Sen. تد کروز هشدار داد که اگر جمهوری خواهان نمی حمل ایالت تگزاس در سال 2020 انتخابات, پیامدهای ویرانگر خواهد بود برای حزب در دراز مدت.

“تگزاس تنها بزرگترین هدف برای چپ در سال 2020 سیاسی صحبت” کروز گفت: در روز یکشنبه. “تگزاس کلید ملی, سلطه برای سال آمده است. اگر دموکرات ها برنده تگزاس بیش از همه است.”

دموکرات ها نه برنده انتخابات در ایالت تگزاس از اوایل 1990s. یک نامزد حزب دموکرات برای ریاست جمهوری است و نه برنده تگزاس پس از جیمی کارتر در سال 1976.

حمل 38 کالج انتخاباتی رای تگزاس دیده می شود به عنوان یک انتقادی باید برنده دولت برای هر نامزد جمهوری خواه برای ریاست جمهوری.

رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در حال حاضر آگهی presumptive دموکراتیک نامزد جو بایدن به طور متوسط 0.2% با توجه به RealClearPolitics.

“این رقابتی, اما من نه پیش بینی بایدن برنده خواهد شد” جان ویور تگزاس مبتنی بر جمهوری خواه و عضو anti-مغلوب ساختن پیشی جستن گروه لینکلن پروژه گفت تگزاس تریبون. “مغلوب ساختن پیشی جستن را به صرف یک تن از پول و پایین آمدن در اینجا چندین بار. تگزاس خانه gettable برای دموکرات ها و احتمالا دو تا چهار کنگره کرسی است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین گفته است که در نظر گرفتن هیچ چیز مسلم در به طور فزاینده ای بنفش Lone Star دولت است.

“ما انجام می دهند ما به علت سعی و کوشش است که ما در حال ترک هیچ سنگ نمیماند که پشت پیش از ماه نوامبر و ما بسیار با اعتماد به نفس باقی می ماند که تگزاس باقی خواهد ماند در دست جمهوریخواه” سخنگوی سامانتا Cotten گفت تگزاس تریبون. “ما از ما به اشتراک گذاری اطلاعات. ما به اشتراک گذاری اطلاعات ما از طریق RNC. ما نه فقط در کمک به رئیس جمهور تهمت اما جمهوری خواهان بالا و پایین انتخابات.”

بایدن تایید شده توسط سابق تشکر. Beto o’rourke یک دموکرات که تقریبا شکست خورده کروز در سنای نژاد در سال 2018 است.

“آن را با ارسال یک پیام” تگزاس از حزب دموکرات رئیس Gilberto هینجسا گفت: سیاسی از بایدن افزایش در تگزاس است. “پیام این است که بایدن در مبارزات انتخاباتی را به رسمیت می شناسد که با یک دولت است که در حال حاضر متفاوت است که آنها آن را به عنوان یک میدان جنگ و به قصد ایجاد یک بازی برای تگزاس است.”

این بایدن مبارزات انتخاباتی, آغاز مبارزات انتخاباتی آگهی در تگزاس در این ماه است که با تمرکز بر افزایش coronavirus موارد در دولت و تهمت را از دست داده و همه گیر.

پس از مغلوب ساختن پیشی جستن به چالش کشیدن برای جمهوری خواه نامزدی در سال 2016 کروز شده است یکی از رئیس جمهور بیشتر آوازی حامیان در کنگره حمله سیاسی خود دشمنان و مبارزه برای او در جمع آوری اعانه و در کابل خبر داد.

“ما در یک چهارراه. آینده کشور ما و رویای آمریکایی هستند بسیار در معرض خطر در سال 2020” کروز گفت. “در تگزاس ریسک به خصوص بالا … اگر ما برنده نیست تگزاس و ما برنده نیست, کاخ سفید, ما از دست دادن کنترل از واشنگتن است. ما از دست دادن ارزش آزادی که تگزاسی و همه آمریکایی ها است که ما معتقدیم مانند حق آزادی بیان مسالمت آمیز به بیان دیدگاه.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

نرم افزار گرامرلی