“با تشکر از خدا’: رند پل ستایش قاضی تصمیم به ابطال لویی شهردار و اجازه می دهد تا عید رانندگی در خدمات کلیسا

ایالت کنتاکی در واکنش به خبری که یک کنتاکی قاضی رد یک تصمیم توسط لویی شهردار به منع کلیساهای محلی از برگزاری رانندگی در خدمات در یکشنبه عید پاک خواستار آن یک پیروزی برای متمم اول قانون اساسی.

“خدا را شکر برای یک قاضی که درک متمم اول قانون اساسی مانع دولت از منع رایگان دولت در ورزش از دین” کنتاکی جمهوری خواه گفت. “COVID-19 در کنتاکی: قاضی کمک های مالی کلیسا درخواست برای برگزاری خدمات است.”

قاضی جاستین واکر اعطا موقت ضابط سفارش ثبت شده توسط یک کلیسا در برابر لویی شهردار گرگ فیشر, در نتیجه اجازه می دهد درایو در خدمات کلیسا در عید پاک یکشنبه.

لویی را در آتش کلیسای مسیحی شکایت در جمعه “به دنبال بلوک” در “منع کلیساها برگزاری رانندگی در خدمات در طول COVID-19 همه گیر” با توجه به آزادی موسسه که واصل طرح دعوی در دادگاه به نمایندگی از کلیسای.

قاضی به نام شهردار تصمیم “خیره کننده” و “فراتر از همه دلیل بر خلاف قانون اساسی” با توجه به WDRB.

“در روز پنج شنبه مقدس, آمریکا شهردار جرم جمعی جشن عید پاک. که جمله یکی است که این دادگاه هرگز انتظار می رود برای دیدن در خارج از صفحات یک dystopian رمان یا شاید صفحات ‘پیاز’,” او گفت:.

پل همچنین با انتقاد کنتاکی رژیم صهیونیستی است. اندی Beshear است تصمیم به آهنگ پلاک از یکشنبه عید پاک churchgoers و نیروی آنها را به قرنطینه اجباری.

“گرفتن پلاک در کلیسا؟” پل توییتی. “Quarantining کسی برای بودن مسیحی در عید پاک یکشنبه ؟ کسی که نیاز به یک گام به عقب در اینجا.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im