Telangana دولت را به یک تماس در معافیت به مستند امروز

به عنوان Covid-19 موارد مثبت ادامه به ظهور و جزئی بلند کردن اجسام از مستند توسط اتحادیه دولت آینده را به زور از فردا Telangana کابینه در جلسه روز یکشنبه به تماس در معافیت و اطلاع همان جزئی کاهش این مستند را به زور از مارس 20.

هر چند مرکز داده گسترده ای در لیست معافیت در آن مالی تدارکات و بخش کشاورزی در مکان هایی که تحت تاثیر COVID-19 چند مناطق تحت دولت افراد دادن متحده به تماس در لیست نهایی از معافیت.

همسایه آندرا پرادش دولت به نظر می رسد که با رفتن مرکزی معافیت با تعداد محدودی از غیر red zone منطقه.

Telangana وزیر K Chandrashekar رائو در حال حاضر نشان داد که کشاورزی و فعالیت های متفقین از جمله برنج فرز و پردازش مواد غذایی, واحد خواهد بود معاف از مستند محدودیت.

دولت در رفع. اگر شما برای باز کردن اقتصاد تعداد بیشتری از مردم خواهد آمد بر روی جاده ها افزایش چشم انداز گسترش سریع ویروس. اگر شما نمی, شما نمی توانید درآمد.

هیچ اجازه دهید تا در تعداد رمان Coronavirus موارد مثبت.

در یک طرف دولت 110 گزارش موارد جدید در دو روز گذشته به تنهایی با 90 درصد از آنها در حال آمدن از حیدرآباد به تنهایی. این طول می کشد کل فعال موارد مثبت به 605.

از سوی دیگر دولت درآمد در یک شرایط مخاطره آمیز به عنوان فعالیت های اقتصادی آمد به توقف سنگ زنی پس از مستند اعلام کرد در ماه گذشته.

چالش واقعی برای دولت خواهد بود آینده رمضان ماه. با توجه به این واقعیت است که اکثریت رمان Coronavirus موارد مثبت گزارش شده در بیشتر حیدرآباد Municipal Corporation (GHMC) منطقه از آن خواهد شد کار سختی برای دولت برای رسیدگی به همه چیز در یک ماه.

پول نقد در بسته دولت گرفتار بین گزینه های باز کردن اقتصاد در مقابل قفل کردن فعالیت ها ممکن است تا 3 اصلی مهلت تعیین شده توسط اتحادیه دولت برای پایان دادن به ملت گسترده ای مستند.

در برابر روزانه یک جریان درآمد از 400 تومان کرور دولت است ثبت نام فقط 2-3 تومان کرور روپیه ترک آن را در کوتاه مدت سقوط. قادر به بسیج منابع مالی برای پر کردن شکاف دولت تا به حال ‘معوق’ حقوق کارکنان خود صرفه جویی تا 1,500 تومان کرور.

دولت تا به حال خواسته اتحادیه دولت به سهولت FRBM (مسئولیت مالی و مدیریت بودجه) حدود 5 درصد از 3 درصد به آن اجازه قرض گرفتن بیشتر. مرکز نیست در پاسخ به این درخواست نشده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de