مرحله تنظیم خود را برای حضور در انتخابات مجدد رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در خود تبریک ایالت متحده آمریکا روز چهارشنبه تاکید بر دستاوردهای اقتصادی از ایالات متحده تحت رهبری او تصریح می کند که “رویای آمریکایی بازگشته است” و “قوی تر از همیشه قبل از.

“سال از فروپاشی اقتصادی است. رفته بیش از حد به وعده های شکسته بیکاری بهبود خسته platitudes و ثابت بهانه ای برای تخلیه آمریکایی و ثروت و قدرت و اعتبار” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در آستانه احتمال تبرئه توسط سنا در استیضاح محاکمه.

او گفت: فقط در سه “کوتاه” سال دولت “خرد ذهنیت آمریکایی کاهش” و رد “کوچک سازی امریکا سرنوشت”.

رئیس جمهور اظهار داشت در کشور اقتصاد است که بهترین آن تا کنون بوده است.

“رویای آمریکایی بازگشته است – بزرگتر, بهتر و قوی تر از همیشه قبل از,” او گفت:.

تصریح می کند که ما در حال حرکت رو به جلو در سرعت است که غیر قابل تصور بود فقط یک زمان کوتاه پیش از مغلوب ساختن پیشی جستن اول رئیس جمهور برای اجرا به صورت انتخاب مجدد پس از استیضاح گفت: مشاغل پررونق درآمد در حال افزایش فقر رو به کاهش جرم و جنایت در حال سقوط است که اعتماد به نفس فزاینده و این کشور پر رونق است و بسیار مورد احترام دوباره.

امریکا و اقبال در حال ظهور و آینده آن است که “سوزان روشن” او گفت:.

“از طریق مسنجر من در زمان من نقل مکان کرد و به سرعت به احیای اقتصاد ایالات متحده — کاهش تعداد رکورد کار-قتل مقررات وضع تاریخی و سابقه و رکورد کاهش مالیات و مبارزه عادلانه و متقابل موافقت نامه های تجاری,” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت.

رئیس جمهور گفت: در دستور کار دولت است که بی وقفه pro-کارگر pro-خانواده طرفدار رشد و بیشتر از همه طرفدار آمریکا.

“پس من در انتخابات ما ایجاد هفت میلیون شغل جدید — 5 میلیون بیشتر از کارشناسان دولت پیش بینی شده در دولت قبلی. نرخ بیکاری به کمترین میزان در بیش از نیم قرن. فوق العاده متوسط نرخ بیکاری تحت دولت من است و کمتر از هر دولت در تاریخ کشور ما است. اگر ما تا به حال معکوس شکست سیاست های اقتصادی دولت پیشین جهان را نه در حال حاضر شاهد بزرگ امریکا موفقیت اقتصادی” مغلوب ساختن پیشی جستن ادعا کرد.

او اشاره کرد که نرخ بیکاری برای آفریقایی-آمریکایی اسپانیایی-آمریکایی و آسیایی-آمریکایی رسیده اند پایین ترین سطح خود در تاریخ است. آفریقایی-آمریکایی بیکاری جوانان رسیده است یک زمان کم است.

“آفریقایی-آمریکایی فقر کاهش یافته و به پایین ترین نرخ تا کنون ثبت شده است. نرخ بیکاری برای زنان رسیده که پایین ترین سطح در تقریبا 70 سال — و در سال گذشته زنان پر 72 درصد از تمام مشاغل جدید اضافه شده است. جانبازان’ نرخ بیکاری کاهش یافته و به یک رکورد کم است. نرخ بیکاری برای غیر فعال آمریکایی ها رسیده است در پایین تمام وقت,” مغلوب ساختن پیشی جستن تأکید کرد.

Underling که کارگران بدون داشتن دیپلم دبیرستان را به دست آورد پایین ترین نرخ بیکاری ثبت شده در تاریخ ایالات متحده, او ادعا کرد که تعداد رکورد جوان آمریکایی ها در حال حاضر مشغول به کار هستند.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de