تایلند شروع مرحله بالینی برای خود Covid-19 واکسن پس از دو میمون ها و موش ها تولید شده رضایت بخش آنتی بادی علیه این ویروس پس, تزریق با توجه به دانشمندان در مطالعه است.

“ما امیدواریم که این واکسن می تواند تولید آنتی بادی خنثی سازی در انسان دیده می شود در میمون ها و موش” Kiat Ruxrungtham سر محقق در دانشگاه Chulalongkorn مرکز تعالی در واکسن تحقیق و توسعه گفت: در یک جلسه در روز یکشنبه در بانکوک. “اگر آزمایشات موفق هستند, تایلند می تواند واکسن نیمه دوم 2021,” او گفت:.

توزیع عادلانه مورد نیاز

تایلندی مطالعه خود را آغاز آزمایشات انسانی به عنوان اوایل سپتامبر خواهد بود و در میان برای اولین بار انجام می شود خارج از کشورهای با درآمد بالا. در سطح جهانی 160 واکسن در حال مطالعه برای Covid-19 که 21 در ارزشيابی بالينی مرحله با توجه به سازمان بهداشت جهانی است.

دسترسی به صرفه جویی در زندگی واکسن است چندساله موضوع در کشورهای فقیر. بحران اقتصادی همه گیر مطرح است مخاطرات و نگرانی این است که کشور را در رقابت برای منابع کمیاب به دنبال محافظت از خود را در جمعیت خود. اسلو مبتنی بر ائتلاف برای اپیدمی آمادگی نوآوری که غیر انتفاعی واکسن اتحاد Gavi در میان کسانی که به دنبال توزیع عادلانه.

دو گروه

مرحله اول از, تایلندی, بالینی, خواهد, ثبت نام حدود 100 داوطلبان از هم جدا در دو گروه برای افراد در سنین 18 تا 60 و دیگری برای 60-80 ساله, Kiat گفت. تمرکز از مرحله اول که حدود دو ماه است که در تعیین ایمنی و مصرف مناسب برای استفاده انسان. استخدام برای داوطلبان است که انتظار می رود برای شروع در ماه سپتامبر.

مرحله دوم به احتمال زیاد برای شروع در ماه دسامبر را شامل 500 به 1000 نفر است. این واکسن ممکن است اورژانس-استفاده از مجوز از سازمان غذا و دارو و جست و خیز سوم و مرحله نهایی که با استفاده از بیش از 10 ، 000 داوطلب در مناطق با جریان شیوع با توجه به Kiat.

این دانشگاه Chulalongkorn واکسن استخدام جدید mRNA تکنولوژی شبیه به یک پروژه رهبری کمبریج ماساچوست بر اساس مدرن, Inc. این روش مقرون به صرفه و ایده آل برای تولید در مقیاس بزرگ. تایلند نیز دارای چندین دیگر Covid-19 واکسن مطالعات در دست انجام با استفاده از انواع روش های.

تولید 10,000 دوز واکسن محاکمه خواهد شد هفته آینده آغاز می شود. یک بار این آزمایش را به اتمام تمام مراحل تایلند شروع خواهد شد خروجی با پتانسیل برای افزایش منابع برای توزیع به کشورهای همسایه و دیگر کم و یا با درآمد متوسط اقتصاد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de