Telangana چرخ دنده تا برای مقابله با کروناویروس; عجله برای ماسک

Telangana دولت در حال آماده سازی خود برای مقابله با هر گونه ممکن است گسترش از coronavirus در دولت پس از آن ثبت نام اولین مورد تایید شده.

ممکن است به ذکر است که روز دوشنبه یک نرم افزار حرفه ای است که در بازگشت از دبی چند روز پیش آزمایش مثبت و جدا شده است. امروز 45 نفر بود که در تماس با او را نیز قرنطینه.

با توجه به Etela Rajender, وزیر, بهداشت, دولت, Telangana تلاش در به راه اندازی منحصر به فرد جداسازی بخش در یک بیمارستان نظامی در اینجا علاوه بر این در قفسه سینه در بیمارستان و تب بیمارستان. “خارج از 600 تخت در دسترس با دانشکده های پزشکی حدود 200 تخت در حال آماده شدن برای جداسازی بیماران در صورت نیاز,” او گفت: پس از بررسی اقدامات گرفته با مقامات بالا امروز در اینجا.

نیز وجود دارد 3,000 تخت موجود در بیمارستان های دیگر در پایتخت کشور که همچنین می تواند در دسترس ساخته شده اگر وضعیت مطالبات.

با توجه به شرایط آب و هوایی در حیدرآباد و دیگر بخش های دولت که در دماهای بالاتر به طور کلی غالب این ویروس شانس کمی برای زنده ماندن برای مدت طولانی گفت: با استناد به کارشناسان پزشکی.

با اشاره به اقدامات پیشگیرانه وزیر به مردم توصیه می شود برای جلوگیری از دست دادن و به دنبال بهداشت شخصی.

قیمت ساقه

در همین حال ساکنان در حال عجله برای خرید ماسک صورت برای محافظت از خود از ویروس. سوالات ساخته شده توسط BusinessLine در بسیاری از داروخانه ها و فروشگاه های مواد مخدر در سراسر شهر نشان داد که فروش ماسک امروز در محدوده 300 در برخی از انتخاب میکنند.

“وجود دارد کمبود ماسک طبیعی است که هزینه ₹6 در هر قطعه به عنوان lakhs از ماسک فرستاده شد برای استفاده در Medaram Jataraبزرگترین قبیله ای جشنواره Telangana ماه گذشته برگزار شد گفت:” V Prakash صاحب یک شهر مبتنی بر فروشگاه های مواد مخدر. در حال حاضر برخی از پیاده قیمت با استناد به کمبود. چند مشتریان دیده خرید ماسک های گران قیمت هزینه ₹300 تا 350 معنای تخصصی پزشکی هدف.

دولت در حال حاضر درخواست مرکز به ارسال تعداد زیادی از ماسک برای اطمینان از دسترسی آسان آنها.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im