مورد عجیب تخت بیمارستان در Telangana

یک روزنامه نگار ارشد در Telangana منتشر شد یک فیلم کوتاه در هفته گذشته درخواست تجدید نظر به دولت وزیر اقتصاد T Harish رائو درخواست او را به ترتیب برای یک تخت ICU در یک شرکت بیمارستان. آزمایش مثبت برای Covid-19 و برای نفس نفس نفس زدن او به معنای واقعی کلمه در اشک به دنبال آشفته است.

او تنها مورد نبود. رسانه های اجتماعی در حرکت است با این حساب در چند هفته گذشته با بیماران مبتلا به قوم و خویش و دوستان Covid-19 بیماران شکایت در مورد عدم دسترسی به تخت.

وجود دارد حتی حساب بيماران مبتلا به عوارض جدی بودن shunted در سراسر بيمارستان قبل از تنفس خود را آخرین.

دولت ادعا می کند

در تضاد Telangana وزیر بهداشت Eatala Rajender رئیس اتاق Somesh کومار و مدیر بهداشت عمومی G Srinivasa Rao ادعا کرده اند که هزاران نفر از ‘general’ تخت — کسانی که با تامین اکسیژن — و صدها نفر از تعداد تخت موجود در بیمارستان های دولتی.

به عنوان تعداد کل Covid-19 مورد بازدید 30,000-علامت Telangana تجربه یک وضعیت عجیب و غریب با توجه به در دسترس بودن تخت بیمارستان. در حالی که شکایت کوه در رسانه های اجتماعی دولت را روزانه گزارش وضعیت لیست دسترس بودن تخت در بیمارستان های دولتی.

“از امروز این اشغال تخت تنها 9 درصد است. موجود در 17,081 تخت تنها 1,552 تخت اشغال شده را ترک 91 درصد یا 15,529 تخت خالی” گفت: Srinivasa Rao.

Virinchi Virivinti بالینی متخصص قلب و عروق است که آموزش به مردم در رسانه های اجتماعی در جنبه های مختلف بدخیم بیماریهای عفونی بین الملل: رسانه ها از پخش اطلاعات غلط. او می گوید: اطلاعات ارائه شده توسط دولت (در دسترس بودن تخت) درست است.

پرسید که آیا این دغدغه بیش بهداشت و در دسترس بودن کارکنان دلایل بی اعتمادی در سیستم بهداشت عمومی او پاسخ منفی است. “اگر درست است چگونه است که صدها نفر از بیماران در حال گرفتن درمان و مرخص شده از بيمارستان های دولتی؟” “شما نمی توانید انتظار صفر مرگ و مير در Covid-19 موارد است.”

وزیر بهداشت Rajender ادعا میکند که دولت 11,928 منظم بیمارستان تخت 3,537 تخت با اکسیژن پشتیبانی و 1,616 تخت ICU.

گاندی بیمارستان dodol بیمارستان برای Covid-19 درمان در Telangana, 772 بيماران تحت درمان هستند. از این 126 در ICU و 319 در تخت با اکسیژن لوازم.

چالش

چالش مطرح می شود که بیماران به دنبال تخت در بیمارستان های خصوصی. تنها تعداد انگشت شماری از بیمارستان های در حال اعتراف به Covid-19 بيمار. با محدود, تخت, ظرفیت آنها امتناع از ورود به بسیاری از بیماران.

دولت به درخواست های مردم برای رفتن به Osmania بیمارستان عمومی اگر آنها دچار علائمی مانند تنگی نفس.

“اگر آنها کرونا علائم مانند و هیچ اضطراری وضعیت آنها باید به گوش و حلق و بینی در بیمارستان کینگ صفحه اصلی یدلایمخیرات. اگر کسی تست مثبت آنها می توانند به دنبال ورود به بیمارستان گاندی,” ارشد وزارت بهداشت گفت.

موارد ساقه

در ضمن Telangana گزارش 1,410 جدید Covid-19 موارد مثبت در روز پنج شنبه. این شامل 918 موارد از Hyderabad منطقه و 125 در Rangareddy منطقه.

به عنوان بسیاری از هفت بیماران باید تسلیم به عفونت های ویروسی در نظر گرفتن تعداد کل مرگ و میر به 331.

مثبت رای (تعداد موارد مثبت در حجم نمونه) نگران کننده است. یکی در هر چهار نمونه مثبت آزمایش در روز پنج شنبه.

به عنوان بسیاری از 12,423 بیماران در حال درمان در بیمارستان های مختلف.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *