‘پاسخ منفی است’: اندرو کومو نیست با توجه به کاخ سفید پیشنهاد پس از مغلوب ساختن پیشی جستن تشویق

رژیم صهیونیستی نیویورک. اندرو کومو انداخت آب سرد در هر امیدوار است که او می خواهم برای اجرا به کاخ سفید و رئیس جمهور بعد از مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که او می خواهم یک “قوی تر” انتخابات حریف از جو بایدن.

این فرماندار دموکرات پیوست و برادرش, سی ان ان, Chris Cuomo, برای یک شنبه شب مصاحبه که در طی آن از او خواسته شد که برای پاسخ به رئیس جمهور نظرات. که صبح تهمت ادعا کرد در طول یک فاکس نیوز مصاحبه ای که او “نمی خواهد ذهن” در حال اجرا در برابر کومو است که قدردانی خود را برای رهبری در میان دولت coronavirus بحران است.

“من صادقانه باشد. من فکر می کنم او می تواند یک نامزد بهتر از “خواب آلود جو'” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت.

Cuomo, اما, خار سخن گفتن و گفت که او داده نشده است این ایده هر فکر و قصد ندارد به.

“نه” او گفت: وقتی پرسید که آیا او با توجه به ریاست جمهوری اجرا شود.

“شما نمی خواهد جواب بده ؟” برادرش پاسخ داد.

“من پاسخ داد. پاسخ این است که هیچ” فرماندار ضرب گلوله کشته است.

“نه, شما در حال فکر کردن در مورد آن ؟” سی ان ان میزبان فشرده دوباره.

“گاهی اوقات آن را یک کلمه. من گفتم هیچ” فرماندار گفت:, و اضافه کرد که او نیست از نظر ایده و نیست باز به سرگرم کننده آن است.

کومو سپس در ادامه به این مورد که چرا او معتقد است معاون سابق رئیس جمهور که فرض 2020 دموکراتیک نامزد بهترین راه حل را در مغلوب ساختن پیشی جستن در ماه نوامبر.

“من می دانم که جو بایدن سال های بسیاری ، من با او زمانی که او معاون رئیس جمهور. او شده است یک دارایی فوق العاده به ایالت نیویورک زمانی که او معاون رئیس جمهور با رئیس جمهور اوباما. پس من با او در یک سطح حرفه ای. من می دانم که او را به خوبی شناسایی کنند. من نمی توانم بگویم به اندازه کافی چیزهای خوب در مورد جو بایدن بنابراین من فکر می کنم او یک کارمند,” او گفت:.

“من فکر می کنم او فوق العاده ای در تعداد سطوح. من فکر می کنم او یک مرد خوب است. من فکر می کنم او یک قلب خوب است. من فکر می کنم او یک روح خوب. من فکر می کنم او به خوبی معنی. او آگاه به عنوان هک. او دارای عقل است. و من فکر می کنم او یک رهبر” او ادامه داد. “جو بایدن کسی است که آیا این کار برای آمریکایی ها … او مربوط به تمام مردم در سراسر کشور است که راه. و حس خود را از اتصال به حس خود را از ظرفیت. شما قرار داده است که همه با هم و با او معامله واقعی است.”

کومو هم کوبیده خواهد شد پایین سیاسی وزوز پیشتر در روز دوشنبه گفت: در یک نشست خبری “من در حال اجرا برای رئيس جمهور. من هرگز در حال اجرا برای رئيس جمهور. به من گفت از یک روز من در حال اجرا برای رئيس جمهور. من در حال اجرا برای رئيس جمهور در حال حاضر. من بازی سیاست است.”

فرماندار با این وجود در حال حاضر سومین بالا به شرط برنده شدن در انتخابات ریاست جمهوری پشت مغلوب ساختن پیشی جستن و بایدن افزایش جلوتر از سن. برنی ساندرز است که بایدن تاریخ و زمان آخرین باقی مانده از حریف ها در مقدماتی حزب دموکرات.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>