TCS بسته شده بود برخی از معاملات بزرگ در طول سه ماهه و اگر چه آن را دشوار است برای پیش بینی مسیر سودآوری این شرکت مدل امن بود.

مدیریت TCS در روز پنج شنبه گفت: Covid-19 همه گیر صدمه دیده بود, نرم افزار های عمده کسب و کار بود اما امیدواریم این امر می تواند به جایی که آن را به حال شده است قبل از وقوع توسط Q3FY21. MD و CEORajesh Gopinathan گفت: مشتریان تاکید قرار گرفته و به دنبال بازسازی و دوباره قیمت قرارداد در مجموع معکوس حرکت مثبت دیده می شود در اولین halfof ماه مارس سه ماهه.”ما در میان یک طوفان و طوفان در حال رفتن به یک مقدار زیادی بدتر قبل از آن بهتر می شود” Gopinathan گفت.

TCS را ارائه نمی سازیم اما نمی خواهد retrench, کارکنان, یا, با وجود این مشکلات بر طرف تقاضا مدیریت تایید کرد. آن غول گفت: این امر در ادامه به تبلیغات و کسانی که recuited در FY20 خواهد بود گرفته شده در هیئت مدیره. Gopinathan گفت: TCS بسته شده بود برخی از معاملات بزرگ در طول سه ماهه و اگر چه آن را دشوار است برای پیش بینی مسیر سودآوری این شرکت مدل امن بود.

اخبار مرتبط

تاثیر شده است مبتنی بر گسترده در سراسر عمودی و نه محدود به چند بخش. Gopinathan گفت که در کوتاه مدت تاثیر بر درآمد جانبی از آنچه در حال وقوع است در اطراف است که قابل مقایسه با بحران مالی جهانی و اوج آن تاثیر در حال رفتن به آمده در سه ماهه بعدی. “همانطور که ما به جلو نگاه فراتر از آن. فرض کنید که در اوج است و در Q1 ما مدل آن است که ما باید به عقب بر گردیم به جایی که ما در Q3FY20 در زمان ما به Q3FY21. نرخ خروج از Q4FY21 مشابه خواهد بود به جایی که ما در Q4FY20 و فوری دوره خواهد بود نسبتا نامشخص اگر من به نگاه در بدترین سناریو” او گفت:.

بر خلاف بحران مالی جهانی تاثیر این بار بسیار گسترده تر. چند صنایع مانند مسافرت و گردشگری و مهمان نوازی هستند و در خط مقدم رسید اما ضربه دارای آبشاری در سراسر عمودی با اقتصادی مستند در حال حاضر. این رویکرد که TCS است که مصرف آن است که دو برابر را در آن روابط استراتژیک است و مصرف هر معادله بر اساس مورد به مورد. “تمرکز ما این است که ما ایستاده مشتریان در آن وجود دارد چالش های اصلی و استعداد موجود است به آدرس مسائل خود را,” او گفت:.

به عنوان بخشی از حفظ تداوم کسب و کار, شرکت repurposing پروژه تیم به مهاجرت به ابر. “مقدار زیادی از کار است که در تقویت امنیت و در سطح سازمانی و امنیت تیم نظارت بر شرایط و وجود دارد مقدار زیادی از تمرکز بر استفاده از سرمایه ها شده اند که در قفسه به خصوص در مناطقی مانند عصر جدید دیجیتال در محل کار و همکاری ابزار و غیره”.

در حاشیه تاثیر CFO V راماکریشنان گفت که تاثیر بیشتر بود در نظر گرفتن کل نیروی کار برای کار از خانه. “انتقال به حال تاثیر. از یک طرف عرضه ما چگونه مدیریت خواهد شد تحویل, پروژه, بهره برداری, بهره وری و غیره ما باید زمان برای انجام این کار است. اما از طرف تقاضا و مشتری چشم انداز — در کوتاه مدت ما باید انقباض و چیزی شبیه به GFC یا بیشتر از آن است که در حال حاضر شاهد. بنابراین آنچه که ما در حال حاضر در حال انجام است که به دنبال در هزینه های سراسر هیئت مدیره. نمی توان پیش بینی تقاضا و در نتیجه ما باید برای بهینه سازی هزینه ها در کوتاه مدت,” او گفت:.

همانطور که برای استخدام این شرکت اعلام کرد که آن را به افتخار همه ارائه نامه به دانشگاه این سال است. آن شروع خواهد شد onboarding کارآموزان پس از مدت خود را به پایان می رسد در اواسط ماه ژوئن تا ژوئیه تا پایان سال. تبلیغات ادامه خواهد داد و کوانتومی بستگی دارد عملکرد کسب و کار.

ماه مارس سه ماهه بود, مخلوط شده, یکی برای TCS. تثبیت سود خالص در سه ماهه ژانویه-مارس باقی مانده در تخت Rs 8,049 کرور و زیر بلومبرگ اجماع برآورد تومان 8,160 کرور. درآمد در کشور بزرگترین نرم افزار خدمات صادر کننده بود در Rs 39,946 کرور تخت در مقایسه با سه ماهه دسامبر و در زیر خیابان را پیش بینی Rs 40,317 کرور. شرکت های ارز ثابت (CC) درآمد رشد 3 ٪ در سال در سال پایه. این شرکت به اشتراک نمی CC رشد متوالی در شرایط.

عامل حاشیه بود در 25.1% تخت پی در پی. این شرکت گزارش داد یک عامل درآمد و یا Ebit (سود قبل از بهره و مالیات) از Rs 10,025 کرور تخت در یک ترتیبی اساس. آن را در خط با تحلیلگران برآورد درآمد عملیاتی تومان 10,042 کرور.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

نرم افزار گرامرلی