اپراتور Bharti Airtel, رئیس, Sunil Bharti Mittal. (رویترز)

اپراتور Bharti Airtel, رئیس, Sunil Bharti Mittal روز چهارشنبه گفت: بخش مخابرات شده است تحت استرس برای آخرین سه و نیم سال و دولت باید تمرکز بر آن پایداری است. در حال ظهور از شمال بلوک پس از جلسه top وزارت دارایی مقامات او به خبرنگاران گفت که موضوع در حال بررسی غرامت ناشی از حکم دادگاه عالی در تنظیم درآمد ناخالص (AGR) مورد بحث نیست. صنعت مخابرات گفت: حیاتی برای ملت و دیجیتال در دستور کار دولت است.

“تنها چیزی که دولت نیاز به انجام است به تمرکز بر روی نحوه اطمینان از پایداری بخش او گفت:” بدون توضیح.
او گفت: شعر در حال حاضر اعلام کرد برنامه های خود را به پرداخت غرامت به وجود آمد که از راس حکم دادگاه. این شرکت با پرداخت 10 ، 000 تومان کرور در خارج از آن حدود مسئولیت بیش از 35,000 تومان کرور.

اخبار مرتبط

میتال که تا به حال برای اولین بار ملاقات مخابرات وزیر قبل از رفتن به وزارت مالیه گفت: این شرکت محاسبه آن مسئولیت.
وودافون ایده رئیس کومار Managalam Birla که تا به حال ملاقات وزیر مخابرات در روز سه شنبه نیز ملاقات کرد وزارت دارایی مقامات. هنوز روشن نیست که اگر آنها را ملاقات مسئولان با هم و یا به طور جداگانه.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de