‘امپراتوری آمریکا بدون لباس’: Coronavirus بحران افزایش GOP ملی گرا

Coronavirus ایجاد شده جدید سیاسی برای دهانه های نوپای ملی گرا از حزب جمهوریخواه به عنوان مقررات مهاجرت به آمریکا ظرفیت تولید و چین نفوذ جهانی — تمام مسائل مربوط به اعتقاد به کمک به رئیس جمهور تهمت انتخابات — پدید آمده است به عنوان بخشی از بحث در مورد چگونه به مقابله با رشد همه گیر.

مغلوب ساختن پیشی جستن خود را به نظر می رسد فکر می کنم. “ما هرگز نباید متکی به یک کشور خارجی برای استفاده از خود ما بقا” او به خبرنگاران گفت: در یک coronavirus کنفرانس مطبوعاتی در کاخ سفید در اوایل این هفته. “من فکر می کنم ما چیزهای زیادی یاد گرفتم. ما چیزهای زیادی یاد گرفتم. این بحران تأکید چقدر مهم آن این است که قوی مرزها و قوی بخش تولید است. به مدت سه سال ما سوار بر یک پروژه ملی به امن ما سیستم مهاجرت و بازگشت ما تولید شغل است. ما به ارمغان آورد بسیاری از مشاغل — تعداد رکورد.

“این تجربه نشان می دهد چقدر مهم مرزها هستند. بدون مرز, شما لازم نیست که یک ملت” مغلوب ساختن پیشی جستن ادامه داد. “هدف ما برای آینده باید به آمریکا دارو برای بیماران آمریکایی, امریکایی, منابع آمریکایی, بیمارستان ها و تجهیزات آمریکایی برای ما بزرگ آمریکایی قهرمانان.”

“Coronavirus آخرین نمونه از چگونه امپراتوری آمریکا لباس ندارد” گفت: Ryan James Girdusky همکاری نویسنده با هارلن تپه از کتاب آینده آنها در حال گوش دادن نیست: چگونه نخبگان ایجاد شده ملی و مردمی انقلاب. “ثروتمندترین کشور در تاریخ این سیاره است که موفق به از بین بردن ارتش هیتلر در کمتر از چهار سال و به اتحاد جماهیر شوروی را به زانو قادر به ایجاد به اندازه کافی ماسک صورت و هواکش برای مقابله با یک بیماری همه گیر بهداشت. اگر پس از جنگ سرد نئولیبرالی منظور از جنگ برای دموکراسی, رایگان, تجارت و مهاجرت انبوه قرار بود برای آوردن ثروت ابدی و جهانی تصویب غربی اومانیسم آن شکست خورده است و در تقریبا در هر تعداد و باید به شدت تجدید نظر شود.”

هیل یک استراتژیست جمهوری خواه که نشسته بر مغلوب ساختن پیشی جستن 2020 انتخاب مجدد مبارزات انتخاباتی کمیته مشورتی.

جمهوری خواهان مشتاق به دنبال در مغلوب ساختن پیشی جستن پوپولیستی قدم به قدم شده اند به خصوص در مقابله با چین و نقش آن در وقوع. Sens. جاش هاولی R-Mo. و تام پنبه R-ارک., به نام برای رسیدگی به پکن را از دست داده و coronavirus. تشکر. مت Gaetz یک جمهوری خواه فلوریدا که نزدیک مغلوب ساختن پیشی جستن متحد معرفی کرده است قانون برای جلوگیری از شرکت های متعلق به دولت چین از اخذ هر گونه وجوه از coronavirus اضطراری و امداد رسانی بسته.

“هر کارگر آمریکایی آواره COVID19 باید به طور کامل جبران می شود قبل از یکی نیکل از ما خزانه می رود به چینی متعلق به شرکت های عامل در اینجا در ایالات متحده است. توقف کامل,” Gaetz در بیانیه ای گفت. “جهانی coronavirus همه گیر تشدید شده است دولت چین مخرب اطلاعات غلط و تبلیغات علیه ایالات متحده و شهروندان آن است. اجازه می دهد مالیات دهندگان آمریکایی به شرکت های متعلق به کمونیست و دولت چین است و برخلاف اعتقاد ما ” امریکا و اولین دستور کار است.”

حتی برخی از نمایندگان مجلس که در ارتباط با ایران را ملی گرا هستند ابراز این نگرانی ها. “نیروی کار ارزان و یا ارزان ساخت سر در گم می شود اگر شما در حال متکی به آنها برای زندگی و امرار معاش” بهداشت ، کوری گاردنر, R-Colo., گفت که واشنگتن آزما در اشاره به “قابل توجه مشکل مهم از زنجیره تامین” مربوط به چین است.

Coronavirus نیز شعلهور علاقه به مهاجرت کنترل — و نه فقط در ایالات متحده است. “کشورهای در حال شروع به اقدامات چشمگیر در پاسخ به این, بسیاری از به خاطر سپردن ارزش داشتن مرزهای پس از فراموش شده برای مدتی” Tucker Carlson گفت: در ساعات پر بیننده فاکس نیوز نشان می دهد. “دانمارک لهستان و جمهوری چک را تمام بسته خود را از بیگانگان.”

“رئیس جمهور تهمت مرز مهاجرت و سیاست های کنترل شده است به طور کامل توجیه” گفت: فدراسیون برای مهاجرت آمریکا رئیس جمهور اصلاح دن استین. “ما باید یکی دیگر از رویداد که ممکن است یک نقطه عطف در تاریخ آمریکا, هشدار آمریکایی ها به این واقعیت است که ما تعیین سرنوشت ملی را در معرض خطر مگر ما معکوس و البته امن مرزهای ما.”

ایران گرایان ممکن است نیاز بیشتر سیاسی تقویت عمل به آن است. استیو Bannon, پس از مغلوب ساختن پیشی جستن رئیس استراتژیست رفته است از کاخ سفید است. جف جلسات دیگر دادستان کل. جلسات در حال اجرا است برای پیر سنا صندلی در آلاباما اما تهمت تایید شده علیه او در حزب جمهوری خواه اولیه انتخابات, حمایت از سابق دانشگاه آبرن مربی تیم فوتبال تامی Tuberville به جای. Populists در هر دو طرف راهرو ابراز ترس است که بیش از حد کمک هزینه رفت و به شرکت ها حتی در حالی که قریب به اتفاق اکثریت را در کنگره در حمایت از لایحه.

“این تهمت را اواخر پذیرندگان که به غالب در بسیاری از مبارزات قدرت در کاخ سفید است. برش مالیات نگرانی در مورد ایران بیش از چین, کاهش, کردن در مرز hawkishness و جانبداری بیشتر با کسب و کار از کارگران — اینها برخی از تنظیمات از بعد بزودی” روزنامه نگار T. A. Frank نوشت: در Vanity Fair. “در مقابل, اوایل تهمت پذیرندگان عمدتا در خارج است.”

“یک ملت باید از انجام آن کار خود و کنترل خود را از مرزهای بدون در نظر گرفتن مزایای استفاده از تجارت جهانی و تبادل بازرگانی” استین گفت. “Coronavirus یک فرصت منحصر به فرد به منعکس کننده که در آن ما شکست خورده اند به واقع بینانه در مورد چه هزینه و عواقب ناشی از تلاش برای جذب و جذب دهها میلیون نفر از مردم کمک کرده به ظهور آسیب پذیری ما در امنیت ملی است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>