Tech-ing در Covid-19: دولت باید به طور گسترده با استفاده از راه حل های فناوری برای مبارزه با کروناویروس

Congress MP Shashi Tharoor had recently tweeted a video of another Asimov robot supplying sanitisers and enlightening visitors in a company on SARS CoV-2.کنگره MP شاشی Tharoor به تازگی توییتی تصویری از یکی دیگر از آسیموف ربات تهیه sanitisers و روشنگر بازدید کنندگان در یک شرکت در سارس CoV-2.

یکی از اولین پاسخ از راه اندازی جامعه به coronavirus بحران سازماندهی آنلاین hackathon برای توسعه دهندگان برای کشف چگونه فن آوری می تواند قرار داده می شود استفاده کنید. پس از آن, هندی, راه اندازی, راه اندازی تعدادی از برنامه های کاربردی به کمک شامل گسترش سارس CoV-2 و محدود کردن اطلاعات غلط. در حالی که دولت بیش از حد به شدت با آن خود را عرضه می کنند—در عرض چند ساعت از ساعت اعلام آخرین جمعه یک Janata حکومت نظامی, MeiTY و MoHFW آماده بودند با chatbot پلت فرم توسعه یافته با Haptik برای کاربران واتساپ که پاسخ داده شد در coronavirus و در مورد تلاش های دولت برای مقابله با آن—tech-راه حل هایی که راه اندازی می آیند تا با خواهد synergise تلاش. دانش آموزان از, سونا, کالج فن آوری سالم و Vee فن آوری های بنگلور اعلام کرده اند اجرای دو برنامه “تاج اسکن” و “کرونا-پشتیبانی” که اجازه دهید مردم به طور داوطلبانه گزارش خود و کمک مقامات بهداشتی در انجام تماس ردیابی. Bajaj آلیانز نیز منتشر شد ‘اجتماعی بازتاب’ ویژگی در آن Caringly شما برنامه که در آن افراد می توانند با حفظ دیجیتال خاطرات از تعاملات خود را در طول روز. این شرکت گفته است که داده ها باید خصوصی شود و فقط کاربران می توانند به اشتراک گذاری دسترسی داشته باشید. بنیانگذاران برابر COVID همکاری از راه اندازی بنیانگذاران کار کرده است یک برنامه به نام قرنطینه که تسهیل ردیابی زنده از افراد مبتلا. اکثر طرح هایی هستند یک نمونه از برنامه های از سنگاپور و کره جنوبی اما هند تلاش کرده اند نیز فراتر رفته نرم افزار تکه.

بار اقتصادی گزارش می دهد که آسیموف رباتیک را توسعه داده است یک نمونه اولیه ربات به نام KARMIbot برای خدمت به مواد غذایی و دارو به بیماران در انزوا بخش. این ربات را می توان کنترل از راه دور و همچنین می توانید اجرای خودکار. این جریان ویدئو و کنفرانس امکانات و میزبان یک ظرف قابل جدا شدن با نفس-ضد عفونی توانایی. به عنوان ربات همچنین میزبان خود شارژ از ویژگی های آن به سختی نیاز به هر گونه دخالت انسان. این است که آسیموف اول ابتکار است. کنگره MP شاشی Tharoor به تازگی توییتی تصویری از یکی دیگر از آسیموف ربات تهیه sanitisers و روشنگر بازدید کنندگان در یک شرکت در سارس CoV-2. یکی دیگر از راه اندازی Staqu ادعا می کند که آن دوربین حرارتی می توانید صفحه نمایش جمعیت’ درجه حرارت بدن با طیف وسیعی از تا 100 متر است. Niramai بهداشت و درمان-فناوری راه اندازی کار در غربالگری سرطان پستان با استفاده از thermalytix همچنین تست حرارتی اسکنر برای تشخیص توده.

اخبار مرتبط

از راه اندازی’ تلاش در حال حاضر نیاز به هماهنگ حمایت دولت به طوری که مجموعه ای از راه حل های فن آوری می تواند نورد که برخی از آنها کمک خواهد کرد که محدود کردن تاج گسترش به طور مستقیم از طریق به حداقل رساندن تماس انسان با آلوده. اما محرومیت کرالا و کارناتاکا هیچ دولتی به نظر می رسد همکاری به هر میزان با راه اندازی برای Covid-19 مدیریت. کرالا است که کار با QKopy به گسترش اطلاعات در مورد ویروس و پیگیری موارد در حالی که کارناتاکا داوطلب خدمت سربازی راه اندازی برای کمک به مبارزه بهداشت عمومی راه اندازی. در سطح مرکزی با وجود راه اندازی هند طرح اقدامات دولت اند و نه نشانه شاداب پشتیبانی می کند. فرشته مالیاتی موضوع تا هنوز با آن برخورد اخیر و بودجه اقدام محدود منافع را انتخاب کنید راه اندازی. شاید که هم به همین دلیل راه اندازی رشد بوده است و کرم—همانطور که در مقابل 6,679 جدید راه اندازی ثبت نام در 2015, هند, ثبت نام تنها از 1300 سال گذشته است. هند باید همه دست به دست در عرشه به مبارزه Covid-19 و فن آوری راه حل های ارائه شده توسط راه اندازی و تاسیس شرکت فنی نمی تواند تحت فشار قرار دادند کنار گذاشته است.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de