چین جارو امنیت ملی قانون مجبور است شرکت های فن آوری به تجدید نظر خود را از حضور در هنگ کنگ است. این nimblest در میان آنها — این شهر راه اندازی — در حال حاضر حرکت داده و مردم و یا در حال تدوین برنامه ای برای انجام این کار است.

پکن پلاریزه که در اثر این ماه طرح میتوانست به هنگ کنگ tech صحنه فقط به عنوان آن به نظر می رسید در یک مسیر تبدیل شدن به یک قطب منطقه ای. کارآفرینان در حال حاضر به صورت یک موج نگرانی از خارج از کشور مشتریان و تامین کنندگان در مورد پیامدهای داده های در حال اجرا و خدمات اینترنت تحت قوانین جدید رژیم بسیار گسترش آنلاین پلیس قدرت. بسیاری از طرح های احتمالی و بازسازی عملیات خود را به دور از هنگ کنگ.

اقدامات خود را ممکن است foreshadow مشابه گیری از اینترنت غول مانند Facebook, Inc., الفبای Inc.s گوگل و توییتر, Inc., همه از آن مقابله با همان مجموعه ای از عدم قطعیت. بزرگتر شرکت ها در نظر گرفتن زمان به طور کامل ارزیابی تاثیر قانون جدید در حالی که احساسات در شهرستان خود را دور با حدود نیمی از ایالات متحده کسب و کار مردم گفت: آنها قصد ترک با توجه به بررسی های اخیر توسط اتاق بازرگانی آمریکا در هنگ کنگ است. در روز سه شنبه Naver Corp. — صاحب ژاپن و کره جنوبی بزرگترین خدمات رسانه های اجتماعی — گفت: در یک blogpost آن جابجایی داده ها-پشتیبان گیری از مرکز از هنگ کنگ به سنگاپور برای امنیت داده ها و مسائل عملیاتی بدون ذکر پکن شد.

ما در حال حاضر در یک معضل است. اگر ما به دنبال قانون در هنگ کنگ ممکن است ما را نقض کشورهای دیگر مقررات گفت: بن چنگ از بنیانگذاران شرکت نرم افزاری Oursky. ما نگران است که مردم نمی خواهند به ما اعتماد روزی اگر ما به آنها بگویید ما یک دلار هنگ کنگ بر اساس شرکت است.

دوازده سال Oursky در حال حاضر مشکل در دوره کوتاه پس از این قانون به اجرا در آمد با برخی از خارجی ابر ارائه دهندگان خدمات امتناع از کار با هنگ کنگ مبتنی بر اشخاص و بررسی تمرین چنگ گفت: بدون توضیح. به دور از این مسائل شرکت خود را راه اندازی دفاتر در انگلستان در حدود یک سال و سپس گسترش به ژاپن است.

شرکت های فن آوری است که مسئولیت رسیدگی به داده ها به ویژه آسیب پذیر تحت قانون جدید است. پلیس می توانید از آنها بخواهید برای حذف یا محدود کردن دسترسی به محتوای تلقی به خطر انداختن امنیت ملی با عدم انطباق مجازات با جریمه HK$100,000 (در حدود $13,000) و شش ماه زندان برای نمایندگان متخلف ناشران. از جمله مفاد قرار داده و شرکت های فن آوری فوق العاده ای تحت خطر و مسئولیت گفت: Charles Mok یک دلار هنگ کنگ نماینده مجلس. آن یک سیگنال را به این شرکت ها بسیار مراقب باشید. اگر شما می خواهید به امن و شما نمی خواهید به عدم قطعیت و سپس شاید شما باید به ترک هنگ کنگ.

در سال های اخیر مالی جهانی مرکز رشد کرده است به یک مقصد جذاب برای fintech کارآفرینان و نزدیکی آن به شنژن و به اصطلاح منطقه خلیج بیشتر کمک کرده است پرورش, تحقیق و توسعه روابط بین آمدن و دانشگاه. هنگ کنگ شده بود و انتظار می رود برای رسیدن به 1.7 میلیارد دلاری در datacenter درآمد 2023, رقابت نزدیکی سنگاپور که سرور بازار در آورده $1.4 میلیارد دلار در سال گذشته, با توجه به داده ها از ساختار پژوهش.

تمام است که در حال حاضر در معرض خطر است. طرفدار دموکراسی تظاهرات را لرزاند شهر در 2019, spooking سرمایه گذاران و گردشگران حیاتی برای اقتصاد است. سپس Covid-19 زده-و دوباره زده. برای بسیاری از کارآفرینان شهرستان در پکن قانون نهایی نی.

بیش از نیمی از اندازه گیری AIs مشتریان مستقر در ایالات متحده. هنگ کنگ شرکت آهنگ های کسب و کار رسید و فراهم می کند معاملاتي داده ها به صندوق های تامینی و شرکت های بزرگ و بسیاری از آنها ابراز نگرانی در مورد چگونه اطلاعات تجارت ممکن است تحت تاثیر پکن قانون و همچنین واشنگتن را تلافی جویانه اندازه گیری rescinding هنگ کنگ ویژه تجارت ، در حال حاضر ممکن است زمان مناسبی برای ما به تجدید نظر در چگونه ما می توانیم بازسازی و یا دارای عملیات در خارج از هنگ کنگ, co-founder Heatherm هوانگ گفت که شرکت شتاب برنامه ای برای مهاجرت بخش هایی از آن در توسعه کسب و کار و فروش به سنگاپور و نیویورک.

انجام یک استارتاپ ها در هنگ کنگ در حال حاضر دشوار است. آن فوق العاده گران شهرستان اسکات Salandy-دفور از بنیانگذاران انرژی-تکنولوژی راه اندازی Liquidstar گفت: خبری بلومبرگ. حتی قبل از قانون جدید وضعیت در این شهر مملو از ایالات متحده-چین تنش بیش از همه چیز از تجارت به حقوق بشر است. سرمایه گذاران تبدیل شده اند بسیار محتاط در مورد مردم و کسب و کار با, روابط چین و قانون جدید است مانند آخرین میخ بر تابوت گفت: کارآفرین کسی است که در حال حاضر برنامه ریزی برای نقل مکان به سنگاپور.

یکی از بنیانگذار یک edtech سرمایه گذاری بود که مدیران چند مصاحبه خواسته نمی شود شناسایی به دلیل حساسیت این موضوع گفت: شرکت خود را تا به حال انتقال تمام داده های خود را به قابل حمل ذخیره سازی نیست در مورد وجود دارد که نیاز به ترک هنگ کنگ در آینده است.

این امر می تواند فقط یک پدیده کوتاه مدت. من فکر می کنم پس از آنها درک جامعه با ثبات تر است کسب و کار خواهد آمد گفت: ترنس چانگ استاد اقتصاد در دانشگاه چینی هنگ کنگ. هنگ کنگ دروازه ورود به چین است. اگر آنها می خواهند برای دسترسی به بندگی بازار آن است که بهترین محل برای آنها. حامیان این قانون آن را به عنوان یک گام ضروری برای بازگرداندن سرمایه گذار و کسب و کار, اعتماد به نفس با مهار ماه از گاهی خشونت آمیز ناآرامی را لرزاند این مستعمره سابق بریتانیا.

برای برخی از جذبه یکپارچه سازی نزدیک تر با چین از طریق منطقه خلیج بیشتر است بیش از حد خوب شانس به تصویب است. “من فکر می کنم هنگ کنگ هنوز هم می تواند نقش خود را همیشه در آوردن بین المللی و چینی بازیکنان در فن آوری به هم نزدیکتر” گفت: تونی فعل از بنیانگذاران GreaterBay سرمایه گذاری.من نمی بینم دلیل در حال حاضر برای اجرای دور است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

نرم افزار گرامرلی