Sen. تد کروز حمله عدالت اجتماعی فعالان و سیاستمداران دموکرات که خواهان defunding ادارات پلیس در سراسر کشور گفت: آنها در حال انجام بیشتر به تداوم نژادپرستی در ایالات متحده نسبت به اصلاح آن است.

“من تگزاس, اما من ایستاده با NYPD. و آنچه آنها پیشنهاد میکنم ، defunding و لغو ادارات پلیس این احمقانه است, آن است که رادیکال [و] آن خطرناک است. اما آن را نیز نژادپرستانه” کروز گفت: در مصاحبه اخیر خود در ریک رابرتز نشان می دهد.

“بسیاری از چپ خواهم برای قرار دادن خود را در عبارت و شعار ‘Black Lives Matter,'” او ادامه داد. “سیاه و سفید زندگی کاملا مهم است و اگر شما پال خواستار قطع بودجه دولت پلیس, شما در حال رفتن برای کشتن بسیاری از, بسیاری از زنان آمریکایی آفریقایی تبار و فرزندان [و] مردم بی گناه که در شهرستانها داخلی. … اگر شما را بکشد پلیس از آنها بیشتر از آنها در حال رفتن به کشته می شود.”

از آنجا که روز یادبود مرگ جورج فلوید و موارد دیگر از افراد در حال مرگ در تعامل با پلیس تماس به صورت گسترده پلیس اصلاحات را برای چندمین بار در سراسر کشور.

در چند شهرستانها عمده در سراسر کشور, رهبران محلی متعهد شده اند به هر دو مقیاس بودجه اختصاص داده شده به اجرای قانون و یا به لغو بخش به عنوان آنها در حال حاضر ساختار. مینیاپولیس شورای شهر در ماه گذشته رای به جای شهر زور با یک “تحول” عمومی سیستم ایمنی. در شهر نیویورک, شهردار, بیل د Blasio کاهش بودجه برای NYPD توسط بیش از 1 میلیارد دلار.

“جوانان ما نیاز به توان رسید. نه ای اداره رسیده” de Blasio گفت.

در ضمن چند تا از این کشور بزرگترین شهرستانها دیده می شود خوشه در جرم و جنایت خشونت آمیز از تابستان آغاز شد. NYPD رهبران باید نسبت به این روند به تغییرات در شهرستان نقدی وثیقه برنامه ها و آنچه آنها را به عنوان در حال رشد ضد پلیس احساسات در این شهرستان است.

“احساس وجود دارد در خیابان که پلیس در حال دست به دستبند است که آنها نه در خارج وجود دارد به شدت همانطور که ما در گذشته” گفت: رئیس ترنس موناهان از NYPD.

رئیس جمهور تهمت است را رد کرد و تماس از فعالان پال خواستار قطع بودجه دولت پلیس و اقدام به کراوات presumptive دموکراتیک ریاست جمهوری نامزد جو بایدن به این ایده.

“رادیکال سیاستمداران جنگ بی گناه آمریکایی” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در هفته گذشته. “اگر این است که آنچه شما می خواهید برای کشور شما احتمالا باید به رای دادن برای خواب آلود جو بایدن چرا که او نمی داند که چه چیزی اتفاق می افتد اما شما نمی خواهید به آن با من است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن منتشر شد آگهی جدید در ماه گذشته وی از سوی مامورین که مردم “نمی توان امن در جو بایدن امریکا است.” بایدن است نه تایید و به طور کامل defunding پلیس اما در گفت و پشتیبانی از جابجایی برخی از منابع اجرای قانون را به برنامه های مختلف اجتماعی.

کروز هشدار داد که اگر دموکرات ها که به نام برای فراگیر پلیس اصلاحات راه خود را اقلیت خواهد بود که آنهایی که بیشترین صدمه دیده با این سیاست.

“بیشتر از آنها در حال رفتن به حمله کردند. بیشتر از آنها در حال رفتن به sexually assaulted” او گفت:. “و آنچه آنها انجام می دهند اشتباه است و این خطرناک است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.net

نرم افزار گرامرلی