تقریبا نیمی از بزرگسالان ایالات متحده موفق به گرو در اوردن کارت های هدیه و فروشگاه اعتبارات بر اساس یک نظرسنجی جدید از Bankrate شخصی امور مالی شرکت.

جمعی که نشان دهنده مجموع 21 میلیارد پول دست نخورده با توجه به بررسی. متوسط ارزش کارت های هدیه استفاده نشده و فروشگاه اعتبارات است $167 در هر فرد. کسانی که با درآمد سالانه 80.000 دلار یا بیشتر باید بالاترین میانگین استفاده نشده ارزش کارت های هدیه و فروشگاه اعتبارات در $297 نسبت به 93 دلار برای کسانی که کمتر از $40,000.

“کارت های هدیه و فروشگاه اعتبارات واقعی هستند بنابراین درمان آنها را به عنوان چنین گفت:” تد Rossman یک تحلیلگر صنعت در Bankrate.

در حالی که 64 درصد معتقدند آنها در نهایت با استفاده از کارت های هدیه خود را و فروشگاه اعتبارات به عنوان چند به عنوان 4 درصد طرح به صرف هیچ یک از کارت های هدیه خود را و یا فروشگاه اعتبارات است. اما تیک تاک ساعت است برای کسانی که قصد استفاده از کارت های هدیه خود را و یا اعتبارات در برخی از نقطه. تحت 2009 کارت عمل به قانون امضا شده توسط رئیس جمهور باراک اوباما در آن صادر کننده می تواند شارژ ماهانه هزینه عدم فعالیت کشیده از کارت تعادل بر روی کارت های هدیه که رفته اند استفاده نشده برای یک سال یا بیشتر.

برخی از کارت های استفاده نشده آمار بازار فروش مجدد. با توجه به بررسی و 23 درصد از بزرگسالان ایالات متحده باید regifted یک کارت هدیه و 8 درصد بالا بفروشید یک کارت هدیه.

“شما می توانید فروش ناخواسته کارت های هدیه در سایت های مانند Cardpool.com, CardCash.com و GiftCardSpread.com,” Rossman می گوید. “شما همچنین می توانید خرید با تخفیف کارت هدیه از این سایت. این یک راه عالی برای صرفه جویی در آینده خرید.”

کل حجم نمونه برای بررسی 2,602 فتح کرد گرفته شد بزرگسالان از جمله 1,312 بزرگسالان که در حال حاضر استفاده نشده هدیه کارت و/یا فروشگاه های اعتباری. کار میدانی انجام شد در ژانویه. 15 از طریق 17 سال 2020 است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im