تگزاس ستوان فرماندار تگزاس اعلام کرد نیروی کار به تمرکز بر روی “دوباره شروع اقتصاد”

تگزاس سرهنگ رژیم صهیونیستی. دن پاتریک اعلام کرد که او تشکیل یک نیروی کار از دولت کسب و کار شورای مشورتی به تمرکز بر روی “دوباره شروع اقتصاد است.”

“ما می دانیم که آن را به ما بسیار طولانی شروع به اقتصاد بازگشت تا از آن برای خاموش کردن آن برای این بیماری همه گیر کوروناویروس اضطراری” جمهوری خواه در بیانیه ای گفت. “من صحبت کرده اند به صدها نفر از رهبران کسب و کار در سراسر کشور پس از همه گیر شروع شد و من می دانم که آنها در حال حاضر فکر کردن در مورد مراحل است که باید گرفته شود به قرار دادن اقتصاد به هم هنگامی که زمان می آید. من مطمئن هستم تگزاس می تواند منجر قوی اقتصادی هم در کشور ما و در سراسر کشور و من می خواهم به مطمئن شوید که ما در حال آماده رفتن به عنوان به زودی به عنوان ممکن است.”

اعلام جلب توجه مجری رادیویی محافظه کار Mark Levin که در ستایش حرکت می کند.

“تبریک تگزاس! این همان چیزی است که دولت نیاز به انجام به عنوان به خوبی-به من شده است با اصرار در هوا برای چند روز!” لوین هنوز توییتی.

پاتریک شده آوازی حامی گرفتن تگزاسی بازگشت به کار به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است و اشاره کرد که پیامدهای وخیم خواهد بود دیگر که اتفاق نمی افتد.

“پیام من این است که بیایید به عقب بر گردیم به کار اجازه دهید به عقب بر گردیم به زندگی” پاتریک گفت: Tucker Carlson در پایان ماه مارس. “بیایید در مورد آن هوشمند و کسانی از ما که 70-به علاوه ما مراقبت از خودمان است. اما آیا قربانی این کشور است.”

سوالات مطرح شده در طول هفته گذشته با اخبار شخصیت ها و صاحب نظران در مورد چگونه لازم است مستند اقدامات هستند و چه اثر آنها را در اقتصاد به جلو رفتن.

“از آن زمان شروع به مراقبت در مورد کل جمعیت” کارلسون گفت: در نمایش جمعه شب. “افراد سالم رنج می برند بد بیش از حد.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im