‘درونی پوتین بیرون آمدن’: رئیس جمهور روسیه سیاهی “ادغام” با اوکراین

روسیه می تواند به دست آوردن مجدد آن را به عنوان “جهانی رقیب” برای قدرت های غربی از طریق برخی از درجه ای از “ادغام” با اوکراین, ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه گفت: به تازگی منتشر شده است.

“برخی مانند تقسیم اوکراین و روسیه است. آنها بر این باورند که یک هدف بسیار مهم” پوتین گفت: TASS یک رسانه دولتی خروجی. “پس هر گونه ادغام روسیه و اوکراین, همراه با ظرفیت و مزیت های رقابتی می طلسم ظهور یک رقیب جهانی رقیب برای اروپا و جهان است.”

پوتین ساخته شده از اظهار نظر در حالی که با تکرار اعتقاد خود را که اوکراینی ها و روس ها “مردم همان” ادعا به طور گسترده ای به عنوان وسیله ای برای توجیه نفوذ روسیه بیش از شوروی سابق در سازمان ملل. مرجع خود را به “ادغام” است و حتی بیشتر غیر معمول و آتش زا به گفته تحلیلگران غربی با توجه به این که دو کشور قفل شده در درگیری های پس از الحاق کریمه به روسیه و حمله به اوکراین در سال 2014.

“پوتین دقیق خود را با زبان این شگفت انگیز بیانیه” شورای آتلانتیک جان Herbst سابق سفیر آمریکا در اوکراین که قبلا بود مستقر در سفارت آمریکا در مسکو گفت: واشنگتن آزما. “یکی باید حکومت نه از این که “ادغام” به معنی دقیقا چه “ادغام” نشان می دهد که با نزدیک شدن روابط درونی بین دو کشور و دو ملت.”

پوتین سابق KGB افسر داشت که اوکراین هویت ملی در مورد دلیل روسیه رقبا می خواستم به “تفرقه بینداز و حکومت” شرقی قدرت. “به عنوان یک نتیجه از مردم به اشتراک گذاری این مرز کاتولیک های جهان و اروپا یک جامعه از مردم احساس تا حدی مستقل از دولت روسیه شروع به ظهور” پوتین گفت. “چگونه باید احساس ما در مورد آن ؟ من در حال حاضر گفت: ما باید احترام است. اما نباید فراموش کنیم در مورد ما مشترک جامعه است. … ما باید درک که در آن ما در حال حاضر اما فراموش نکنید که ما که هستیم و از کجا آمده ایم.”

چند تحلیلگران غربی اشاره کرد که پوتین شده است فشار بلاروس به شکل جدید سیاسی اتحادیه با روسیه سیاسی تغییر است که می تواند او را قادر به باقی می ماند رئیس جمهور از گسترش دولت روسیه. که تلاش لنگر انداخته است و در ابهام 1998 توافق سیاسی میان دو کشور ، مقامات اوکراین هرگز چنین قراردادی امضا کرد و در زمان جنگ از خود بیگانه دو ملت با وجود پوتین طولانی مدت در تلاش برای انکار است که روسیه نیروهای نظامی حمله به اوکراین است.

“اوکراین در حال حاضر درک که روس ها به خصوص این گروه در کرملین دیگر برادران خود” یکی دیگر از سابق آمریکا مقام آشنا با روسیه و اوکراین مسائل گفت: واشنگتن آزما. “از اوکراین در نظر مضحک و حتی تامل.”

آلیسا Muzergues, یک تحلیلگر سیاست خارجی در GLOBSEC تکرار است که ارزیابی و اضافه شده است که تلاش برای حفظ نفوذ خود در اوکراین است که تا حدودی راه را برای تجدید نظر به داخلی روسیه جمعیت.

“پوتین در تلاش است برای به رسمیت شناختن از روسیه به عنوان یک ابرقدرت اما در حالی که داشتن ظرفیت محدود آن تنها می تواند تاثیر مستقیم بر آن فوری محله,” او گفت: واشنگتن آزما. “و اوکراین است که در واقع یک بازیکن بسیار مهم در این بازی از پوتین نفوذ به تعدادی از دلایل: اقتصادی, فرهنگی, تاریخی,—, بلکه مهم این است که نفوذ خود را در داخل روسیه است.”

مصاحبه به ارمغان می آورد به ذهن برای Herbst و دیگر تحلیلگران زبیگنیو برژینسکی را اصل در مورد رابطه بین مسکو و کیف. “بدون اوکراین, روسیه متوقف می شود یک امپراتوری اما با اوکراین suborned و سپس تابع روسیه به طور خودکار تبدیل به یک امپراتوری” زبیگنیو سابق کاخ سفید مشاور امنیت ملی تحت جیمی کارتر نوشت: در سال 1994.

پوتین به نظر می رسد به توافق با برژینسکی Herbst مشاهده شده است. “و” امپراتوری ” در این مورد تعریف شده است به عنوان یک جهانی رقیب برای اروپا و جهان است,” او گفت:. “شاید این درونی پوتین ،

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>