زیرساخت های مخابراتی شرکت های درخواست BSNL را بلافاصله روشن 1,500 تومان cr غرامت برای ادامه خدمات

A query sent to BSNL in this regard did not elicit any immediate response.یک پرس و جو ارسال به BSNL در این زمینه نمی استخراج هر پاسخ فوری.

مخابرات و شرکت زیرساخت باید پرسید دولتی شرکت BSNL برای روشن شدن حق در مجموع 1,500 تومان کرور روپیه در صورت فوری و گفت آنها قادر به پاسخگویی به بحرانی هزینه های لازم برای حفظ مخابراتی شبکه.

عدم پرداخت این شرکت گفت: تا کنون در حال حاضر منجر به خدمات تلفن همراه قطع برق در مکان های مختلف در کشور است.

اخبار مرتبط

گروه هشت زیرساخت های شرکت تحت نظارت صنعت بدن برج زیربنایی و ارائه دهندگان انجمن (TAIPA) نوشته شده است به BSNL رئیس و مدیر عامل P K Purwar در روز پنج شنبه به دنبال ترخیص کالا از حق به عنوان آنها روبرو هستند مشکل در پرداخت پول برای, برق, دیزل, باتری تدارکات و غیره برای حفظ مخابرات PSU شبکه که منجر به قطع سرویس در مناطق مختلف.

“وضعیت تبدیل شده است بسیار مهم در حال حاضر با مجموع غرامت برجسته از BSNL به مقدار حدود 1,500 تومان کرور روپیه است که انتظار برای مدت طولانی. ما به دنبال به جلو به یک فوری مداخله و حمایت از CMD BSNL در ماده” TAIPA مدیر کل T R دعا در بیانیه ای گفت.

او گفت که زیرساخت های مخابراتی شرکت های در حال حاضر رو به مشکلات مالی و کار سخت برای مدیریت شبکه در حال انجام lockdown دوره است.

یک پرس و جو ارسال به BSNL در این زمینه نمی استخراج هر پاسخ فوری.

TAIPA به دنبال مداخله فوری به نمایندگی از سند برج Ltd صبا زیرساخت های مخابراتی Pvt Ltd, Bharti Infratel با مسئولیت محدود, برج چشم انداز با مسئولیت محدود Sterlite فن آوری های با مسئولیت فضای Telelink Ltd کاربردی فن آوری های خورشیدی و Coslight هند محدود است.

از مجموع BSNL مدیون تومان 606.4 کرور به برج های تلفن همراه شرکت صبا تومان 488 کرور به تکنولوژی باند پهن شرکت Sterlite Technologies, Rs 127 کرور به سند برج تومان 118.2 کرور به برج چشم انداز و 100 تومان کرور روپیه به Bharti Infratel.

“وجود دارد یک نیاز فوری برای مداخله و حمایت در مورد ترخیص کالا از غرامت برجسته ما (ارائه دهندگان زیرساخت های دسته) IP – 1 اعضای دلیل که اعضای ما رو بزرگ بحران نقدی” دعا گفت.

TAIPA گفت که زیرساخت های مخابراتی شرکت ها در مواجهه با مشکلات در ساخت و پرداخت اجاره به صاحبخانه که در آن BSNL سایت های نصب شده, پرداخت قبوض برق از BSNL, برج, خرید دیزل و باتری و دیگر نسخه پشتیبان تهیه دستگاه های ذخیره سازی برای برج مخابراتی سایت های BSNL.

آن گفت که چالش وجود دارد در حفظ توانیم طبق موافقتنامه سطح خدمات “برای BSNL برج سایت های که منجر به BSNL شبکه قطع برق و خاموشی در نزدیکی مناطق از سایت.”

اپراتورهای مخابراتی بدن COAI نیز خواست مخابراتی وزارت روز چهارشنبه به طور مستقیم PSUs از جمله BSNL و MTNL به روشن 20 ، 000 تومان کرور روپیه از مجموع غرامت برجسته ارتباطات و تولید کنندگان تجهیزات شبکه و زیرساخت ارائه دهندگان و فروشندگان دیگر.

به اپراتورهای تلفن همراه ” انجمن هند (COAI) در نامه ای به وزیر مخابرات Anshu Prakash تا به حال پرچم پریشانی احساس توسط شرکت های عضو آن بیش از غرامت برجسته از PSUs و گفت که عدم پرداخت حق عضویت است “اضافه کردن به بحرانی مشکلات مالی به اعضای ما شرکت های که در حال مواجهه با محدودیت های جدی در شرایط جریان های نقدی با توجه به کاهش فعالیت های اقتصادی در شرایط فعلی”.

“همچنین این مقیاس از تاخیر و نقض قرارداد تعهدات توسط بخش دولتی واحد است که به شدت مخل به کسب و کار جهانی تمایلات به سمت هند” به COAI گفته بود.

با وجود بسته امداد و زیان از BSNL دارای عقاید بیش از 2.5 برابر به تومان 39,089 کرور در طول آوریل-دسامبر 2019 دوره است.

بخش عمومی مخابرات شرکت ثبت کرده بود از دست دادن تومان 14,904 کرور در حالیکه در سال مالی 2018-19.

در اطراف 78,000 BSNL کارکنان برای تصمیم داوطلبانه طرح بازنشستگی با حمایت دولت در بسته امداد است که کاهش حقوق و دستمزد و بار در این شرکت به طور قابل توجهی.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.net