این Telangana دولت تصمیم گرفته است به تصویب یک قطعنامه در مجلس ایالتی در برابر تابعیت متمم قانون پیوستن به صفوف ضد کا متحده است.

این Telangana دولت این تصمیم را در جلسه کابینه به ریاست وزیر K چاندراسکار رائو در حالی که اصرار مرکز به لغو در سال گذشته تغییرات قانون شهروندی. آن را نیز به دادگاه تجدید نظر به مرکز “نه به تبعیض” بر اساس دین در اعطای تابعیت به هر کسی.

“دولت در اعتراض به این اتحادیه دولت نه به تبعیض بر اساس دین بر اساس هندی شهروندی است. این درخواست که همه ادیان باید درمان شود که در برابر قانون” انتشار رسمی در تصمیمات گرفته شده در جلسه هیئت دولت گفت: در اواخر یکشنبه شب.

کابینه دیدار با ریاست وزیر احساس کا می تواند منجر به تبعیض بر اساس دین در اعطای تابعیت و خطر اندازد سکولاریسم پیش بینی شده در قانون اساسی است.

“این کابینه بیشتر درخواست دولت مرکزی را به اتخاذ اقدامات برای لغو تابعیت (متمم) قانون 2019 که منجر به تبعیض بر اساس دین در حالی که اعطای تابعیت و در نتیجه jeopardising سکولاریسم پیش بینی شده در قانون اساسی” آزادی گفت.

دولت تصمیم به تصویب anti-کا قطعنامه در دولت مونتاژ در خطوط آنهایی که گذشت کرالا پنجاب راجستان و بنگال غربی آن را گفت.

در آینده به شدت در برابر کا رائو گفت: در ماه گذشته گفت که او ممکن است تشکیل یک جلسه از احزاب منطقه ای و رئیس جمهور در مخالفت با اصلاح قانون تابعیت. “دولت و مجلس ممکن است با تصویب یک قطعنامه مانند دولت های دیگر مجامع را در برابر کا,” او گفت: پس از آن.

جلسه هیئت دولت آغاز شد که در پنج شنبه شب به این نتیجه رسیدند در اواخر شب.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de