“کلیسا لغو نیست’: کشیش تقلا برای رسیدن به مؤمنان در طول همه گیر

به عنوان یک تعداد زیادی از دایره اسقفی کاتولیک محدود کردن فعالیت های در پاسخ به کروناویروس همه گیر کشیش در حال تقلا برای حفظ خادم به گله خود را.

“این دقیقه توسط دقیقه گفت:” پاتریک هاید یک دومینیکن, کشیش خدمت در دانشگاه ایندیانا سنت کاتولیک ، “در 48 ساعت پنجره رفت و آن را از نه زیادی اتفاق می افتد به همه چیز است.”

این آخر هفته تقریبا هر اسقف نشین در ایالات متحده یا لغو عمومی توده ها و یا اعطا تقدیر به کاتولیک ها بیش از حد یا بیش از حد بیمار به حضور در چهار شنبه جرم است. در سراسر جهان بسیاری از کلیساهای کاتولیک را لغو عادی خود جرم برنامه در تلاش برای جلوگیری از گسترش ویروس.

پاپ فرانسیس روز یکشنبه اظهار داشت: در طول تعطیلات آخر هفته مخاطبان — تحویل به خالی میدان سنت پیتر — که کشیش باید “دید” به مردم در مناطق متاثر از این بیماری است. فرانسیس تشکر کشیش در unscripted اظهارات برای ابداع “هزار راه برای نزدیک شدن به مردم به طوری که مردم احساس نمی کنند رها; کشیش با پاپ غیرت که درک کرده اند خوب است که در زمان همه گیر یکی هرگز نباید کسی را رها کنند.”

پاپ همچنین زیارت ساخته شده از طریق تخلیه خیابان های رم به کلیسا سانتا ماریا مگیوره و San Marcello al کورسو آخر که شامل یک صلیب چوبی اعتقاد به تحویل این شهر از طاعون در سال 1522. که بعد از ظهر واتیکان منتشر شد نامهدر ابتدا فکر شده نوشته شده توسط فرانسیس خودش گفتن کشیش که آنها باید در “خط مقدم” مبارزه با کروناویروس.

برای کشیش مانند هاید که به معنی محدود کردن فیزیکی تعامل با محله های کشیش نشین خود. سنت پل مرکز را لغو کرده است تقریبا هر فعالیت به جز دولت از آیینهای کلیسا در همراهی با دستورات از قلمرو مذهبی اسقف اعظم از ایندیاناپولیس. و چون مانند بسیاری دیگر از کالج ها و دانشگاه ایندیانا را لغو کرده است در کلاس های حضوری برای بقیه ترم کلیسای جماعت در حال حاضر عمدتا متشکل از بازنشسته-سن افرادی که در معرض خطر بیشتری از ابتلا به بیماری است.

“یکی از چالش ها برای ما به عنوان کشیش است که ما یک مقدار زیادی از تماس با بسیاری از مردم” هاید گفت. “نه تنها ما در تلاش برای محافظت از خودمان را از بیمار شدن اما از همه مهمتر ما در حال تلاش برای محافظت از مردم از آلوده شدن توسط ما.”

دن Scheidt یک کشیش در Fort Wayne, Indiana روز یکشنبه در بر داشت یک راه برای نگه داشتن خود را در محله به تمام اعضای خود در حالی که حفظ ایالت ایندیانا را 250 نفر محدود در مجامع عمومی. تنها 250 نفر اجازه داده شد در کلیسا. بقیه باقی مانده در اتومبیل خود را در پارکینگ که در آن آنها می تواند بشنود توده در بلندگوها که محله کارکنان تعیین کرده بود. در زمان ربانی کشیش سمت چپ کلیسا به توزیع عشای ربانی در پارکینگ.

“مسیح ما می پرسد به دنبال او با صراحت کامل از طریق درد و رنج خود را — که از خودمان و برادران و خواهران ما — خرج و خلاقانه به دنبال خوب است که می تواند ما را از این شرایط” Scheidt گفت parishioners زیر تصمیم خود را.

در بسیاری از دایره اسقفی سوگندی از اعتراف در دسترس است حتی به عنوان جرم نیست, اما تنها با اقدامات احتیاطی مناسب در محل قرار داده برای حفظ کشیش ها و محله های کشیش نشین در امن تفاوت از هر یک از دیگر. دیگران در حال آماده سازی برای امکان اقرار بدون جرم است. کشیش روز یکشنبه در اسقف نشین از آرلینگتون گفت که آنها نمی خواهد متوقف اعتراف و سخنگوی اسقف گفت: واشنگتن آزما که در آن هیچ برنامه ای برای انجام این کار است.

آکویناس Guilbeau یک کشیش را در دومینیکن خانه از مطالعات در واشنگتن گفت که این مرکز نیز با توجه به گزینه های مختلف برای با خیال راحت ارائه آیینهای کلیسا به کاتولیک ها. یکی از این ایده گفت: درگیر نصب موقت در خارج از منزل اعترافی غرفه به منظور کاهش گسترش میکروب ها.

Guilbeau گفت که لغو عمومی توده ها در قلمرو مذهبی اسقف اعظم از واشنگتن که در آن خانه از مطالعات واقع شده است و نباید دلسرد کاتولیک از دنبال آیینهای کلیسا و یا تمرین ایمان خود را.

“کلیسا این است که لغو شد,” او گفت:. “زندگی از کلیسا همچنان ادامه دارد.”

یوسف Strickland, اسقف اسقف نشین از تایلر ارسال یک پیام مشابه در روز جمعه هنگامی که به درگاه کاتولیک به رهبری Eucharistic کروبی در اطراف کلیساها و دعا “برای توبه مسیح شفا دست در Coronavirus & که همه مردان ممکن است خدایی مردانه فرزندان و شاگردان پسر خود عیسی مسیح است.”

“این یک برکت و رحمت به صورت جمعی به نوبه خود به حضور خداوند و از او بخواهید برای کمک به ما و حمایت از ما” Strickland نوشت: پس از صفوف.

کشیش دیگر نیز در زمان مبارزه را در دست خود. در حال حاضر حذف شده, صدای جیر جیر, آدم جوان یک کشیش در رود آیلند گفت: محله های کشیش نشین خود در روز شنبه که “شیطان می خواهد چیزی بیش از برای کشیشان و کلیساها برای جلوگیری از جشن توده” و این که او نگه داشتن کلیسای خود را تمیز با داشتن نوجوانان پاک کردن pews با مواد ضد عفونی کننده.

اسقف نشین از مشیت روز دوشنبه اعلام کرد که این تعلیق عمومی توده ها برای آینده قابل پیش بینی.

در حالی که دایره اسقفی در ایالات متحده مجبور شده اند برای تنظیم به شرایط جدید کلیساهای کاتولیک در سراسر جهان مواجه شده اند سخت تر تنگی. کشیش در ایتالیا شده اند ممنوع ایتالیایی به دیدار بیمار مگر اینکه به اداره last rites — و حتی پس از آن تنها در صورتی که پوشیدن دستکش و ماسک یکبار مصرف لباس شب. بیش از 10 کشیش در ایتالیا درگذشت از coronavirus. این اولین مورد از coronavirus در یک کشیش در ایالات متحده تایید شد یکشنبه, الخاندرو ترجو که تا به حال در سفر به اسرائیل به تازگی در زیارت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de