‘اکثریت است در بازی’: آمریکا و سر و صدا برای بیشتر برنی ساندرز

افزایش دموکراتیک مدعی برنی ساندرز بالا, House Republicans, خوش بینانه, حزب خواهد پس گرفتن اکثریت در ماه نوامبر و آنها انگشتان خود را عبور او را تصاحب نامزدی.

حزب جمهوری خواه از دست این خانه در سال 2018 در میان سنگین defections از کلید رای گیری بلوک ناراضی با رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن. با ساندرز در حال ظهور به عنوان جبهه دموکراتیک-دونده در این ماه خانه رهبران جمهوری خواه معتقد هستند ایران در حال حاضر آماده را به نفع خود به اتاق. در مصاحبه روز شنبه آنها مشخص سوسیالیستی سناتور ورمونت به عنوان یک مجازی نوش دارو برای تقریبا هر چالش سیاسی حزب چهره به عنوان سقوط و موفقیت او این است که کمک به آنها که آیا او دستاوردهای نامزدی یا نه.

“اکثریت این است که در بازی” خانه رهبر اقلیت کوین مک کارتی از کالیفرنیا گفت واشنگتن آزما قبل از صحبت کردن در جمع در سی به افزایش زنان جمهوری خواه کنگره نامزدها. افزود مک کارتی معاون, خانه, اقلیت شلاق استیو Scalise لوئیزیانا: “برنی قرار می دهد خانه حتی بیشتر از آن در حال حاضر است. من نمی توانم فکر می کنم از یک منطقه نوسان دموکرات است که می خواهید به دعوت برنی ساندرز به منطقه خود.”

جمهوری خواهان نیاز به تلنگر حداقل 18 کرسی به پیروزی در خانه و در حال honed در بر 30 برگزار می شود دموکرات ها که رای دادند برای مغلوب ساختن پیشی جستن در سال 2016. رهبران کنگره به طور معمول پرچین هنگامی که بحث در مورد حزب خود چشم انداز با احتیاط بالا بردن انتظارات این دور از انتخابات در روز است.

اما پس از Sanders, 78 شروع به پریدن کرد به ملاحظه سرب در دموکراتیک ریاست جمهوری اولیه زیر نامزدی مسابقات در آیووا و نیوهمشایر و نوادا آمریکا بودند خوشدل. ساندرز توصیف خود را به عنوان یک “جمهوری دموکراتیک سوسیالیستی” و پیشنهاد برای ملی بهداشت و درمان و به طور قابل توجهی افزایش مالیات است. خواهان اعتبار خود را افزایش و رشد نفوذ در داخل حزب دموکرات برای به حداقل رساندن خود intraparty بخش و تقویت پشتیبانی از مغلوب ساختن پیشی جستن با بحرانی رای گیری بلوک.

ارشد آمریکا اصرار دارند که هر کس برنده نامزدی حزب دموکرات در حال رفتن به زین با “سوسیالیستی” برچسب و هموار کردن راه برای ایران قابل توجهی داشت. هنوز هم آنها واگذار هیچ حزب دموکرات آنها را به جای اجرا در برابر.

“این در واقع در حال رفتن به یک انتخاب بین آزادی و سوسیالیسم” گفت: Rep. تام Emmer از مینه سوتا, رئیس کمیته ملی جمهوریخواهان کنگره که به صراحت پیش بینی یک خانه را تصاحب کنید. “اگر از آن است که برنی ساندرز شما نمی تواند بهتر تمایز بین این دو را انتخاب کند.”

ساندرز باز کرده 11-نقطه منجر دموکراتیک در میان رای دهندگان در سراسر کشور در آستانه سه شنبه. بیش از 15 متحده و ایالات متحده برنامه ریزی شده در مارس 3 برای برگزاری مقدماتی است که می تواند این سناتور در یک توقف به سوی نامزدی.

خلق و خوی در حزب جمهوری خواه است که قابل ملاحظه ای متفاوت تر از آن بود که این زمان در سال گذشته زمانی که ایران بود و هنوز هم الک را از طریق خرابه های انتخابات میان دوره ای. به ویژه در آمریکا بودند دست و پنجه نرم کردن با یک شیب افت در حمایت در میان رای دهندگان زن که هزینه آنها یک مشکل بزرگ توسط چند ایران بودند در سمت چپ مجلسی,13, پس از دقیقه.

تشکر. Elise Stefanik از نیویورک در پاسخ راه اندازی شده توسط E-تایید یک عمل سیاسی کمیته های طراحی شده برای جذب و صندوق کاندیداهای زن در رقابت مذاکرات مقدماتی. ساندرز و دموکراتیک اولیه تحت تاثیر جناح چپ حزب ساخته شده است که کار بسیار ساده تر Stefanik گفت: در یک گفتگو با خبرنگاران پس از میزبانی یک گردهمایی برای E-PAC به نمایش گذاشتن برخی از خود را استخدام.

“این جو تغییر کرده است,” او گفت:. “این واقعیت که رئیس جمهور یک رکورد از نتایج قابل توجه — او بالا و تاریخی تصویب رتبه بندی — و شما یک نامزد است که به احتمال زیاد برنی ساندرز کسی است که خود شناسایی سوسیالیستی که باعث می شود انتخاب بسیار شفاف.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>