تنسی از حزب دموکرات متهم در 48 فقره سرقت و اختلاس از وجوه مالیات دهندگان

تنسی دولت ایالت کاترینا رابینسون بود تحت تعقیب برای او به اتهام نقش در سرقت و اختلاس در حدود $600,000 در فدرال مالیات دهندگان دلار است.

هیئت منصفه توافق در روز پنج شنبه که رابینسون باید صورت 24 فقره سرقت و 24 فقره سیم تقلب. اگر گناهکار او می تواند صرف به 20 سال زندان و جریمه نقدی تا 250.000 دلار است.

“هر کسی که به دنبال امکان استفاده از برنامه های دولت خواهد بود با شور و نشاط بررسی توسط FBI بدون در نظر گرفتن که آنها هستند و یا هر موقعیت آنها را نگه دارید گفت:” اف بی آی از اقدام نماینده ویژه مسئول Jermicha Fomby. “مردم باید بدانند که FBI ادامه خواهد داد به کار مجدانه با ما شرکای اجرای قانون به شناسایی و بررسی کسانی که به دنبال بهره برداری از برنامه های دولت و خط جیب خود.”

رابینسون بنیانگذار یک آموزشگاه حرفه ای بهداشت و درمان موسسه علاوه بر نقش خود به عنوان سناتور ایالت. بهداشت و درمان موسسه raked در $2.2 میلیون دلار در کمک های مالی فدرال برای کمک به عملیات خود را. رابینسون شارژ برای مصرف حدود $600,000 به صورت شخصی پرداخت غرامت است که مجاز تحت شرایط کمک های مالی.

این نماینده مجلس گفته با استفاده از بودجه برای هزینه های وابسته به عروسی و ماه عسل و همچنین برای خرید یک ماشین جدید. او همچنین با استفاده از این بودجه برای پرداخت هزینه برای یک رویداد برای دولت سنا مبارزات انتخاباتی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>