Telangana مسائل بایدها و نبایدها برای خانه قرنطینه

این Telangana دولت آمده است تا با مجموعه ای از بایدها و نبایدها به دنبال آن توسط مسافران از خارج از کشور که تصمیم گرفتند برای مشاهده self-قرنطینه در خانه به جای بستری شدن به دولت-تعیین قرنطینه ساختمان. از روز شنبه وجود دارد در مورد 711 نفر در خانه قرنطینه و 1,290 در دولت امکانات قرنطینه در دولت است. تعداد موارد مثبت در دولت قرار است در 16 با یکی مرخص شد.

صفحه اصلی قرنطینه برای آنها…

– برای افرادی که ممکن است توسعه یافته Covid-19 علائم

– برای افرادی که از جاهای دیگر وارد

– که ممکن است در معرض عفونت

– کسانی که وارد کرده اند از کرونا آلوده به کشورهای که در آن جامعه انتقال مشهود است

– که ممکن است در تماس (در عرض یک متر) با یک مسافر دیگر

چه

— اقامت در تهویه اتاق تک ترجیحا با متصل و یا جدا ،

— اعضای خانواده برای حفظ فاصله یک متر

— دور ماندن از سالمندان زنان باردار کودکان و افراد با شرکت morbidities

— محدود کردن حرکات به خانه

— آیا حضور در هر اجتماعی یا مذهبی جمع آوری

— گزارش به مقامات بهداشت

وزارت بهداشت خواسته است تا افرادی که در بازگشت از Covid-19 کشورها را تحت تاثیر قرار به گزارش آن را به مقامات. همچنین افرادی که در تماس با این افراد باید باقی می ماند در خانه انزوا برای 14 روز. آنها باید اطلاع رسانی در بیمارستان لحظه ای که نشانه توسعه.

Telangana وزیر K Chandrashekar رائو خواسته است تمام مسافرانی که وارد شده از خارج از کشور پس از مارس 1 به اطلاع مقامات وزارت بهداشت و درمان. او گفت: دولت گسترده ای بررسی گرفته خواهد شد تا برای شناسایی چنین افرادی را به نگه داشتن زبانه ها در گسترش این رمان Coronavirus.

در روز پنج شنبه حدود 700 نفر بودند به نمایش در راجیو گاندی فرودگاه بین المللی در Shamshabad گرفتن مجموع به حدود 71,000 مردم است.

در همین حال دولت خواسته است بالا, عمومی, کشاورزی, پژوهش و مدیریت موسسات به مجموعه ای از هم جدا ساختمان برای تبدیل آنها به قرنطینه مناطق. استاد Jayashankar Telangana دانشگاه کشاورزی دولتی (PJTSAU), NIRD (موسسه ملی توسعه روستایی NAARM (آکادمی ملی تحقیقات کشاورزی و مدیریت) و مدیریت (موسسه ملی کشاورزی و مدیریت) ارائه برخی از ساختمان است که باید کمک کرد تا دولت را به 2000 تخت آماده شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>