تاج لمسی: بوتیک اقتصاد ناودان به عنوان ویروس ترس را افزایش می دهد

مقامات بهداشتی توصیه نگه داشتن یک فاصله یک متر از همنوعان به کاهش شانس خود را از ابتلا به کروناویروس جدید. برای افرادی مانند دیده بانی Robi در سیدنی, این بدان معناست که بیشتر سفر به آرایشگاه.

“این یک محیط با تعداد زیادی از تماس نزدیک با دیگران”-31 ساله هنر درمانی دانشجویی گفت. “از آنجا که من یک بیماری قلبی هستم و در کمی بالاتر خطر عوارض, من تصمیم گرفتم آن را به بهترین فوق العاده محتاط در حال حاضر است.”

به عنوان گسترش ویروس در سطح جهانی – آلوده کردن بیش از 119,000 مردم در حدود نیمی از کشورهای جهان و کشتار تقریبا 4,300 – “اجتماعی فاصله” که مقامات بهداشتی توصیه می کنند که مصرف خاص تلفات در کارگران که شغل بستگی نزدیک و شخصی.

در حالی که بسیاری از کارمندان می تواند سوراخ در خانه در مقابل از خود, لپ تاپ, آرایشگران, شخصی, مربیان, manicurists یا ویولن معلمان نیست خیلی خوش شانس. بسیاری از کار نیمه وقت یا شغل آنها را آسیب پذیر به کروناویروس در راه است که بلافاصله دستگیر شده توسط شرکت های بزرگ سود هشدارهای که تحت سلطه سرفصل. در حالی که تقاضا برای خدمات بالا پایان است و بالندگی در طول بیشتر از یک دهه bull بازار این بوتیک اقتصاد نیروبخش است برای تاثیر به وقوع دستاوردهای زمین در اروپا و آمریکا و بازارهای مالی لرزید.

“این قطعا در ذهن من و من مشتریان ذهن بیش از حد — من فکر نمی کنم من تا به حال یک انتصاب در هفته های اخیر که در آن نشده بوده است” گفت: Claire تیلور, 35, خود اشتغالی, ماساژ درمانگر مستقر در بالتیمور. “من خوش شانس است که شوهر من یک حقوق بگیر اما من مطمئن هستم که آنچه من می خواهم انجام اگر من نیست که بافر.”

ورزشگاه چشمه های معدنی

این ویروس در حال حاضر wreaked ویران در ورزشگاه و چشمه های معدنی پس از حدود 80 عفونت در کره جنوبی ترسیم شد برای زومبا کلاس ورزش. شرکت کنندگان در این جلسات به گسترش این بیماری در میان بستگان و دیگران با توجه به مقامات محلی.

زنان تنها بدنسازی زنجیره ای منحنی Holdings Co. بسته تمام آن 2 ، 000 شاخه در ژاپن این هفته است. در ایتالیا به اروپا بدترین شیوع این Aspria بندر باشگاه در نزدیکی میلان – واحه ای برای ثروتمند به دنبال فرار از شلوغی از ایتالیا با کسب و کار سرمایه – بسته حتی قبل از دولت تحمیل یک مستند در منطقه و بعد از آن کل کشور است.

این حرکت می تواند به معنای یک ضربه بزرگ به چند میلیارد دلاری بخش. بهداشت جهانی-باشگاه صنعت به ارزش حدود 94 میلیارد دلار در سال 2018 با توجه به ana ortega.

امکانات دیگر باز باقی می ماند اما با در نظر گرفتن اقدامات احتیاطی است که می تواند قرار داده مشتریان به دنبال فرار از استرس از زندگی روزمره خود را. به هنگ کنگ studios مجلل, خالص, یوگا زنجیره هر شرکت کننده باید به درجه حرارت خود را چک شده و با توجه به شرکت کنندگان. لوکس نیویورک بدنسازی اپراتور اعتدال است و استفاده از بیمارستان های درجه ضد عفونی کننده و گفت: کاربران برای استفاده از دستمال مرطوب بر روی تجهیزات.

“بسیاری از انتقال ما شاهد از Covid-19 از آینده بسیار نزدیک تماس با ما” گفت: آدم Kucharski دانشیار در دانشکده بهداشت لندن و پزشکی گرمسیری با استفاده از نام بیماری این ویروس باعث می شود. “این کاملا مناسب به منظور تلاش برای کاهش انتقال” با محدود کردن نوع اجتناب ناپذیر تعامل است که می تواند رخ دهد در ورزشگاه و چشمه های معدنی.

بالا پایان ServicesWhile مربیان شخصی, رقص مربيان و یا آرایشگران رنج می برند ممکن است برخی از ارائه دهندگان طاقچه خدمات برای غنی که در واقع شاهد افزایش تقاضا به مشتریان خود به دنبال فاصله خود از دیگران است.

سالواتوره Romano, 38, صاحب این سگ خوشحال است که هزینه $40 ساعت از خصوصی راه رفتن سگ در نیویورک گفت: کسب و کار خود را با افزایش 25 درصد به تازگی به عنوان مشتریان خود قرار داده و خود را معمول جت-تنظیم برنامه برگزاری و عقب نشینی خود را از منهتن خانه به Hamptons. مشتریان خود را شامل مدیران از Jefferies Financial Group, Inc. و نیویورک رنجرز تیم هاکی و برخی از آنها درخواست او را به کشتی حیوانات خانگی خود را به و از شهر.

دقت دربان نخبگان سرویس های حمل و نقل مستقر در نیویورک و میامی و لس آنجلس دیده می شود افزایش تقاضا بیش از 10 روز گذشته با توجه به مالک Wayne اشنایدر. برخی از مشتریان خواسته می شود حمل و نقل در اتومبیل است که هرگز قبل از استفاده توسط هر کسی. بنابراین او خریداری چندین نام تجاری ورزشی جدید-وسایل نقلیه سودمند با مشتریان جای پای این لایحه است.

“این است که واقعا ذهن دمیدن گفت:” اشنایدر. “شاخص و تمیز کردن این ماشین سه بار در هر روز بسیاری برای رسیدگی, اما ایمنی برای اولین بار.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im