Telangana جذب سرمایه گذاری به ارزش 1.96-لاخ cr بیش از پنج سال گذشته

Telangana جذب سرمایه گذاری از ₹1,96,404 کرور با ₹45,848-کرور سرمایه گذاری در این خط لوله که دارای پتانسیل برای ایجاد اشتغال برای 83,000 مردم در سراسر بخش های مختلف.

این Telangana دولت TS-iPass ابتکار عمل که کمک به سهولت انجام کسب و کار (EODB) جذب کرده است در تجمعی سرمایه گذاری ₹1,96,404 کرور در طول پنج سال گذشته.

TS-iPass کمک کرده است ایجاد اشتغال برای حدود 13.90 لاخ مردم است. حدود 75 درصد از کل مورد تایید صنایع (9,021 از 12,021) در حال حاضر شروع عملیات با توجه به گزارش منتشر شده توسط صنایع وزیر KT راما رائو.

دولت زمانی یک 8.2 درصد y-o-y رشد ناخالص داخلی دولت محصول (GSDP) در قیمت های ثابت (2011-2012)و 12.6 درصد در قیمت های فعلی در مقایسه با میانگین ملی از 5.0 درصد y-o-y رشد در قیمت های ثابت و 7.5 درصد در قیمت های فعلی است.

Telangana ثبت سرانه درآمد ₹2,28,216 در مقایسه با میانگین ملی از ₹1,34,432 در قیمت های فعلی است.

به طور قابل توجهی حیدرآباد در صدر کشور را فضای بازار در نیمه دوم سال 2019 با معاملات ارزش 8.9 میلیون فوت مربع نسبت به 7 میلیون متر مربع.ft برای بنگلور با توجه به فرانک نایت. و به عنوان در هر JLL را 2019 هفتگی به روز رسانی حیدرآباد دارای بالاترین سطح خالص دفتر جذب فضا در هند با حدود 10.5 متر مربع.ft (+330 درصد) گرفته تا های مختلف سرمایه گذاران راه اندازی واحد/گسترش در Telangana.

علوم زیستی و داروسازی

حیدرآباد همچنان به تسلط به عنوان یک مرکز بزرگ برای علوم زیستی و داروسازی بخش کمک بیش از 35 درصد به ملی داروسازی تولید. با 800 داروسازی, بیوتکنولوژی پزشکی و شرکت های فن آوری در دولت Telangana به دنبال ارائه یک افزایش بیشتر به این بخش است.

ژنوم ولی در حال حاضر خانه های 200 جهانی و شرکت های ملی با یک نیروی کار 10,000. این مرکز اعطا وضعیت ملی سرمایه گذاری و تولید در منطقه (NIMZ) و کارشناسی ارشد خود را-برنامه ریزی و زیرساخت های طرح تکمیل شده و TS کنترل آلودگی هیئت مدیره بهآنها اجازه برای استقرار (CFE) به این پروژه است.

بر اساس این گزارش دولت دستگاه های پزشکی پارک را به خود جلب کرده 25 شرکت و Telangana امن در اصل تایید از وزارت دارو برای راه اندازی زیستی سازگاری مرکز آزمون.

شروع عملیات در 7 یکپارچه زنجیره سرد پروژه و یک مگا مواد غذایی در پارک سرمایه گذاری ₹300 کرور و دولت به سرمایه گذاری خط لوله از ₹3,000 کرور در مواد غذایی-پردازش بخش.

آمازون باز زیادی تحویل مرکز گسترش در سراسر 20,000 متر مربع.ft در Gachibowli و 90 تحویل ایستگاه و سه اجرای مراکز در حیدرآباد با 3.2 میلیون فوت مکعب فضای ذخیره سازی. آن را افتتاح بزرگترین آن متعلق به شرکت campusworldwide در حیدرآباد است که گسترش بیش از 9.5 هکتار با تسهیلات به خانه 15,000 کارکنان.

در حالی که وان پلاس باز کرده است آن جهانی R&D مرکز در حیدرآباد, Walmart افتتاح چهارمین فروشگاه در دولت در واراناگل (پس از حیدرآباد کریمنگر Nizamabad) و فروشگاه اضافه خواهد شد 2,000 مستقیم و غیر مستقیم شغل.

نامه از سردبیر


خوانندگان عزیز

Coronavirus بحران جهان تغییر کرده است به طور کامل در چند ماه گذشته است. همه ما قفل شده به خانه ما فعالیت های اقتصادی به نزدیکی متوقف. هر کس نهفته شده است.

از جمله مورد علاقه خود را کسب و کار و مالی روزنامه. ما چاپ و توزیع زنجیر شده اند به شدت مختل سراسر کشور ترک خوانندگان بدون دسترسی به روزنامه ها. روزنامه تحویل عوامل نیز قادر به ارائه خدمات به مشتریان خود را به دلیل محدودیت های متعدد.

در این زمان دشوار است ما در BusinessLine کار کرده اند به طور مداوم هر روز به طوری که شما آگاهانه در مورد تمام تحولات – آیا با این بیماری همه گیر در سیاست پاسخ و یا تاثیر در دنیای کسب و کار و امور مالی. تیم ما کار کرده است دور ساعت برای پیگیری تحولات به طوری که شما – خواننده – می شود اطلاعات دقیق و عملی بینش به طوری که شما می توانید محافظت از خود شغل کسب و کار امور مالی و سرمایه گذاری است.

ما در حال تلاش ما بهترین را به اطمینان حاصل شود این روزنامه می رسد دست های خود را هر روز. ما نیز مطمئن باشند که حتی اگر مقاله خود را تحویل داده نمی شود شما می توانید دسترسی BusinessLine در e-paper format – فقط به عنوان آن را به نظر می رسد در چاپ. وب سایت ما و برنامه های بیش از حد در حال به روز رسانی در هر دقیقه به طوری که شما می توانید دسترسی به اطلاعات شما می خواهید در هر نقطه در هر زمان.

اما این همه می آید در هزینه های سنگین. همانطور که شما آگاه هستند از این مستندات باید از بین برود تقریبا همه ما کل جریان درآمد. حفظ کیفیت ما روزنامه نگاری تبدیل شده است بسیار چالش برانگیز است. که ما موفق شده اند تا کنون با تشکر از حمایت شما. من با تشکر از همه ما مشترکین – چاپ و دیجیتال – برای حمایت خود را.

من به تمام درخواست تجدید نظر و یا خوانندگان برای کمک به ما در حرکت این زمان به چالش کشیدن و کمک به حفظ یکی از واقعا مستقل و معتبر صداها در جهان از هند و روزنامه نگاری. انجام این کار آسان است. شما می توانید به ما کمک فوق العاده به سادگی با اشتراک دیجیتال ما یا e-paper نسخه. ما با ارائه چندین مقرون به صرفه طرح ثبت نام و اشتراک به وب سایت ما که شامل نمونه کارها ما مشاوره سرمایه گذاری بخش است که ارائه می دهد غنی مشاوره سرمایه گذاری از ما, مجرب, در خانه پژوهش دفتر تنها چنین تیم در روزنامه صنعت.

کمی کمک از شما می تواند یک تفاوت بزرگ به علت کیفیت روزنامه نگاری!

پشتیبانی از کیفیت روزنامه نگاری

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *