هند تولید کرده است بسیاری از ژنده پوش به ثروت شخصیت. یک چنین بنگلور مبتنی بر راننده کامیون-تقدیر-کارآفرین GR Shanmugappa که شروع کار خود را به عنوان یک باربر در بنگلور ایستگاه راه آهن. در واقع او حتی الهام گرفته از رئیس جمهور سابق APJ Abdul Kalam که او را مورد ستایش قرار داد به عنوان یکی از خلاق رهبران این کشور در یک تابع در آسام در سال 2006.

یکی از هفت خواهر و برادر به دنیا آمد پدر فروش beedi و تنباکو Shanmugappa یک کلاس X افت غلبه فقر برای تبدیل شدن به یک کارآفرین با درآمد سالانه نزدیک به ₹150 کرور. او صاحب یک ناوگان کامیون ها اجرا می شود یک کسب و کار قهوه, آیا کشاورزی و همچنین در کشاورزی.

در واقع در 2011-12 Shanmugappa رئیس جمهور شد از هند, حمل و نقل موتور کنگره (AIMTC), the apex بدن به نمایندگی از نزدیک به دو کرور حمل و نقل.

“هنگامی که Shanmugappa شد رئیس جمهور AIMTC آن عصر طلایی; Gupta دوره از صنعت هند گفت:” AIMTC دبیر Naveen Kumar Gupta.

در این دوره او اطمینان می داد که ملی اجازه هزینه شد کاهش به یک دهم در ₹15,000. “در حال حاضر من در یک ماموریت به هند toll-free” Shanmugappa گفت BusinessLine. او در حال حاضر دبیر کل جنوب هند موتور حمل و نقل.

آن بود که چهار دهه مبارزه برای Shanmugappa برای رسیدن به جایی که او امروز است. نقطه از Pudupettai روستا در Tirupattur در تامیل نادو Shanmugappa خانواده تلاش برای زندگی. او مورد مطالعه در یک مدرسه دولت اما نتوانستند در کلاس X. نه به بار پدرش یک روز او را ترک خانه راه می رفت 30 متر به کریشنگیری و سوار یک کامیون که کاهش یافته است او را در بنگلور ایستگاه راه آهن و وجود خود را آغاز سفر سخت است.

در سال 1971 به عنوان یک پورتر او به دست آورده 50 paise یا ₹1 برای حمل یک کیسه گونی در راه آهن کالا حیاط. پس از چند روز او فرستاده شد برای بار کردن و خالی کردن محصولات در بروک باند حیاط در وهیتفیلد در بنگلور را به حومه. “من از جان گذشته برای مواد غذایی که خوب وجود دارد,” او به یاد می آورد. در سال 1972 او به شهر بازگشت و به عضویت Sasikala حمل و نقل همراه با برادر خود.

اولین گام بزرگ در زندگی حرفه ای او بود که تصمیم به خرید یک دست دوم کامیون نظامی با پس انداز خود را از نزدیک به ₹4,000. او کامیون تعمیر. سپس با برادر خود به عنوان راننده و او به عنوان تمیز کننده کامیون شروع به چیدن بار در راه آهن کالا برگ ریزان. او به فروش می رسد این خودرو برای ₹22,000 و خریداری یک کامیون برای ₹40,000 برای اجرای یک شاتل سرویس بین بنگلور و سالم.

با حمل و نقل در حال شور و شوق خود را در سال 1976 با پس انداز نزدیک به ₹1 لاخ او خریداری یک کامیون جدید هزینه ₹2 لاخ با کمک وام بانکی. “من تصمیم گرفتم که تنها پس از بازپرداخت کل علت را من خرید وسیله نقلیه دیگری برای جلوگیری از بار اضافی. در سال 1985 ما تا به حال شش کامیون,” او گفت:.

در سال 1986 Shanmugappa آغاز چای ترکیب برای بروک باند. از 50 کیلوگرم مقدار افزایش یافته بود به 100 تن در روز در طی یک دوره از زمان. اما به شانس بد خود کارخانه بود به ناگهان بسته و معطوف به Dharwad برای معافیت مالیاتی او اضافه شده است.

بروک باند, اما به 10-15 کیلوگرم قهوه برای تبدیل به Bru قهوه بسته است. شروع با 35 بسته در دقیقه Shanmugappa شرکت ― Rohini هکرها ― جمع حرکت و امروز بسته 600 بسته در دقیقه. این بسته ها هستند و سپس توزیع در سراسر کشور است. شروع با فقط چهار کارکنان, قهوه واحد در Basapura در حال حاضر 400 کارکنان, او گفت:.

چهار دهه پیش Shanmugappa نه یک پنی در جیب خود. اما امروز او درآمد سالانه بیش از ₹150 کرور. او فراهم می کند استخدام نزدیک به 1000 نفر در سراسر کسب و کار خود واحد است. “این رشد این است که همه به دلیل از کار سخت است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im