تکنولوژی و COVID-19: شهرهای هوشمند راه حل برای مبارزه با این بیماری همه گیر

Agra Smart City is incorporating new technologies to track the spread of the virusآگرا شهر هوشمند است که ترکیب فن آوری های جدید برای پیگیری گسترش ویروس

دولت های ایالتی در حال حرکت سریع به چین با راه اندازی برای جلوگیری از شیوع کروناویروس اما ادارات شهرستان نیز در آینده با برخی از راه حل های نوآورانه. و هند شهرهای هوشمند پیشرو راه است. اگر چه شهرهای هوشمند پروژه رو با تاخیر به دلیل کمبود بودجه برخی از شهرستانها در حال نشان دادن فطرت خود را تا آنجا که به مبارزه با Covid-19 نگران است.

آگرا همواره در خط مقدم از این توسعه است. جایزه بهترین شهر هوشمند برچسب پان هند رتبه بندی دولت شهرستان مشغول به کار بوده است با گایا SaaS راه اندازی به اهرم آن SmartFeedback تکنولوژی و مایکروسافت Azure platform برای پیگیری Covid-19 موارد است.

اخبار مرتبط

آمریتا Chowdhury, مدیر گایا می گوید آگرا شده است ردیابی 550 زندگی می کنند در معرض خطر موارد است. “شهروندان با استفاده از این پلت فرم می توانید خود را ارزیابی و سپس این اطلاعات به مقامات شهرستان است. پس از آن یک شماره pin-عاقلانه نقشه برداری انجام شده است که در آن متوسط و بالا-مردم در معرض خطر شناسایی شده اند” چودری می گوید و اضافه می کند “این نرم افزار کمک می کند تا مدیریت جمع آوری اطلاعات در مورد که در آن نقاط مهم در حال ظهور است.”

“شهروند Covid19 خطر ارزیابی خود برنامه یکی از بسیاری از طرح های آگرا شهر هوشمند و دولت های منطقه برای مدیریت شرایط اضطراری. این برنامه کمک خواهد کرد که در این شهرستان شناسایی و در معرض خطر افراد دریافت تيم سلامت را به آنها را با اجازه آنها و از طریق تجزیه و تحلیل داده ببینید نوظهور مبتنی بر مکان گسترش روند اگر هر طوری که ما می توانیم پاسخ سریع عمل می گوید:” آرون Prakash, مدیر عامل شرکت آگرا شهر هوشمند و Ayukt آگرا نگر Nigam.

اگر چه هوش مصنوعی است استفاده می شود در حال حاضر Chowdhury می گوید که سریع تجسم و تجزیه و تحلیل داده ها در حال انجام است به ارائه راه حل های بهتر.

اما آگرا است که نه تنها دولت اعمال نفوذ فن آوری است. شهر هوشمند سیستم های سراسر کشور در حال استفاده می شود به عنوان یکپارچه فرماندهی و کنترل مرکز (ICCC). اکثر شهرهای گره خورده است تا با کادر پزشکی برای پزشکی از راه دور ارائه راه حل. کوتا مثلا شده اتصال محلی فروشگاه های پزشکی با مردم برای تحویل دارو.

“شهرهای هوشمند” همه چیز در مورد استفاده از IoT و راه حل های هوشمند. بیمار مدیریت می تواند یکی از راه حل های. شهرهای هوشمند می توانید مقایسه و تطبیق این اطلاعات. آنها همچنین می توانند هماهنگ با سلامت نیروی کار و تعیین اگر آنها نیاز به تمرکز تست مراکز در مناطق خاص می گوید:” Anindya Mullick, شریک, شرکت Deloitte Touche Tohmatsu India LLP. “بعد از این ما یک خوشه مستند و شهرهای هوشمند نقش مهمی را در میترا و نقشه برداری از خدمات ضروری است. این یک فرصت خوب و کمک به بهبود پاسخ ما در دیگر مواقع اضطراری است.”

بحران است و قطعا کمک به شهرستانها را دقیق دریافت کنید. در حال حاضر آن است که uponcity دولت برای استفاده از این داده ها برای همکاری بیشتر و توسعه بیشتر از برنامه های راه اندازی است.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im