سنسور. تد کروز از تگزاس و کریستن جیلیبرند از نیویورک در حال راه اندازی یک کمپین تشویق مردم به کمک به جامعه خود را در طول بیماری همه گیر کوروناویروس در یک شیوه ای امن.

روز دوشنبه کروز خود را اعلام کرد “مبارزه با COVID-19 چالش” با Gillibrand در رسانه های اجتماعی پس از ارائه tacos صبحانه و قهوه به هوستون, تگزاس, افسر پلیس, اتحادیه اروپا تشویق مردم به استفاده از تجهیزات حفاظت شخصی و کمک به جوامع خود.

“آیا چیزی است که تفاوت را در جامعه خود را به آن را از طریق این بحران است. آیا آن را در راه است که امن است. استفاده از PPE. خطر نیست کسی ایمنی” کروز گفت: در یک ویدیو به چالش کشیدن دیگران برای انجام همان ظرف 48 ساعت.

“کمک به شخص دیگری است. و سپس به چالش سه نفر است. ما قصد داریم برای دیدن اگر ما می توانید تعداد زیادی از مردم درگیر و ساخت یک تفاوت که از طریق مبارزه با این بیماری همه گیر. و ما را مورد ضرب و شتم COVID-19.”

Gillibrand نیز تصویری منتشر شده در رسانه های اجتماعی برای اولین کمپین ارسال پیتزا از یک رستوران محلی به خط مقدم بهداشت و درمان کارگران است.

“من فقط یک تماس از تد کروز و او از من خواست برای مبارزه با COVID-19 با برخی از خدمات عمومی. و من فکر کردم چه یک ایده عالی است!'” گفت: Gillibrand.

“اعمال محبت و شفقت هستند و مهم تر از همیشه, به خصوص برای کارگران ضروری در خط مقدم از این بحران” این سناتور نیویورک نوشت: در یک صدای جیر جیر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im