خواه ایالت تگزاس تد کروز ابراز سرخوردگی خود را با تاخیر در اعلام نتایج آیووا قفقاز با پرسیدن چه دموکرات ها خواهد بود “مسئول ما بهداشت و درمان” اگر آنها قادر به شمارش آرا.

“حزب دموکرات در حال حاضر آنها نمی تواند ایستاده در یک ورزشگاه و تعداد که می ایستد که تحت آن علامت و آنها آنهایی که می خواهند به متصدی ما بهداشت و درمان و همه چیز دیگری در زندگی ما” جمهوری خواه گفت: Fox & Friends.

“منظورم این نامزد سوسیالیست کسانی که گفتند:” ما می دانیم که بهترین; اعتماد ما به اجرا در زندگی خود را.’ خوب بچه ها چگونه در مورد کشف کردن که چگونه به دفعات مشاهده شده خود رای اول است؟,” او اضافه شده است.

کروز و بسیاری دیگر در سراسر طیف سیاسی بهت زده شد این خبر در اواخر دوشنبه شب که آیووا حزب دموکرات مقامات قادر به تعیین برنده قفقاز.

گزارش سیستم اجرا شده توسط دموکرات ها شامل یک برنامه است که موفق به انتقال متهم به مقر.

“به نظر می رسد در این مورد که برنامه هرگز واقعا تست شده در یک شیوه ای است که نزدیک به نزدیک به ظروف سرباز یا مسافر واقعی از یک انتخابات” Doug Jones, علوم کامپیوتر استاد سابق حوزه حزبی رهبر گفت: به NPR.

آیووا حزب دموکرات همراه با نوادا حزب دموکراتیک پرداخت $60,000 برای برنامه.

آیووا حزب دموکرات منتشر مقدماتی نتایج رای گیری در روز سه شنبه شب. سابق South Bend, ایندیانا, شهردار پیت Buttigieg و مستقل ایالت ورمونت برنی ساندرز به نظر می رسد قفل شده است و در یک رقابت برای نقطه بالا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net