‘این تنها چیزی است که شما ببینید’: مغلوب ساختن پیشی جستن را افزایش می دهد چشم انداز واقعا بد’ وحی در جان دورهام بررسی

رئیس جمهور تهمت پیشنهاد کرد که این یافته ها در آمریکا وکیل جان دورهام جنایی تحقیق به روسیه بررسی می شود بیشتر نگران کننده تر از آنچه که برای عموم شناخته شده است.

فرمانده کل قوا کلود در زمان نخست مخاطبان در روز پنج شنبه زمانی که میزبان Sean Hannity خواسته او را به واکنش نشان می دهند به رئیس ستاد علامت مراتع گفت: در طول تعطیلات آخر هفته او انتظار جنایی کیفرخواست و تازه محرمانه اف بی آی اسناد و مدارک.

“این فقط بیشتر و بیشتر چیزهایی که شما می بینید. و این تنها چیزی است که می بینید. این واقعا بد است” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. “این یک چیز وحشتناک است که اتفاق افتاده است. آن را هرگز نباید اتفاق می افتد به رئیس جمهور دیگر.”

FBI افتتاح ضد جاسوسی تحقیقات در تابستان سال 2016 به دنبال وجود دارد که آیا هماهنگی بین مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین و روسیه در تلاش برای دخالت در انتخابات. پرس و جو که کردم خورده در ویژه مشاور رابرت مولر را در روسیه بررسی آن به این نتیجه رسیدند که دخالت روسیه در سال 2016 در یک “گسترده و سیستماتیک مد” اما “را ایجاد” هر توطئه جنایی بین روس ها و تهمت مبارزات انتخاباتی.

مغلوب ساختن پیشی جستن و متحدانش اصرار دارند دولت اوباما در ابداع طرح و نادرست “جاسوسی” در سال 2016 کمپین با استفاده ایالات متحده آمریکا دستگاه اطلاعاتی و دوخته امید خود را در دورهام بالا دادستان فدرال در کانکتیکات برای ریشه کن کردن هر گونه سوء رفتار. مغلوب ساختن پیشی جستن گفت Hannity که سابق باراک اوباما رئیس جمهور سابق و معاون رئیس جمهور جو بایدن که در حال حاضر presumptive دموکراتیک ریاست جمهوری نامزد “می دانستم که همه چیز” با اشاره به اسناد و مدارک شده اند که محرمانه و منتشر شد که در ماه های اخیر.

سیاسی به اتهام نقد و بررسی که معطوف به تحقیقات جنایی در پاییز گذشته مورد انتقاد قرار گرفته توسط دموکرات ها به عنوان یک طرح به آسیب مغلوب ساختن پیشی جستن از رقبا جلوتر از 2020 انتخابات. اما دادستان کل ویلیام Barr گفت: ممکن است که او انتظار ندارد وجود دارد به تحقیقات جنایی از اوباما و بایدن.

دادستان کل می گویند در اوایل این تابستان که دورهام را کشف کرده است “بسیار نگران کننده” اطلاعات و در حال بررسی است که نام افراد آشنا هستند ، وزارت دادگستری است نشان داد که این انتظار “تحولات” در دورهام را بررسی تا پایان فصل است.

Hannity نیز خواسته مغلوب ساختن پیشی جستن اگر او را با توجه به هر گونه رضایت برای افرادی که پیچیده در چه شد Mueller روسیه بررسی است. رئیس جمهور به تازگی تبدیل به زندان از دیرین خود را محرم, راجر سنگ و وزارت دادگستری است که مبارزه در دادگاه به رها کردن آن پرونده بازنشسته سرهنگ ژنرال مایکل فلین تهمت اولین مشاور امنیت ملی.

“من بسیاری از نگاه افراد مختلف آنها درمان شده اند بسیار ناعادلانه و من فکر می کنم من احتمالا,” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de