبدیل به پیچیده زمانی که شهرها و ایالات متحده نمی فدرال درخواست کمک کند. “در پورتلند من فکر می کنم وضعیت بسیار متفاوت است. معقول ذهن می تواند متفاوت باشد در مورد چگونه به آن را بخوانید اما من خواندن است که مغلوب ساختن پیشی جستن فکر می کند تظاهرات خشونت آمیز او را نگاه ضعیف و او را یک اولویت برای آنچه که ما ممکن است تماس بگیرید ‘عضلانی پاسخ’ هنگامی که کسانی که در دسترس هستند” گفت: Clark Neilly معاون رئیس جمهور برای عدالت کیفری در آزادیخواه موسسه Cato. “و من فکر می کنم وجود دارد بسیار جدی و اساسی و انواع دیگر از نگرانی های قانونی در مورد آنچه که ما را دیده اند در نظر فدرال و پاسخ.”

چارلز Stimson ارشد حقوقی همکار در میراث سنتی بنیاد گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن است و در حقوق خود را به استقرار ماموران فدرال. “که پایمال متحده در’ حقوق به دلیل متحده نمی گویند که آیا فدرال آمريکا می تواند به دولت خود را,” او گفت:. “آنها نه یک کشور. آنها بخشی از یک جمهوری و قانون اساسی با متمم های قانون اساسی است که اجازه می دهد افراد برای داشتن حقوق برابر دولت است.”

استراتژیست جمهوری خواه فورد اوکانل گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن نیاز به حفظ و گرفتن پیام خود را مستقیم با “موجز و واقع بینانه و آموزنده” جلسات. “پس از آن نه تنها به کلید رای دهندگان به او را به خاطر آنها او را به جلو و مرکز در این نبرد در برابر ویروس اما آنها و دیگران خواهد شد به مراتب بیشتر پذیرای پیام های خود را در مورد بایدن بودن برخی برای دور چپ از حزب دموکرات و نیاز به نظم و قانون در شهرهای ما” اوکانل گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de