Telangana دولت برای خرید کل ربیع خروجی; معامله گران می توانند بیش از حد, اگر آنها پرداخت MSP

با Covid-19 اخلال کشاورزی زنجیره تامین و ایستاده محصول نزدیک شدن بلوغ در انتظار شروع در مقیاس کامل فصل برداشت این Telangana دولت تصمیم گرفته است اختصاص داده ₹35,000 کرور روپیه برای خرید از کشاورزان و تولید است.

این مورد ₹25,000 کرور خواهد بود صرف تهیه برنج و تعادل برای تهیه باغی تولید و پالس. دولت در انتظار یک خروجی از 51 لاخ تن از foodgrains از جمله برنج و ذرت است که 46 درصد بیشتر از سال گذشته ربیع خروجی.

“همه بازار متری در شهرها بسته شده است. لطفا نمی آیند وجود دارد با خود را تولید کند. نگران نباشید. ما را به خرید هر یک از دانه رشد کرده است شما را در روستاهای مربوطه. ما خرید تولید در MSP (حداقل حمایت قیمت) نرخ” گفت: Telangana ارشد وزیر K Chandrashekar رائو.

ساخت یک قاطعانه درخواست تجدید نظر به کشاورزان گفت: جایگاه محصول در این فاز مهم و کارگردانی ابزار قدرت برای اطمینان از 24 ساعت برق است که کشاورزان نیاز برای آبیاری محصول در گذشته ،

او گفت: معامله گران خصوصی تنها مجاز به خرید تولید اگر آنها پرداخت MSP نرخ. “کشاورزان به فروش به دولت و یا به معامله گران خصوصی. ما شما را در چک. اگر شما می توانید پول نقد نیست بلافاصله آن را دریافت نمی ناراحت است. ما اطمینان حاصل شود آن را انجام می شود حتی اگر آن را به تاخیر,” او گفت:.

وزیر کارگردانی پلیس برای متوقف کردن این کامیون که حامل علوفه و کشاورزی. Allaying ترس که خوردن مرغ و تخم مرغ خواهد افشای مردم به Covid-19 او گفت: آن را در واقع کمک می کند تا بهبود ایمنی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>