‘دموکرات ها باید تقریبا-مانور آمریکا: مایک براون می خواهد به رهبری عربستان در بهداشت و درمان

زمانی که رئیس جمهور تهمت سعی در نام تجاری جمهوری خواهان به عنوان “حزب بهداشت و درمان” در سال گذشته بیشترین توافق قانونگذاران نگاه راه دیگر unenthusiastic در مورد احیای موفق Obamacare لغو تلاش 2017.

اما حزب جمهوری خواه مایک براون از ایندیانا که انتخاب شد و به مجلس سنا در سال 2018 انتخابات میان دوره ای فکر عنوان ارزش پیگیری شد.

“البته هیچ جمهوریخواهان برداشت دستکش بلند” براون گفت: در مصاحبه ای در دفتر خود. در حالی که او اذعان کرد که ایجاد یک محافظه کاران به Obamacare خواهد بود مخاطره آمیز استراتژی سیاسی پیش از سال 2020 انتخابات براون 65 گفت: ایران به زودی نیاز به ذخیره کردن چشم انداز خود را برای بهداشت و درمان. این حزب را “از دست دادن درست مثل ما در هنگام Obamacare اتفاق افتاده است.”

“من فکر می کنم دموکرات ها باید تقریبا-مانور ما را در [بهداشت و درمان] در طول زمان” براون گفت. اگر جمهوری خواهان نیست آماده, او هشدار داد پس از آن ایالات متحده آمریکا خواهد حرکت در جهت قرار دادن هر کس بر روی یک دولت-بودجه بهداشت و درمان طرح شبیه به آنچه برنی ساندرز پیشنهاد با “مدیکر برای همه است.”

براون که زد یک خودکار قطعات شرکت توزیع قبل از آمدن به کنگره گفت که او امیدوار است ایده های خود را بیشتر مورد توجه است. مانند بسیاری از محافظه کاران او می خواهد برای پایین آوردن هزینه ها از طریق افزایش رقابت از جمله اجازه می دهد کمتر گران داروهای ژنریک به بازار آمد سریعتر و با ارائه اطلاعات بیشتر به بیماران مبتلا به طوری که آنها می توانید مقایسه قیمت ها.

بهداشت و درمان صنعت براون گفت: باید بیشتر به طور مشابه به دیگر بخش های که در آن هزینه ها نیست ، یکی از صورتحساب او معرفی به قیمت واقعی عمل می تدوین یک مغلوب ساختن پیشی جستن دولت قانون در حال حاضر رو به یک طرح دعوی در دادگاه است که نیاز به بیمارستان برای ارسال قیمت را برای خدمات خود را.

اما او همچنین معتقد است کنگره نیاز به مراتب تهاجمی تر در صنعت بهداشت و درمان گفت: بخش پزشکی بود واقعا “free enterprise.” او از هر دو حزب تجویز دارو قیمت گذاری کاهش عمل اندازه گیری است که تقسیم سنا جمهوری خواهان و پشتیبانی از عبور از کاهش هزینه های مراقبت های بهداشتی عمل می کنند که محدود کردن آنچه که بیمارستان ها می تواند شارژ به طوری که بیماران دریافت نمی عظیم صورتحساب های پزشکی آنها انتظار نداشتند. هر دوی این اقدامات باید پیشرفته از کمیته اما میچ مک کانل رهبر اکثریت نشده متعهد آنها رای می دهند.

“برای من همه این مسائل مطلب” براون گفت. “اگر ما حرکت نمی کند به شدت بیشتر برای کمک به رفع این صنعت می شود, سیاسی, آبشار از یک سیستم پرداخت و سپس آن را می تواند یک مسئله است.”

وی افزود: “همه این مسائل باید مسائل این صنعت است ثابت خود را, اما این مورد نیست. آنها باید چنین gravy train آنها مقاومت در برابر همه چیز است.”

در طول استیضاح مذاکرات براون اغلب به نظر می رسد در شبکه های تلویزیونی به دفاع از رئیس جمهور و به استرس است که کنگره مورد نیاز به نوبه خود به بهداشت و درمان. در حال حاضر او را به امید او قادر خواهید بود به صورت زمان با مغلوب ساختن پیشی جستن به بحث در مورد این موضوع. او در گفتگو با بهداشت و خدمات انسانی, منشی, Alex آذر نیز یک همکار لقب استان و مردم ایندیانا اما هنوز ملاقات با معاون رئیس جمهور مایک پنس با وجود مشترک روابط ایندیانا است.

“تنها مردم واقعا مشتاق در مورد بهداشت و درمان در حال دموکرات” براون اذعان کرد. او را پشتیبانی نمی کند دموکرات ها’ برنامه ریزی برای تعمیرات اساسی سیستم بهداشت و درمان است که محدوده از اجازه دادن به مردم به خرید مدیکر در سن و سال را تحت “مدیکر برای همه” حرکت همه زندگی در ایالات متحده بر روی یک دولت-بودجه طرح است.

براون نمی کند و در عین حال باید یک زیر بزرگ در سنا و ایده های خود را در مورد ارسال قیمت و حرکت مواد مخدر به بازار سریعتر اضافه کنید تا به یک قوی جایگزینی به Obamacare یا به انواع تعمیرات اساسی مطرح شده توسط دموکرات ها ، به جای براون صحبت کرد و به طور گسترده مورد نیاز برای جمهوری خواهان برای قرار دادن به جلو ایده های است که افزایش رقابت و شفافیت در بهداشت و درمان به طوری که آن را می تواند تبدیل به بیشتر “مصرف کننده هدایت می شود.”

اما این بدان معنا نیست که او نمی خواهد در صورت مقاومت از جمله از صنعت بهداشت و درمان. منتقدان خود و کاخ سفید به نمایش در قیمت شفافیت می گویند آنها نیست و ثابت شده است به کار در بهداشت و درمان که در آن بیمار نمی توانائی به مغازه برای خدمات پزشکی. هنوز هم دیگران شمارنده که لیست قیمت ها می تواند در واقع افزایش هزینه های اگر بیمارستان ها ببینید که یکی دیگر از امکانات در سراسر شهر به اتهام بیش از آنها را.

خواسته در مورد امکان بالا رفتن قیمت براون آن را به نام “faux استدلال” و “یکی از اشتباهترین چیزهایی که من تا کنون شنیده ام.”

“وجود دارد هیچ صنعت دیگری که من اطلاع دارم که در آن مصرف کننده هیچ ایده آنچه در آن هزینه,” او گفت:.

این دانشجوی سال اول سناتور بانکی در مغلوب ساختن پیشی جستن و گرفتن رای. او گفت: رئیس جمهور احتمالا نمی خواهد که به صحبت زیاد در مورد بهداشت و درمان در کمپین بلیزرز دیگر نسبت به رای دهندگان تجمع در برابر “مدیکر برای همه” یک رویکرد براون گفت می خواهد “راه ساده برای انجام آن است.”

“اما هنوز هم در برخی از نقطه در بهداشت و درمان است و نه رفتن به دور” او گفت:. “آن را دوباره به جایی که ما باید به رول تا آستین ما و انجام چیزی و سپس من امیدوارم در دوره دوم که بسیاری از چیزهای را که من صحبت کردن در مورد خواهد واقعا باید قانونی با تقویم های موجود و با گرفتن زود بود و ما در اینجا فشار زیادی از اصلاحات.”

با وجود انتقادات خود را از Obamacare Braun فکر می کند مغلوب ساختن پیشی جستن دولت باید جلوگیری از هرگونه جانبداری از حزب جمهوری خواه مقامات دولتی در یک طرح دعوی در دادگاه است که به دنبال پرتاب کردن کل بهداشت و درمان قانون است. براون نه تنها جمهوری خواه در کنگره که فکر می کند که اما دیدگاه مقابل آنچه که او گفت: هنگامی که او در حال اجرا بود برای سنا در زمانی که او به نظر می رسد برای حمایت از طرح دعوی در دادگاه.

اما از آنجا که این قوانین در Obamacare است که به جلوگیری از شرکت های بیمه از چرخش به دور بیمار و یا شارژ آنها بیشتر تبدیل شده اند و حتی بیشتر سیاسی, محبوب, برای اطلاع از هر دو حزب دموکرات و جمهوری خواهان.

“این باعث می شود آن را گیج کننده برای هر کسی واقعا بر این باورند که دولت علاقه مند است در پوشش موجود شرایط” براون گفت: کاخ سفید را در طرح دعوی در دادگاه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

نرم افزار گرامرلی

ایندکسر