تنسی, فروش تفنگ به تعویق افتاد افزایش تقاضا در طول بیماری همه گیر کوروناویروس

اسلحه فروش در تنسی تاخیر شد به دلیل افزایش تقاضا در طول coronavirus بیماری همه گیر.

تنسی دفتر تحقیقات سایت ارسال شده توسط پیام دوشنبه در صفحه با استفاده از آن به انجام چک های پس زمینه برای گفتن آن را نمی خواهد اجازه می دهد معاملات جدید برای اسلحه خرید.

یک سخنگوی این اداره گفت: تعدادی از عوامل به سرزنش از جمله محدود نیروی انسانی در طول بحران بهداشت و درمان است که به کشته شدن بیش از 200 مرگ و میر در ایالات متحده است.

“امروز تیک تجربه کارهایی تاخیر در پردازش معاملات به عنوان یک نتیجه از سه چیز: یک افزایش شدید در زمينه بررسي درخواست در میان بیماری همه گیر کوروناویروس محدود کارکنان دسترسی به TBI امکانات به عنوان یک نتیجه از این بیماری همه گیر و حدود یک ساعت ناخواسته قطع برق در ویژگی های اتصال مورد نیاز برای اجرای این چک پس زمینه” از TBI نماینده WTLV 8 CBS وابسته واقع در ناکسویل.

یک فروشگاه در Kingsport هند چشمه اسلحه خانه عذرخواهی به مشتریان برای تاخیر در رسانه های اجتماعی. “TBI تعطیل کرده است چک های پس زمینه. ما نمی دانیم که چه مدت این گذشته خواهد شد. ما شده اند دریافت محموله, اما نقل و انتقال انجام نمی شود تا زمانی که ما بازگشایی” فروشگاه گفت.

ترس در ارتباط با این بیماری همه گیر کوروناویروس منجر تاریخی سنبله در اسلحه فروش در سراسر کشور. ملی تیراندازی ورزشی بنیاد گفت: چک های پس زمینه رسید 300% در اوایل این هفته. این گروه گفت که روزانه “حجم” از برنامه های کاربردی است که طبق آن در سال گذشته بود.

اف بی آی در شارژ از ملی فوری بررسی زمینه های جنایی سیستم در بیانیه ای گفت که آنها “در حال کار برای حفظ خدمات ما است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>