پنبه پارچه شورای توسعه صادرات (Texprocil) در حال آماده سازی خود برای سازماندهی معکوس خریدار-فروشنده دیدار ― Ind-Texpo 2020 در Codissia نمایشگاه مجتمع بین مارس 17 و 19.

این خواهد بود که نسخه دوم از این رویداد که با حمایت وزارت تجارت و صنایع و وزارت پارچه دولت هند است.

این رویداد فرض اهمیت در این مقطع به عنوان یک تعداد زیادی از نساجی واردکنندگان در حال درک می شود به دنبال منابع جایگزین تامین پس از خاموش شدن در چین به علت شیوع رمان Coronovirus.

بیش از 100 واردکنندگان از بیش از 25 کشور در منطقه هستند انتظار می رود به دیدار Ind-Texpo 2020 گفت: KV Srinivasan رئیس Texprocil و اضافه میکند: “خریداران از کلمبیا شیلی, پرو پاراگوئه و اکوادور و بنگلادش و سریلانکا و ویتنام و امارات متحده عربی و خاورمیانه و اتیوپی و کنیا ، در حال حاضر به تایید ثبت نام خود را. همچنین وجود داشته است افزایش درخواست ها از واردکنندگان در اتحادیه اروپا به منبع هندی نخ و پارچه و منسوجات خانگی”.

بیش از 75 شرکت های هندی خواهد بود برگزاری نمایشگاه ارائه محصول خود که شامل کیفیت نخ و پوشاک و پارچه جین پارچه, بهترین پارچه اصلی و پارچه نوآوری بنابراین به عنوان به را منابع ساده و در زیر یک سقف.

این رویداد نیز از ویژگی های منحصر به فرد B2B جلسات برای شرکت در نمایشگاه تسهیل تبادل با کیفیت بالا و اطلاعات بازار برای حمایت از صنعت تلاش برای رسیدن به یک مزیت رقابتی و حرکت زنجیره ارزش با تجدید نیرو و درک بهتر از تجارت جهانی این Texprocil گفت.

او در ادامه تصریح کرد که این دیدار باز می شود تا فرصت برای شرکت های هندی برای کشف پتانسیل کسب و کار

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

نرم افزار گرامرلی