پنج گام سابق مدیر CDC می گوید: ما باید به آماده شدن برای آینده همه گیر

مدیر سابق برای مراکز کنترل بیماری و پیشگیری پیش بینی شده دولت فدرال را یک بار دیگر خود را پیدا مسابقه به آمده تا با یک واکسن و پاسخ به یک بیماری همه گیر بهداشت در آینده نزدیک به دلیل آن است بارها و بارها در حال غرق آن تلاش ها پس از گرفتن از طریق شیوع بیماری های قبلی.

“حیوانات عفونت پریدن به انسان و بیشتر می رویم به اتفاق می افتد و دیگران پرداخته شده است در گذشته” سابق مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری مدیر جولی Gerberding شهادت, قبل از خانه امنیت داخلی کمیته جمعه. “این یک وضعیت است. این است برای رفتن به جدید ما و ما نیاز به ارتقاء سرمایه گذاری که ما در حال ساخت در خط مقدم از سلامت عمومی است.” Gerberding یک دارویی در صنعت اجرایی کار به عنوان معاون اجرایی رئیس جمهور برای Merck & Co., Inc.

در طول MERS, Zika, دانگ, ابولا و شیوع بیماری H1N1 دولت رسید منابع به آمده تا با یک واکسن و همچنین آماده کردن و پاسخ دادن به این بیماری همه گیر در ایالات متحده است. کنگره سریع به صندوق اضطراری, تلاش, اما به عنوان به زودی به عنوان آنها تلقی تحت کنترل و یا موارد کاهش یافته است به طوری که تلاش به آمده تا با راه حل های دراز مدت گفت: Gerberding. او گفت: ایالات متحده در تلاش به آمده تا با واکسن درگذشت خاموش بعد از چند تن از کسانی که شیوع و کشور ندارد واکسن اگر آنها بازگشت.

“سیاستگذاران به طور فزاینده ای تشخیص این تهدید می تواند به تضعیف اجتماعی و اقتصادی و سیاسی امنیت سازمان ملل گفت:” دکتر Gerberding. “متاسفانه این شناخت هنگامی رخ می دهد که یک بحران بهداشتی حملات … و سیاستگذاران ایالات متحده با عجله به تخصیص منابع در پاسخ. در عین حال همه بیش از حد اغلب زمانی که بحران محو و توجه عمومی متهم ضرورت مورف به خوشنودی است. سرمایه گذاری های خشک, توجه, تغییرات, و از امنیت کاذب طول می کشد نگه دارید. که تحقق رهبری ما را به نتیجه گیری کرد که دولت ایالات متحده نیاز به شکستن چرخه بحران و خوشنودی و جایگزین کردن آن با یک دکترین است که می تواند تضمین مستمر پیشگیری حفاظت و انعطاف پذیری است.”

سابق CDC سر co-رئیس مرکز استراتژیک و مطالعات بین المللی کمیسیون تقویت امریکا امنیت سلامت. او برشمرد پنج مرحله در دولت نیاز به اگر آن را می خواهد برای تقویت خود در پاسخ به بعدی بیماری همه گیر.

1. تهیه واکسن برای آینده شیوع

به دلیل بیماری های عفونی است که سرچشمه در حیوانات جدید هستند و انتظار می رود برای ادامه ظاهر ایالات متحده باید به “تشویق” تحقیقات واکسن به طوری که اگر یک گونه مشابه است که به انسان انتقال یک راه حل در حال حاضر وجود دارد.

“در حال حاضر آنتی بیوتیک در بازار شکسته شده است; اگر کنگره عمل نمی کند به اطمینان حاصل شود که آنتی بیوتیک مناسب ارزش ما ادامه خواهد داد برای دیدن کوچک بیوتکنولوژی شرکت اعلام ورشکستگی و بزرگ و تولید کنندگان دارویی خروج این عرصه” Gerberding گفت.

2. اضافه کردن مقامات بهداشت به شورای امنیت کاخ سفید

Gerberding گفت: شورای امنیت ملی از دست رفته است انتقادی رهبران است که کارشناسان در مسائل بهداشتی از جمله بهداشت جهانی امنیت و biodefense سیاست.

“قوی و منسجم در سطح ارشد رهبری در شورای امنیت ملی ضروری است برای تضمین موثر نظارت بهداشت جهانی امنیت و biodefense سیاست و هزینه و سرعت و دقت در تصمیم گیری و قابل اعتماد کاخ سفید در تعامل و هماهنگی که خطرناک بیماری های همه گیر به ناچار به اعتصاب,” او گفت:.

3. به طور مداوم صندوق سلامت تلاش های خارج از کشور

ایالات متحده می تواند به جلوگیری از شیوع بیماری از ساخت آن را در اینجا با انتخاب به سرمایه گذاری در کشورهای کم درآمد در سازگار و دراز مدت بر اساس Gerberding گفت. او خواست برای دفاع تهدید کاهش آژانس به گسترش و شامل بیشتر کشورهای طوری که آنها را به سلامت سیستم و در حال اجرا جلوتر از آینده بیماری همه گیر. او برای ادامه کمک های مالی پنتاگون در خارج از کشور تحقیقات بیماری های عفونی.

ایالات متحده همچنین باید افزایش احتمالی بودجه برای CDC و آژانس ایالات متحده برای توسعه بین المللی (USAID); کمک سالانه به سازمان بهداشت جهانی صندوق های احتمالی برای موارد اضطراری و آغاز پنج سال چالش با بانک جهانی برای ترویج سرمایه گذاری های بلند مدت در کم و اواسط کشورهای با درآمد.

4. ایجاد یک سازمان ملی برای نظارت بر بهداشت و درمان ایالات متحده بحران پاسخ

جدید سازمان دولتی مورد نیاز است Gerberding گفت: به کار از طرف CDC و آژانس توسعه بین المللی با دولت های محلی و سازمان ها در مراحل اولیه بیماری عفونی بوده است ، دولت همچنین باید برنامه های در محل برای چگونه آن را به فدرال منابع به مردم کم درآمد و یا مناطق روستایی

“این به این معنی حصول اطمینان از تداوم برنامه های ایمن سازی حفاظت در مقابل و در واکنش به خشونت مبتنی بر جنسیت (GBV) و تقویت تحویل مادران و بهداشت باروری و تنظیم خانواده, کمک,” او گفت:.

5. در همان صفحه با سازمان های غیر دولتی

سازمان های دولتی مشغول به کار با هم در میان شیوع کروناویروس باید فعالانه در ایجاد مشارکت و قصد دارد با بخش خصوصی گروه و همچنین سرمایه گذاری در این سازمان ها به طوری که آنها می تواند کار بر روی راه حل های تکنولوژیکی برای آماده سازی و پاسخ به یک بحران بهداشتی. ایالات متحده به طور خاص باید به سرمایه گذاری در این ائتلاف به صورت اپیدمی آمادگی نوآوری جهانی که منابع مالی و کار در توسعه واکسن.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>