عذاب این است که “نامتناسب’: مخالفان دولت در تعلیق کنگره نمایندگان مجلس

اعضای مخالف در Lok سبها در روز جمعه گفت که این تصمیم به حالت تعلیق هفت کنگره نمایندگان مجلس باقی مانده از بودجه جلسه سرکش رفتار باید معکوس به عنوان “مجازات” بود و “نامتناسب”.

به زودی پس از خانه دوباره به هم وصل در 12 ظهر پس از یک adjournment, کنگره رهبر در Lok سبها Adhir Ranjan چودری گفت که او حتی نمی دانند که اساس آن هفت نمایندگان مجلس متوقف شد.

 

Monty Bandyopadhyay (TMC), Dayanidhi ماران (DMK) و Supriya سوله (NCP) گفت: این تصمیم به حالت تعلیق هفت نفر باید به یاد می آورد به عنوان “مجازات” بود و “نامتناسب”.

Lok سبها بود در روز پنج شنبه گذشت یک حرکت تعلیق هفت اعضای کنگره برای مدت زمان باقی مانده از بودجه جلسه خود را “ناخالص سوء” و “بی اعتنایی مطلق” برای قوانین مجلس پس از آنها ربوده مقالات از بلندگو جدول.

Gaurav Gogoi, TN Prathapan دین Kuriakose, Manicka تاگور Rajmohan Unnithan بنی Behanan و Gurjeet سینگ Aujla بودند به حالت تعلیق در حرکت و نقل مکان کرد و با وزیر امور پارلمانی Pralhad Joshi.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>