فرماندار تگزاس آماده اجرایی به منظور تنظیم دستورالعمل برای بازگشایی کسب و کار

خواه تگزاس رژیم صهیونیستی است. گرگ ابوت قصد دارد به پرده یک فرمان اجرایی با دستورالعمل در مورد چگونگی کسب و کار می تواند بازگشایی شده است.

ابوت در کنفرانس مطبوعاتی روز جمعه اعلام یک آینده اجرایی جهت است که مجموعه راهنمای چگونگی کسب و کار می توانید شروع به بازگشایی میان coronavirus بیماری همه گیر. “هفته آینده من خواهد شد ارائه یک فرمان اجرایی صحبت کردن در مورد آنچه که انجام خواهد شد در تگزاس مورد بازگشایی تگزاس کسب و کار” ابوت روز جمعه گفت, گفت: فعالیت های اقتصادی می توانند رزومه کاری “در راه است که امن خواهد بود که برای تجدید حیات اقتصادی.”

“ما تمرکز بر حفاظت از زندگی در حالی که بازگرداندن معیشت. ما می توانیم و ما باید این کار گفت:” ابوت.

جزئیات در دستور نیست در حال حاضر در دسترس است.

در مارس 19, ابوت به صدور یک فرمان به بستن کسب و کار خاص از جمله مدارس و رستوران ها و سالن های ورزشی برای محدود کردن گسترش COVID-19.

“با هم کار ما باید شکست COVID-19 با تنها ابزاری است که ما در دسترس ما است. ما باید خفه گسترش آن با کاهش این راه است که ما در حال حاضر در حال انتقال آن” ابوت گفت: پس از آن. “ما در حال انجام این شرکت امروز به طوری که ما می توانید به کسب و کار به طور معمول با سرعت بیشتری.”

وجود دارد بیش از 11,600 تایید موارد COVID-19 در ایالت تگزاس با بیش از 200 مرگ و میر با توجه به نیویورک تایمز.

بیش از 1.6 میلیون نفر در حال آزمایش مثبت برای coronavirus در سطح جهان است. از کسانی که حداقل 101,000 از آن فوت کرده اند و بیش از 371,000 بهبود یافته اند. ایالات متحده دیده است حداقل 486,000 تایید موارد با حدود 27,700 گزارش بهبود و 18000 و میر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im