Tesla انتخاب تگزاس به عنوان محل بعدی خود را در ایالات متحده کارخانه. توسعه جدید آن Gigafactory تسهیلات شروع آخر هفته گذشته حدود 15 دقیقه از مرکز شهر آستین.

به عنوان تسلا “Cybertruck Gigafactory” این مرکز خواهد بود که تولید اصلی کارخانه که ساخت آن در آینده تمام برقی Cybertruck و مدل 3/مدل Y وسایل نقلیه. تسلا Cybertruck خواهد بود ساخته شده از آلیاژ پیشرفته است که به عنوان “نمادین ترین ‘سبز’ وانت.”

“هنگامی که اکثر اتومبیل های گرفته شده به یک بنجل آنها خرد شده و خرد” Tesmanian نویسنده اوا روباه گفت. “این روند آلوده با کیفیت بالا فولاد با مس و دیگر عناصر – که به معنی آن می تواند تنها از فرآوری به پایین-کیفیت فولادهای. از Cybertruck که از فولاد ساخته شده است شما می توانید حذف باتری هم ریختن داخل و قرار دادن پوسته به فر. بسیاری از این ماشین می توان بازیافت. تسلا می تواند ایجاد نسبتا تمیز جریان مواد یکنواخت و با کیفیت ایده آل برای پردازش.”

تسلا ارسال شده میلیارد و 535 میلیون افزایش در وجه نقد در سه ماهه دوم به $8.6 میلیارد دلار تولید مثبت رایگان جریان وجوه نقد از $418 میلیون نفر است.

“کسب و کار ما نشان داده قوی انعطاف پذیری بی سابقه ای در طول این زمان. با وجود بسته شدن اصلی ما کارخانه در فریمانت برای نزدیک به نیمی سه ماهه ما ارسال شده چهارم ما ترتیبی GAAP سود در Q2 سال 2020 در حالی که تولید مثبت رایگان جریان وجوه نقد از $420M,” تسلا نوشت و در آن Q2 سال 2020 به روز رسانی نامه.

“تسلا در سه ماهه دوم شد و ضربه گیر” درآمد نامه متحده است. “در عین حال با وجود فشارهای مداوم از شیوع کروناویروس تسلا موفق به ارائه بیش از 90 ، 000 وسایل نقلیه در Q2 به لطف مدل Y ساختمان حرکت در ایالات متحده و مدل 3 ضربه خود را گشاد گشاد راه رفتن در چین است.”

به دلیل عملکرد تسلا سهام و افزایش قیمت سهم تسلا بنیانگذار Elon Musk می ایستد برای دیدن سهام جایزه به ارزش حدود 2 میلیارد دلار دومین میلیارد-plus-دلار پرداخت این سال گزارش نیویورک تایمز.

این تولید جدید مرکز “خواهد بود و خیره کننده” مشک گفت. “این حق توسط رودخانه کلرادو. آن را به یک مرور. … از آن خواهد شد یک زیست بهشت. از آن خواهد شد به عنوان به خوبی.”

رژیم صهیونیستی. گرگ ابوت گفت: مرکز تولید جدید ایجاد خواهد شد حداقل 5000 شغل جدید و تولید بیش از 1 میلیارد دلار در سرمایه گذاری.

“تسلا یکی از هیجان انگیز ترین و خلاقانه شرکت ها در جهان است و ما در حال افتخار به استقبال تیم خود را به ایالت تگزاس در” ابوت در بیانیه ای گفت. “تگزاس بهترین نیروی کار در کشور ما ساخته شده است یک محیط اقتصادی است که اجازه می دهد تا شرکت هایی مانند تسلا به نوآوری و موفقیت است. من مشتاقانه منتظر به مزایای فوق العاده ای که تسلا سرمایه گذاری را به تگزاس مرکزی و به کل دولت است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de