تیم Sirona سازندگان PeeBuddy آغاز کمپین جمع آوری کمک برای بهداشت قاعدگی

Sirona is also ensuring environmental sustainability through the distribution of its biodegradable padsSirona نیز حصول اطمینان از پایداری زیست محیطی از طریق توزیع آن زیست تخریب پذیر پد

به منظور پرداختن به سلامت زنان و بهداشت قاعدگی در میان مستند, Sirona سازندگان PeeBuddy راه اندازی یک کمپین جمع آوری کمک برای اهدای قاعدگی بهداشتی لوازم به زنانی که نمی توانید دسترسی و یا استطاعت این در غیر این صورت.

با همه گیر مؤثر بر زندگی میلیون ها نفر از مردم در سراسر کشور این شرکت با هدف حل زنانه صمیمی و بهداشت قاعدگی, مسائل با رسیدن به حاشیه رانده زنان با قاعدگی لوازم از طریق شبکه خود را از جامعه سازمان. از طریق مبارزات انتخاباتی شرکت به دنبال رسیدن به حمایت مالی از افراد در سازمان برای رسیدن به عنوان بسیاری از دختران و زنان به عنوان امکان پذیر است.

اخبار مرتبط

با توجه به Bajaj, موسس و مدیر عامل شرکت Sirona این بیماری همه گیر است و همه جا در راه های مختلف اما از آن است که به حاشیه رانده زنان که سخت ترین ضربه. در حالی که دولت و شرکت ها و افراد در حال کمک به مردم از لحاظ اقتصادی ضعیف تر بخش با مواد غذایی و پزشکی, پشتیبانی, هنوز, قاعدگی, بهداشت, نیازهای زنان که بحرانی به سلامت خود را تا حد زیادی خسته شده اید. “تندرستی خود را به عنوان مهم است که از دیگران – حتی بیشتر از آن اگر یکی به نظر می رسد در نقش خود به عنوان سرپرست خانه در خاص است. به افزایش از بحران به عنوان یک جامعه بهتر و قوی تر اقتصاد ما باید نیازهای خود را در نظر,” او اضافه شده است. حتی به عنوان یک عضو کوچک از 150 تومان می تواند اطمینان حاصل شود دو ماه از بهداشتی لوازم برای یک زن.

جدا از حمایت از زنان با قاعدگی بهداشت نیاز شرکت نیز حصول اطمینان از پایداری زیست محیطی از طریق توزیع آن زیست تخریب پذیر پد. با یک تیم از داوطلبان این سازمان با هدف توزیع این لوازم بهداشتی به سود خود را شناسایی شریک جامعه – KHUSHII.

دفعات بازدید: همچنین: چگونه covid-19 تأثیر است روستايی بازار

دفعات بازدید: همچنین: چگونه علامت های تجاری می تواند به عنوان یک نیروی محرکه در مبارزه با رمان coronavirus

Follow us on Twitter, Instagram, LinkedIn, Facebook

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

BrandWagon در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین نام تجاری اخبار و به روز رسانی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *