Telangana قرار می دهد جعلی اخبار دستفروشان در اطلاع

با خبر جعلی دستفروشان گسترش شایعات در مورد Covid-19 شیوع و تعداد مرگ و میر این Telangana دولت هشدار داد که این امر به استناد قوانین مربوط به کتاب موارد و دیجیتال خود را با حساب برداشته می شود و اگر نقض هنجارهای.

در مشاوره به عموم مدیران از گروه های رسانه های اجتماعی و چاپ و الکترونیکی و آنلاین, رسانه های دولت گفت: تنها تایید و معتبر اطلاعات باید به اشتراک گذاشته شود. گفت: آن را آشکار وضعیت سلامت و نام ممکن است نقض حریم خصوصی افراد.

“به عنوان Coronavirus گسترش یافته است هشدار دهنده در یک سرعت بسیار محدود اطلاعات در دسترس است از مقامات و سازمان های. این باعث شده است که مردم به گسترش جعلی و اخبار و اطلاعات غلط و شایعات – برخی از جهل مطلق و دیگران با بازیگوش و مالا فیده نیت” Dileep Konatham مدیر رسانه های دیجیتال (فناوری اطلاعات و ارتباطات گروه دولت Telangana) گفت.

با بیان اینکه گسترش جعلی و اخبار و اطلاعات غلط و شایعات تبدیل شده است یکی دیگر از بیماری همه گیر از او پرسید: مردم در رسانه های اجتماعی را بر عهده دارد در حالی که به اشتراک گذاری اطلاعات است که آنها را در رسانه های دیجیتال سیستم عامل است.

“مدیران رسانه های دیجیتال, سیستم عامل, مانند WhatsApp برگزار می شود مسئول خواهد بود و سعی کردم طبق قانون اگر هر عضو(ع) از این گروه زیاده روی در انتشار خبر جعلی یا اطلاعات یا شایعات,” او گفت:.

مقررات قانونی

او گفت: گسترش جعلی و اخبار و اطلاعات غلط و یا شایعات در زمان بلایای طبیعی ملی ممکن است جذب حبس تا یک سال همراه با جریمه نقدی در بخش 54 فاجعه قانون مدیریت, 2005.

آنها همچنین جذب مجازات در بخش 505 هندی قانون مجازات اسلامی برای ایجاد ترس و یا هشدار به مردم و وادار کردن آنها به ارتکاب جرم علیه دولت و یا در برابر عموم آرامش است.

اپیدمی قانون

او گفت: انتشار اطلاعات تایید نشده را جذب مفاد بخش 10 از Telangana بیماری های همه گیر (Covid-19) مقررات 2020 (قاب تحت اپیدمی بیماری عمل 1897).

درخواست از مردم به طور مداوم بررسی رسمی دستگیره و حساب برای اطلاعات معتبر او اشاره کرد که برخی از نسخه آنلاین از برخی از رسانه های جریان اصلی وب سایت مجلات و سایت های خبری آنلاین در حال حمل پر شور گمراه کننده و وحشت القا داستان.

برخی از کانال های یوتیوب در حال ارسال فیلم با گمراه کردن ریز عکسها به. “در بسیاری از موارد ریز و محتوای واقعی تصویری مطابقت ندارد و در نتیجه گیج کننده شهروند و تحریف اطلاعات” او مشاهده شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>