‘درست انجام’: نیوجرسی فرماندار خندق میز متعلق به وودرو ویلسون

New معاون برنامه ریزی ، فیل مورفی اعلام کرد که او تا به حال معامله در یک میز استفاده می شود که متعلق به رئیس جمهور سابق وودرو ویلسون پس از واکنش.

این حرکت پس از مورفی یک دموکرات توییتی یک عکس از خود را رعایت یک لحظه سکوت برای جورج فلوید از پشت میز چوبی. کاربران رسانه های اجتماعی به زودی با اشاره به این که میز بود و یک پلاک طلا با این مضمون که “وودرو ویلسون میز.”

“به عنوان به زودی به عنوان من می تواند یک جایگزین که به عنوان آسان نیست که من فکر کردم یک, و من فکر می کنم که چیزی که حق انجام” مورفی, گفت:, و اضافه کرد که ایالات متحده آمریکا است که با داشتن یک “حساب” و “وودرو ویلسون و میراث او است که جاروب در آن به عنوان آن باید باشد.”

ویلسون که فرماندار دموکرات از نیوجرسی از سال 1911 تا 1913 و رئيس جمهور انتخاب شد در سال 1912 به تاریخچه ساخت اظهارات نژادپرستانه. او یک بار به نام تفکیک یک “نفع” و ادعا برده شده بود “شاد و خوبی مراقبت” با توجه به سی ان ان.

دانشگاه پرینستون جمهور کریستوفر Eisgruber نیز منتشر شد یک بیانیه هفته گذشته اعلام کرد که این دانشگاه را حذف ویلسون نام از آن سیاست عمومی مدرسه و مسکونی کالج دلیل خود را “نژادپرستانه” سیاست.

“امنا نتیجه گیری کرد که وودرو ویلسون نژادپرستانه تفکر و سیاست های او را نامناسب اسم برای یک مدرسه یا کالج که محققان, دانشجویان و فارغ التحصیلان باید بصورتی پایدار و محکم ایستادن در برابر نژادپرستی در همه اشکال آن” Eisgruber گفت. “ویلسون نژادپرستی معنادار و مهم حتی با استانداردهای زمان خود. او تفکیک فدرال خدمات مدنی پس از آن تا به حال شده است به لحاظ نژادی یکپارچه برای چندین دهه در نتیجه مصرف امریکا عقب در تعقیب آن از عدالت است.”

پیش از آن در ماه ژوئن منموته دانشگاه نیز واقع در نیوجرسی اعلام کرد که حذف ویلسون نام از یکی از برجسته ترین ساختمان در محوطه دانشگاه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>