‘بزرگ قیام’: گروه مخالف رژیم ایران دارای اجلاس جهانی خواستار تغییر رژیم

Rudy جولیانی سابق بهداشت ، جو لیبرمن و یک تخته سنگ از دیگر برجسته آمریکایی چهره های پیوست هزاران نفر از مخالفان در یک مجازی اجلاس خواستار تغییر رژیم در ایران است.

جمعه رویداد مشخص شده سالانه گردهمایی شورای ملی مقاومت ایران, پیشرو در مخالفت با گروهی که کار می کند برای سرنگونی دولت ایران است. معمولا این گردهمایی برگزار می شود در اروپا و گرد هم آوردن ده ها تن از سخنرانان و هزاران نفر از شرکت کنندگان اما در این سال به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس آن برگزار شد آنلاین از طریق محبوب پلت فرم های ارتباطی زوم.

جولیانی رئیس جمهور تهمت شخصی وکیل لیبرمن یک سناتور سابق از کانکتیکات و سابق دموکرات ایالت رابرت Torricelli نیوجرسی همه به نظر می رسد side-by-side برای رسیدگی به این گردهمایی بزرگ که برگزارکنندگان گفت شامل بینندگان از بیش از 100 کشور جهان است. سه مرد که سابقه دفاع از تبعات آن است که یک چتر سازمان برای افراد مجاهدین از ایران یا مجاهدین خلق یا مجاهدین. نام اغلب قابل معاوضه استفاده می شود برای اشاره به آلبانی مستقر در سازمان است.

این گروه به رهبری 66 ساله و مریم رجوی همراه با شوهرش 71 ساله مسعود رجوی. با وجود اینکه رسما یکی از رهبران سازمان مسعود دیده نشده علنا پس از ناپدید شدن او در سال 2003.

Maryam Rajavi
مریم رجوی رهبر شورای ملی مقاومت را آدرس هزاران مجازی شرکت کنندگان جمعه در این گروه “رایگان, ایران, اجلاس جهانی.”

مریم رجوی خطاب به جمعیت مجازی و خواستار پایان دادن به آیت الله علی خامنه ای رژیم است. او مورد ستایش قرار داد این سازمان از گروه خود و همچنین ابراز همبستگی برای معترضان و مخالفان در داخل ایران شده اند که موضوع را به حبس یا بدتر.

“این اجلاس پژواک صدای مردم ایران را 40 سال مقاومت در برابر دیکتاتوری مذهبی و فاشیسم و برای آزادی و دموکراسی است. این صدا از بزرگترین و طولانی ترین ایستاده پیچیده ترین و جدی ترین مقاومت سازمان یافته در ایران تاریخ” رجوی گفت و تاکید کرد که اولین تعهد و تبعات آن است که سرنگونی ایران در دولت فعلی است.

رجوی گفت که صدها نفر از مکان در سراسر ایران تظاهرات در ماه نوامبر گذشته تظاهرات توده ای و به نام کسانی که در تظاهرات “درخشان مدل برای قیام” که او انتظار دارد که در نهایت به کشور از 81 میلیون.

در طول سخنرانی رجوی نیز برگزار شد یک لحظه سکوت برای هزاران نفر از ایرانیان که روز پس از شروع بیماری همه گیر کوروناویروس که ویران کشور و زیرساخت های بهداشت و درمان. آمار رسمی تعداد برخی از 270,000 عفونت و حداقل 13,700 مرگ اگر چه مقاومت گروه ادعا می کند که دولت این است که پوشش واقعی شماره ادعا که واقعی مرگ و میر بیش از 70000.

در زمان باز کردن جولیانی سخنرانی به تبعات آن جمع او برجسته مقیاس رویداد آنلاین. لیبرمن همچنین mused در اندازه و به حضار گفت که تعداد زیادی از مردم به گوش زوم ممکن است شکستن یک رکورد برای بیشترین حضور در یکی زوم رویداد. به واشنگتن آزما رسیده به زوم در مورد این ادعا اما بلافاصله دریافت پاسخ. سازمان دهندگان گفت که این رویداد در حال جریان در زوم از برخی از مکان 30000.

“مهمتر از همه این پخش زنده در ایران … این جمع است که برای آنها” جولیانی گفت. در یک نقطه در طول این رویداد و تبعات پخش فیلم های ضبط شده از مخالفان در ایران همه از 31 استان کشور. فیلم های برجسته مردم با چهره خود را پنهان برای حفاظت از هویت خود را, برخی از نگه داشتن نشانه خواستار پایان دادن به تهران را ولایت فقیه در حکومت است.

Iranian Dissident
یک مخالف رژیم ایران از رایزنی برای تغییر رژیم. ده ها تن از مخالفان از داخل ایران فیلم های ضبط شده از خود, بسیاری از تکرار کلمه “hazer” که به معنی “آماده” است و در پاره ای برای کسانی که به دنبال تغییر وجود دارد.

پس از این رویداد واشنگتن آزما خواسته جولیانی در مورد چقدر نامزدی او با رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در مورد گروه مخالف ایرانی و پتانسیل تغییر رژیم. جولیانی گفت که او نمی تواند خود بحث, گفتگو با مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان وکیل خود و یا در ظرفیت خود به عنوان رئیس جمهور مشاور و دوست اما او نقطه تفاوت بین مغلوب ساختن پیشی جستن سیاست دولت نسبت به ایران و رئیس جمهور سابق دولت باراک اوباما.

“رئیس جمهور ایالات متحده برای اولین بار رئیس جمهور که به طور چشمگیری ایستاده بود با معترضان” جولیانی گفت. سابق شهردار نیویورک گفت که مغلوب ساختن پیشی جستن بیانیه در حمایت از معترضان به علت “بسیاری از انگیزه و قدرت است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت گرفته شده از یک موضع قوی در برابر ایران پس از خروج از ایران شد. ایران و آمریکا یک قرارداد امضا شده در سال 2015 همراه با آلمان, فرانسه, بریتانیا, چین, و, روسیه, اما مغلوب ساختن پیشی جستن یک جانبه انصراف آمریکا از این پیمان در سال 2018 و آغاز یک “حداکثر فشار” کمپین با هدف فشار بر اقتصاد ایران. از آن به بعد در ایران به طور فزاینده نقض اولیه تنگی از معامله.

تنش ها افزایش یافت و در ژانویه هنگامی که ایالات متحده انجام یک حمله هواپیماهای بدون سرنشین آمریکا که در ایران فرمانده نظامی قاسم سلیمانی. ایران در پاسخ به مرگ با شلیک رگباری از موشک در عراق پایگاه های مسکن نیروهای ایالات متحده. در همان شب آن را از کار اخراج شلیک موشک های ایران نیز به طور تصادفی به ضرب گلوله یک اوکراین هواپیمای مسافربری و کشتن تمام 176 پردازنده و جرقه تمدید داخلی شد.

جولیانی ستایش ایرانیان که گرفته اند به خیابان ها در اعتراض به رژیم است. او خواندن برخی از این شعارها در نشانه هایی دیده می شود در طول تظاهرات و اضافه میکند: “این یک چیز برای من می گویند که به نگه دارید که ثبت نام اینجا را در امریکا و یا انگلستان و یا فرانسه و یا آلمان. آن یک چیز دیگر نگه دارید که ثبت نام در تهران. که یک علامت مرگ است.”

“اعتراض نمی کند, تظاهرات هستند و نه کاهش آنها در حال تبدیل شدن بیشتر و بیشتر,” او گفت:.

هیوا Feizi ارشد مشاور کنوانسیون بین المللی برای آینده ایران گفت: واشنگتن آزما در روز جمعه است که این رویداد می آید در یک زمان آشفته ایران حاکم کرد. او گفت که ترکیبی از عناصر در حال رانندگی نارضایتی در داخل ایران.

“رژیم است که در آن ضعیف ترین دولت از زمان آغاز آن. تحریم ها شکسته اند اقتصاد خود را. پول ملی است که در سقوط آزاد” Feizi گفت: همچنین با توجه طبقه متوسط نارضایتی ژانویه سقوط اوکراین هواپیمای مسافربری ( که تهران ادعا می کند یک تصادف بود) و محبوب مخالفت با برنامه ریزی اعدام شد.

“بنابراین رژیم در حال انتظار برای آینده تظاهرات گسترده که اجتناب ناپذیر است,” او گفت:.

Torricelli دیگر سخنران در این مراسم است. او برای اولین بار انتخاب به خانه در سال 1983 و بعد از خدمت در مجلس سنا از سال 1997 تا 2003. در علاوه بر این به سخنرانی خود Torricelli نیز برگزار پرسش و پاسخ جلسه با خبرنگاران پس از او خطاب به گروه.

“مجاهدین در چند سال رفته است از لیست تروریستی در وزارت امور خارجه ایالات متحده به نظر من به عنوان یک مشترک رابطه با مغلوب ساختن پیشی جستن دولت” Torricelli گفت.

اگر چه زمان توسط بسیاری از قانونگذاران ایالات متحده و سیاست چهره های مجاهدین بحث گذشته و در نظر گرفته شد توسط ایالات متحده آمریکا به عنوان یک سازمان تروریستی از سال 1997 تا زمانی که هیلاری کلینتون وزیر خارجه حذف این گروه از لیست در سال 2012.

Torricelli گفت که او هرگز فکر نمی کردم این گروه باید ذکر شده به عنوان یک سازمان تروریستی است. “داشتن حذف شده از لیست به نظر من رجوی به نظر من در حال حاضر به عنوان یک منبع برای دولت ایالات متحده” Torricelli گفت.

این سناتور سابق نیز گفت: وجود گسترده برای حمایت از مقاومت در سالن کنگره یک ماده او bemoaned بود اغلب گزارش شده در رسانه ها.

“من خدمت در کنگره ایالات متحده برای 20 سال من به ندرت دیده می شود مسئله ای است که چنین پشتیبانی گسترده ای به عنوان حمایت از مجاهدین و مخالفت با آخوندها در ایران” Torricelli گفت.

این اظهارات پس از یک اکثریت مجلس از جمله هر دو حزب دموکرات و جمهوری خواهان تحت فشار قرار دادند برای یک قطعنامه که محکوم در ایران فعالیت خود را در اروپا و به طور خاص به اتهام خنثی حملات علیه و تبعات آن ، نمایندگان مجلس که امضا بر روی قطعنامه بودند ایدئولوژیک متنوع و رویداد های اخیر شعار قطعنامه شامل سخنرانی از پشتیبانی از هر دو طرف راهرو از جمله از دموکرات در کنگره شیلا جکسون لی تگزاس و جمهوری خواه در کنگره تام McClintock کالیفرنیا این قانون حمایت کنند.

Supporters Gather in Washington
تبعات حامیان سازمان دیده بان livestream از اجلاس جهانی از یک گردهمایی در واشنگتن در روز جمعه.

یکی دیگر ملتهب و قابل اعتماد حامی و تبعات آن است لیبرمن گفت که جمعیت از ناراضیان ایرانی که خود را “ارزش ها ارزش های آمریکایی” و “منافع خود هستند منافع آمریکا باشد.”

او گفت که برای حمایت از اپوزیسیون ایران است که نه تنها از نظر اخلاقی درست است اما در منافع امنیت ملی ایالات متحده آمریکا این سناتور سابق بود که ال گور را در حال اجرا همسر در 2000 انتخابات ریاست جمهوری اظهار داشت که رژیم ایران در حال ضعیف شدن است ایالات متحده تحت فشار اقتصادی و تحریم. او همچنین تحت فشار قرار دادند در کسانی که در ایالات متحده که به نفع نشسته به مذاکره با خامنه ای دولت و در مقایسه با رژیم به یک “سندیکای جنایی.”

“همه چیز که سعی شده است کار نمی کرد. و از آنجا که رژیم در تهران ثابت شده است که آن را نمی خواهد تغییر دهید. ما باید با هم عمل می کنند به تغییر رژیم” لیبرمن گفت: برجسته مخالفان در ایران که کار کرده اند و به مخالفت با دولت است. “و هنگامی که آنها خود را تغییر مقاومت به شورش ما و بقیه جهان به ویژه در ایالات متحده باید ایستاده با آنها و حمایت از آنها.”

دیگر سخنرانان در جمعه رویداد شامل جمهوریخواه ایالت مارتا McSally آریزونا سابق مجلس نیوت گینگریچ دموکرات ایالت و سناتور “باب منندز از نیوجرسی جمهوری خواه ایالت و سناتور” تد کروز از تگزاس دادستان کل سابق مایکل Mukasey سابق وزیر امنیت داخلی تام ریج و ده ها تن از دیگر قانونگذاران ایالات متحده و مقامات سابق.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

نرم افزار گرامرلی

ایندکسر