تگزاس به اجازه اقامت در خانه سفارش منقضی اجازه می دهد کسب و کار برای بازگشایی جمعه با ظرفیت محدود

رژیم صهیونیستی. گرگ ابوت اعلام کرد که او را بلند تگزاس اقامت در خانه نظم و اجازه می دهد برخی از کسب و کار برای بازگشایی با ظرفیت محدود این هفته است.

“من فرمان اجرایی به ماندن در خانه که صادر شد در ماه گذشته تنظیم شده است به پایان می رسد در 30 آوریل. که فرمان اجرایی کار خود را انجام داده و به سرعت رشد COVID-19 و من به شما اجازه آن منقضی شده به عنوان برنامه ریزی شده” ابوت گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی در روز دوشنبه. “در حال حاضر از آن زمان برای تنظیم یک دوره جدید. یک دوره است که مسئولانه باز می شود تا کسب و کار در تگزاس است.”

او ادامه داد: “ما این کار را در یک راه است که با استفاده از امن و استاندارد. امن و استاندارد برای کسب و کار برای کارکنان خود و همچنین برای مشتریان خود. استانداردهای مبتنی بر داده ها و پزشکان است.”

ابوت گفت که او می خواهم اجازه دهید کسب و کار شروع بازگشایی در روز جمعه. فروشگاه های خرده فروشی و رستوران و سینما و مراکز خرید را به همه اجازه داده می شود برای باز کردن در 25% ظرفیت به تامین اجتماعی فاصله. کتابخانه ها و موزه ها نیز تایید شده برای بازگشایی در 25% ظرفیت اما دست در نمایشگاه باید بسته باقی می ماند.

فرماندار ذکر است که این خواهد بود که دولت در فاز اول بازگشایی و محدودیت ظرفیت خواهد بود به تدریج برداشته به عنوان تگزاس واکنش نشان می دهد به کوروناویروس. او گفت: محدود بازگشایی خواهد شد جلوگیری از تجدید حیات coronavirus موارد به کشورهای دیگر مواجه شده اند.

“یک دلیل وجود دارد که همه کسب و کار در تگزاس نمی توانید باز کردن همه در یک بار” ابوت گفت. “ما در حال حاضر دیده می شود احتیاطی داستان چه اتفاقی می افتد زمانی که همه چیز بازگشایی شده است. شده اند وجود دارد گزارش می دهد که چین در حال حاضر با داشتن شیوع بیماری های جدید. سنگاپور است که با داشتن یک موج دوم که بزرگتر از آن موج اول. وجود دارد coronavirus گسترش در مکان هایی مانند هنگ کنگ و ژاپن است.”

او افزود: “این معامله این است که این یک واقعیت است که آن را سخت به خلاص شدن از شر این ویروس به دلیل آن است که بسیار مسری است. بنابراین ما فقط رفتن به باز کردن و امید برای بهترین. به جای آن ما خواهد شد قرار داده و اقدامات در جای خود کمک خواهد کرد که کسب و کار باز کردن در حالی که همچنین حاوی ویروس و نگه داشتن تگزاسی امن است.”

ابوت توضیح داد که کسب و کار شامل نمی شود در مرحله اول از دهانه مانند سالن مو, میله, و ورزشگاه باید انتظار برای بازگشایی “بعد از اواسط ماه مارس.”

همانطور که از دوشنبه تگزاس تا به حال بیش از 25000 تایید موارد COVID-19 و 661 مربوط به مرگ و میر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de